Little pieces of me

3. června 2010 v 16:22 | T |  Žiju aneb poema
Víte kolik malých věcí, který uděláte, dokáže potěšit? Tyhle věci vás nestojí nic. Proto jsem se rozhodla tyhle věci čas od času provádět. Možná se to některým z vás zdá neuvěřitelný, že taková sarkastická a málo se usmívající bytost jako já, má potřebu dělat lidem radost, ale už je tomu tak. Budu vás chválit. Budu jasně dávat najevo, co se mi líbí (to, co se mi nelíbí ventiluju dost často:D) a i když se to v holčičím světě, jak ho znám já (poslední dobou, no stále), nenosí, budu to dělat.
Všechny vás pochválim. A tim, že říkám všechny, neschazuju váhu svých slov, jelikož všechny nemyslim a když budu hodná a milá, myslim to vážně. Nebaví mě už snažit se bejt milá na lidi, který vám pak na*erou na hlavu. Zpět k dobrým skutkům :D Prostě budou. A možná je to oklepaný, ale když vy (vy vyvolení) máte radost, mám jí i já.
..
Jak by řekl Joei, neexistují nesobecké dobré skutky a já rozhodně nebudu oponovat.
Třeba za pár let postoupim na vyšší level a dám velkou řeč se svojí sestrou.
Jezte gumový medvídky, nebude vám křupat v loktech jako mě. Anebo bude, ale budete mít dobrou náladu kvůli vyššímu obsahu cukru v krvi (diabeticky nechť si neberou mé rady k srdci ani do pusy).
Buďte hodní, budou na vás hodní. (?)
Za zvuku písničky I hate everyone se s vámi, mí drazí, loučím :D
P.S.: Budu se snažit to tu víc zaplňovat fotkama ode mě, mě nebo lidí okolo mě. Abych byla sakra autorská. Dneškem počínaje.
..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama