Květen 2010

What do you see? Can you see the same as me?

26. května 2010 v 20:27 | T |  Žiju aneb poema
Nesnášim tyhle konce školního roku, samý čtvrtletky a shrnování všeho, co máme vědět. Co chci vědět, to vim a co bych měla vědět, si zapamatuju. Nicméně čtyř hodinám učení matiky za celej půl rok se i tak nevyhnu, nevýhoda gymplu. A mojí hlavy, která si to timhle akorát tak popletla.
Chce se mi vomit při pomyšlení na čtvrtletku z němčiny, jelikož tyhle hodiny jsem vzdala hned po tom, co jsme v prváku začali opakovat der, die, das. Moje znalosti mi vystačily fakt na dlouho, ale teď, když jsem se tak dlouho nemusela učit němčinu nějakým markantním způsobem, se cítim před čtvrtletkou poměrně zmatená :D
..
A taky nesnášim tyhle konce školního roku, protože přichází léto a můj pes leze do vody, já mu hážu aporty a on je moc línej na to, aby mi je nosil, tak prostě stojí ve vodě a čeká na další a tím pádem se stane, že nastydne a chčije nepřetržitě pořád a všude!
Omlouvám se milé nabídce na svezení, ale promiň, měls zebří potahy na sedačkách!
.
A nelze jinak, než všem doporučit závěr 6. série Grey's anatomy, je tam spousta krve! :D

Nobody move, nobody get hurt!

20. května 2010 v 14:15 | T |  Žiju aneb poema
Už skoro pravidelný probuzení před tím, než mi zazvonil budík, vstání z postele, otočení se po třech krocích a zalezení zpátky do postele. Musel na mě bejt zoufalej pohled. (Bože, co tu dělá mravenec? :D) Silnej hrnek kávy (až moc silnej, protože nepřepokládaně došlo mlíko, nebo ho tam spíš bylo míň, než jsem myslela, že je), zase všechno obstarávat sama (je to takovej hnusnej pocit, že víte, že kdybyste určitý věci neudělali, zůstaly by jen tak ležet.. Nicméně sama sobě přiznávám, že být busy se mi kinda líbí. Dělat víc věcí najednou mi naprosto vyhovuje, no, prostě si v tom libuju), zbytečnej šampon (Terezo, kurva! Máš jich dost!) a skoro zbytečnej lak (co si budem nalhávat, ten minulej byl totálně zbytečnej, protože vypadá dobře jenom v tý flaštičce[?]).. Vojtovo pojmenování jedné slečny by na mé momentální rozpoložení docela sedlo, ano, připadám si jako matka pluku, až na ty prsa, který mi chybí :D
..me
Nejradši bych vám teď sem dala odkaz na tu písničku, co minule, protože od tý doby si jí zatraceně jedu dokola, over and over again! Ale tahle je taky dobrá na neustálý přehrávání :)

Majáles 2010 - Království divů aneb říše za zrcadlem

15. května 2010 v 22:56 | Threes |  Photos
Jak jsem slíbila, tak teď udělám. Tady máte report z majálesu, ve kterým tahle vaše podivná blogerka hrála královnu - Alenku. Mimochodem, na našeho Kloboučníka nikdo neměl. Suck miminům a Jacksonům (tohle nečti Verčo) :D Jdem na to?

Let's see how far we've come.

14. května 2010 v 11:53 | T |  The english cuckoo

You know. Sometimes are moods like this. Moods when you feel talking english(or any other language) is the best way how to talk. It's best thing to do 'cause you can hope nobody would understand you.

I know it's quite ironic because we are trying to make someone to understand us all the time. But I needn't write it's also times, when we wanted to talk without cease and we wanted to nobody understand or nobody listen to us.
But now - I want you to listen this and I can only recommend this film - Nick and Norah's Infinite Playlist


I feel you in my life and I don't even know you.

8. května 2010 v 19:58 | Threes |  Žiju aneb poema
Možná nebyl dobrej nápad snažit se blogovat někde jinde, protože o tom nikdo neví, nikdo to nečte (což byl můj záměr, aspoň, co se některých týká) a to je kinda sad. No ani ne, ale občas potřebuju nějakou zpětnou vazbu. Takže se brzo těšte na report z Majálesu.
..