Říjen 2009

Everything is clear.

29. října 2009 v 22:20 | Threes |  The english cuckoo
I was aware that I don't need him really. Just as he doesn't need me.
We both are just looking around and finding something what is due to us. We both are just liars who want the truth. It sounds incredible, we both are just too same and because of it we need too different things to breathe free.

If you can do it complicated why not just do.

27. října 2009 v 22:11 | Threes |  The english cuckoo
I decided to write here in english. Time to time. 'Cause my english isn't perfect and this is the way how to improve it. I know right now ( excellent phrase ) that I'll not write in this section regularly, but though it I establish it. My idea has one big plus - everybody will understand my bullshit, 'cause : 1) I really have nothing solid to say, 2) I think that nobody will read it.
I found that my old-me is back. How shows itself? Well, I take care of nothing. But the reserves are in the boy called "Ťuťu" and in the things which entertain me.
Ťuťu is the nomen omen ( Rajče I see you ). He is absolutelly cute and a little bit different from me (more than the other mens :D ) but it doesn't change on the name Ťuťu and on my fancy.
Today I was playing squash with my tall friend Soňa. She isn't only beautiful, high and slim ( and blond ( and she has got really nice big bust / I'm not homosexual, but if I didn't say it, it would be unforgiveable sin over nature . / ).. so back to the start of the sentence - Well, next to all of her perfection, she can play squash so good than I was running from one wall to another. Like a (B)bolt or the wet soap in the bathroom.
I'm just talking about some bullshit as I guessed in the start.
So in the end I will learn you something - the majority part of nasty words which are in the song od Blink 182. The faint of the people would hide eyes.
Shit, piss, fuck, cunt, cock-sucker,
Mother-fucker, tits, fart, turd, and twat.
And the first lesson is in the end.
( I know about every mistake in this text, I just try to be different from the mistake-free english. )

What is hidden isn't visible ( surprising )

24. října 2009 v 22:43 | Threes |  Žiju aneb poema
We all sometimes need what is the best for us. Without love. Without relationship, don't be afraid. Without the hope for the future. And I want to see his smile and feel his fingertips across my face at the moment.
23-říj-2009 23:33

Ve čtvrtek sem vyčůraně šla do školy jen na tři hodiny kvůli dějáku. A potom jsem jela do Prahy, aby mě stihla výluka a smradlavá karosa. Ve vlaku sem se seznámila s Nelou z Ústí. Do teď nedokážu dost dobře pochopit, jak někdo z Ústí může dojíždět do školy v Rakousku. Já bych nemohla. Teda mohla, protože bych to měla rozhodně blíž než ona. Na Hlaváku mě u koleje čekal bratr a zrzka, on s nápisem LOSER a sestra s nápisem WELCOME nebo coming, to už nevim. Každopádně milý přivítání. Nebudu tu sáhodlouze popisovat, jak sem zas kvůli nakupování o něco lehčí a o kolik. Zkráceně to tam bylo skvělý. Vidět po dlouhý době ségru a udělat jí radost mentoskama z Chodova, který kvůli ceně chutnaly zvláštně, přesněji řečeno každá jinak. Ale její ťuťu mlaskání, když jí ty nezdravý věci jako Twix nebo ty Mentos, to mi chybělo. Cesta domů byla méně ideální a v pohodě, ale musim se naučit ovládat :D
Jinak celej tenhle studentskej život ve mě v pátek večer vyvolal strašnou chuť začít řešit svojí vejšku. A přišla jsem na to, že žádná pro mě neexistuje. Doktorka bych chtěla bejt, protože by mě bavilo píchat do lidí, čistit jim rány, řezat je, hrabat se v nich. Ale asi bych neměla trpělivost se neustále smát a když bych neměla náladu, prostě bych byla zlá. Což asi doktor nesmí :) Chci bejt tvůrčí, ne zaprdlej doktor bez alkoholových avantýr. Já chci bejt vážená, ne vážná.
Chci cestovat, protože to by mi dalo něco, co mi ve vyšších dávkách chybí. Samostatnost a svobodu. A teď si budu fandit, ale vim, že mám v sobě víc "psacího potenciálu" a ten tim, že trčim na stejným místě, ubíjim.
Chci bejt někdo, kdo velí. Protože nesnesu autoritu. A baví mě psychologie, ale tam se zase objevuje stejnej problém jako u tý medicíny. Plus bych si asi ty problémy, co bych jako psycholog řešila, ze sebe neuměla tak lehce shodit.
Tak jsem teda dospěla k názoru, že správný povolání pro mě neexistuje. Neni nic, co by pro mě bylo ve všech ohledech vyhovující. Nechci se zahodit něco z psaní, biologie nebo jazyků - protože mě to prostě baví. Asi potřebuju přijít o ideály a vzdát se některých svých cílů. Zabít něco v sobě. Ale i přesto zůstat spokojená. Hledat a najít.
Ale teď asi nic zabíjet nechci a pochybuju, že se to změní v příštím roce, takže asi po gymplu půjdu dělat nějakou dobrou práci za 34 korun na hodinu a budu jíst brambory ve slupce.

It's good to be bud

17. října 2009 v 18:34 | Threes |  Žiju aneb poema
Pořád si říkám, že nic nepíšu. A u toho taky vždycky skončim.
V uplynulých dnech sem se stihla podívat na všechny díly Sexu ve městě ( díky Rajče ), Stalo se ( díky Rajče ), Patologii ( díky Rajče ) etc etc. Po shlídnutí Patologie sem se bála jít spát. Musela sem si utěsnit všechny větší skuliny okolo mojí postele. Když sem tak učinila, došlo mi, že můj zabiják může bejt klidně pod postelí a mít v ruce dlouhou jehlu, kterou mě propíchne skrz matraci. A věřte nebo ne, doteď mám volnej prostor za hlavou utěsněnej polštářem z křesla.
To je můj příběh. Ve škole se po třech letech začínám mezi těma lidma cítit dobře. A když Lucka neprotáčí oči a Soňa a já se shodneme v náladě, je možné i nemožné.
Chtěla jsem v tomto článku zmínit slova jako anus, perverze nebo cocacolová žíla, ale včas sem se zastavila. Jak vidíte. Odráží se na mě kemřík. Protože jediná moje delší slohová práce za poslední dobu je korespondence s kemříkem, odvykla sem si psát jinak než mírně zvrhle.
Včera sem si užila koncert Jaksi Taksi asi tak, že sem jaksi taksi ani Jaksi taksi neviděla a jaksi taksi ani nevím, kde jsem byla, když hráli Jaksi Taksi. Doufám, že neožije můj opitý život.
Brzo objednám manažera a vypadá to, že slunce zasvítilo správným směrem a vypálilo Rajčeti ostřící skvrnu v oku a ona teď nevidí na poke link, což je dobře. Jsi slabá, nevydržela si můj nátlak, Rajče! ( Jestli to čteš, neštouchej mě zas :D )
Byla sem sama na laborky a moc se mi líbil ten skalpel v krabičce, a jak se máte vy?
Jo a né že bych se na to koukala dobrovolně, ale tenhle kluk měl prostě něco do sebe. A nemyslim to růžový tričko.
Jdu si vytáhnout odněkud matrace a lehnu si na zem, protože je to prostě dobrej pocit ležet na zemi.

Tell me that you'll open your eyes

7. října 2009 v 21:23 | Threes |  Poslouchám
Every minute from this minute now
We can do what we like anywhere
I want so much to open your eyes
'Cos I need you to look into mine