Things have changed for me. Full of photos with great memories

14. července 2010 v 21:18 | T |  Jsem

..me and sis
Posledních několik pro mě krátkých, všeobecně však dlouhých, minut jsem strávila tím, že jsem přemýšlela, jak bych zakončila těch pár hodin mojí existence jako dítěte.

..

..

..

Začalo tím, že jsem si přece dlouho neaktualizovala facebook page na nějakou chytrou anglickou větičku. Přes Boba Dylana a "18 birthday guotes" zadáno v googlu, jsem se dostala na svůj blog, protože tady jsem vlastně dokonale zmapovaná už čtyři roky.
..
A mimo to, že jsem si uvědomila, jak jsem většinu času pesimistická, nebo aspoň ne ze všeho nadšená (eufemismus) a tím pádem nemám co pozitivního vysosat ze svýho blogu a hodit na FB, nechala jsem toho a prostě jsem četla. 
..
Nevím, jestli někdo mě někdo z vás vydržel číst třeba i rok nebo tak. Vlastně nevím, jestli mě někdo vůbec čte, protože nejnavštěvovanější články jsou pokaždý "My Chemical Romance" a v tom toho moc ze mě neni :D
..
No, mimo moje zjištění o pesimističnosti jsem si uvědomila, jak jsou 18iny přeceňovaný. To jsou. Pili jsme všichni. Kouřili jsme všichni. S týhle stránky zákona jsou hodně přeceňovaný. Možná i z tý stránky samostatnosti, protože stejně vás nikdy vaši rodiče nenechají na holičkách, pokud je nebudete hodně srát.
..
What's the point? Zdlouhavé prohlížení fashion blogů (zbožná přání být jako ona a taky jako tamta!), sledování filmů a seriálů s dokonalýma lidma všude okolo, tenhle obleček, co si támhleten a támhleta asi myslí.
..
To mě k něčemu popostrčilo. Asi k tomu, že i když 18iny nejsou v mých očích bůhví co, může to pro mě bejt dobrej odrazovej můstek.
Blog mi může bejt jenom poučením k tomu, že jsem se ve svým životě vážně málo smála. 
..
A vážně moc jsem se starala o to, co si kdo myslí. Občas jsem byla moc upjatá, občas až moc odvázaná. Takže potřeba najít ideál (jakýkoliv se tím dá myslet, tak takový) je zjevně taky vítaná.
.
Moje blbá vlastnost odhadnout lidi rychle a pak se k nim už nechovat tak, jako by byli lepší než doopravdy jsou, taky potřebuje update.
Myslim, že všechny tyhle složitosti budu řešit nejjednodušeji, jak to jen jde.

Úsměvem.

..
Ten dokáže osvěžit hádky (které opravdu nezažívám často!), dokážu jím taky samu sebe přesvědčit, že jde vlastně o hovno a snad jím dovedu i potěšit.
..
Klid v rodině, láska a štěstí je nejvíc, co si kdy můžu přát.
A proto v duchu a o pár hodin dopředu sfoukávám svíčky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Layla Layla | Web | 15. července 2010 v 8:02 | Reagovat

Krásně ses s tím poprala :)

2 veverka1991 veverka1991 | Web | 16. července 2010 v 13:41 | Reagovat

Moc krááásně napsaný :)

3 Sabush Sabush | Web | 24. července 2010 v 0:04 | Reagovat

Opravdu pěkně napsáno, pěkně vybalancováno:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama