Leden 2010

XXVII - Vzpomínka

26. ledna 2010 v 22:08 | Antoine De Saint-Exupéry
Tak a čtěte si!

Můj život ve videoklipech

2. ledna 2010 v 16:12 | Threes |  Žiju aneb poema
Všechno, co je tu dneska tyrkysový anebo divně tyrkysový, je kouzelný. Takže na to klikněte a stane se zázrak, bude to hrát!!! Neuvěřitelné!
Batman a já. To je dvojka podivná :D ne, nelze tu ventilovat svý videoklipy s Batmanem, jelikož byste mě zařadili do té sekce neoblíbených podivínských blogů.. Nelze se zmiňovat o Catwoman!
Někdy si říkám, že kdybych tady zveřejňovala debaty s Rajčetem, byl by můj blog zaplněnej.
Paranormal activity, na které mimochodem při tvoření svých videoklipů vůbec nemyslím(protože své videoklipy tvořím pravidelně v noci a v polospánku, zákonitě bych si začala všechny zvuky zvenčí vysvětlovat jako paranormal :D / ale nalomená noha od postele a cizí kroky, který sem slyšela, to neni normální! /.. No každopádně, Paranormal activity zapříčinily to, že sem zasepomýšlela na ochranné modlení. Já vim, že modlit se ze sobeckých důvodů mi vážně poškozuje karmu, proto to už od dob strachu z čarodějnice z Robina Hooda nedělám, nyní se snažím nalézt lepší prostředky k boji se svých strachem. Začínám tím, že se na odstrašující horory koukám za světla. Dobře sem to zakecala.

Jared a já. Jared Leto a já. Yami, yami. Ne, nelze tu ventilovat svý videoklipy s Jaredem. Ne, že by byli nějak obscéní. Což vážně nejsou.
Jakoby snad mohly bejt obscéní!***

A nakonec můj život ve videoklipech s matikářem. Ten si, velice na rovinu, nepředstavuji. Jelikož vím, jak to všechno bude. Skalární součin? Co to je? Nevíš, jó? Nevim, nó. Tak možná 20% a pak si to vylepšim o deset tim, že "udělám" opravu. Mám krásné vyhlídky do novýho roku, obvzlášť hned na pondělí.
Je fakt moc možný, že většina lidí nepochopila, co to je "můj život s kýmkoliv ve videoklipech". Ti, co mezi ně patří, nemaj' žádnou fantazii, sakra. Doufám, že nejsem jediná taková. Ale tak aspoň pro vás tu mám písničky na svý přání, těm, co jsou nespokojený v nějakým(jakýmkoliv) vztahu, těm doporučuju tady Beyonce a její Listen, pro ty, kteří si chtěj' zaskákat po pokoji tady mám Hall & Oates - You make my dreams a jestli se chcete někoho doprošovat, pošlete mu The Smiths - Please, please, please, let me get what I want(určitě pochopí, že fakt moc prosíte). Já sahám po Hall & Oates.
Mějte se jak chcete, hlavně sněte.