Březen 2009

Znám míjení a znám pomíjení.

23. března 2009 v 20:52 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Přiznávám, jsem hrozně nespolehlivá blogerka, ale zároveň si pochvaluju, jak jsem spolehlivá vůči lidem okolo sobě a vůči sama sobě.
Kašlu na to, co mě nebaví, ale zároveň si pochvaluju, jak už jsem dlouho neměla kašel po těch práškách na kašel ( = prášky na zklidnění pacienta před lékařským zákrokem.. neptejte se dál.. ). Asi se moje tělo leklo tak drastický léčby, že se rozhodlo zapomenout na hemofyla ( i? I don't know... )
Jinak jsem byla na koncertě Vypsaný fixy, Xaviera Baumaxi a Xindla X.. Potom taky na Pytlu Blech, což.. prostě nádhera..
Další jinak, nemůžu pít, moje tělo už to nepobírá. Na jednu stranu jsem totiž hrozně fit ( fitko, kick box aerobick, squash ) a na druhou jsem hrozně nefit ( pití a ble a ble a ble ).. Musím si protřídit priority, možná, kdybych vyhrála na plese tu popelnici na bio - tříděný odpad, šlo by mi to líp.. Všímáte si mého vytříbeného vtipu? ( Rajče, koukej napsat komentář, I see you )
Už mě ani moc nenaplňuje psát tu o tom, kolik jsem toho vypila a tak a proto zauvažuju nad tím, že bych tu psala anything else.. ( ??.. ne? tak ne no.. )
Ne, vážně. Musí se ve mě opět zrodit intelektuálka, jaká tu byla dřív.. ( Zapomněla jsem na začátek připsat větu "Nikoho zbytečně nechválím, na sobě si to vynahrazuju" )

Lidi, pojďte řešit důležitou filosofickou otázku, která se týká partnerských vztahů.
Je lepší být s někým, kdo vás má rád, víte, že se na něj můžete kdykoliv spolehnout, ale zároveň si uvědomujete, že k němu necítíte to samý, co on k vám? Ve skyrtu duše víte, že jste zapomněli čekat na toho vysněnýho? Nebo je lepší nechat plavat kluky, co o vás stojí, co by vám snesly modrý z nebe, a čekat na někoho, kdo je pro vás ten pravej? Ten jedinej? Takovej, kterej vám v noci nedá spát a ráno se nevyspalý probudíte s myšlenkou na něj? A je vůbec možný, abysme někdy někoho takovýho našli, a byli s ním v rovnocenným vztahu? ( Otázka do ticha.. Existuje vůbec rovnocennej vztah?.. Tak jsme si odpověděli a pokračujem. ) Podle mě ne, což mě přivádí na docela smutný zjištění, že vlastně vybíráme ze dvou možností. Ve finále budeme nešťastní, tak či tak.. Co byste volili vy? Realistka nebo idealistka?

Glitter Ball

8. března 2009 v 14:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Jak jsem říkala, že to mám takový chaotický, ty moje prázdniny, tak to jsem nelhala. Ve čtvrtek jsem se ségrou jela do Prahy, protože při vyplňování přihlášky zapomněla na takovou méně důležutou věc, a to podpis.. A jak se to tak už na VŠ dělá, bez nějakýho údaje přihlášky prostě roztrhaj' a vyhodí do koše. Takže tam musela ejt a podepsat to vlastnoručně. Jela jsem s ní, protože máma o ní měla strach.. Což jsem nepochopila, v čem ochrání mladší sestra tu starší.. to by mělo bejt naopak ×D.. No každopádně jsme tam jely a hned na začátku jsme potkaly Toho týpka, co hrál v Máji. Já Máj sice nikdy neviděla, ale i tak jsem Matěje Stropnickýho hned poznala. Pálily jsme za ním, jen tak z prdele, dělalo mi divnou radost chovat se jako dylina.. Nakonec jsme ho ztratily a znovu potkaly u tý Lucky fakulty žurnalistiky.. Pak s ním jela ve výtahu a to přispělo k rozhodnutí, že už navždy bude jen na žurnalistice ×D poté nakupování.. Konečně jsem sehnala, co jsem hledala černý kalhoty ×D a dvě tílka a zřádlo v KFC a našla jsem i co jsem nehledala.. Výstavu Andyho Warhola.. Booožee.. nechápu to ×D a hlavně nechápu, co se na tom ostatní lidi snaží chápat. Co je na 55minutách Empire? Co je na 15ti minutách čištění zubů? Nakonec jsem tam už jen bezmocně chodila a dokola si pro sebe zpívala nadávky.
Poté domů, má zdemolovaná kolena, pán se psem, co smrdí.. Pani co jí.. Mimochodem přišla sjem na to, že lidi, čím starší sou, tim víc jídlo hltají a jí hove větších množstvích, protože(mi přijde), ne to jejich poslední potěšení.. Zní to divně(možná ošklivě), ale pozorujte někdy starší lidi, jak jedí...
V pátek jsem jela s Luckou, Honzou a Lusy do ČB na testy Scio.. Já za účelem nakupování mikiny.. Nakonec jsem šla nakupovat s čekajícím Honzou a mikina se nekonala.. Ani tričko se nekonalo.. Ani kalhoty se nekonaly.. Jediný, co se konalo byly návštěvy Bijou.. A to asi 6×, ta pani si musela myslet, že jsme totalní čorky.. Nakupovat s klukem je hell ×D Ale změnila jsem na něj názor :)
Poté čínské nudle a pozvání na zmrzlinu k MDŽ ×D
Promluvily jsme si s Lenkou a já pochopila, že neexistuje nikdo dokonalej a ani ten, kdo mi to tenkrát tak vštipoval takovej neni.
A mimochodem, v písmenkový polívce plave € a sigma.. Kam to spějeme..

What did I see? Can I believe?

4. března 2009 v 18:33 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ten nadpis vlastně nebude nějak moc souviset s textem pod ním, ale nic jinýho mě nenapadlo. Mám prázdniny a neubírají se v nějak moc akčním tempu, ale jsem tomu vlastně taky ráda, protože potřebuju oddych. Moje ferien jsou spíš rozlítaně chaotický než jakýkoliv jiný. Furt někdy lezu, něco zařizuju, řešim, fitkuju a občas si už říkám, jestli by nebylo lepší to akční tempo..

Asi tak v úterý jsem byla na nočním výletě s Luckou a Honzou, dostala růži a měla jsem se dobře.. I když jsem vytuhnula u filmu v Břilicích, tak přesto jsem při vstávání v šest trpěla.. kdo by netrpěl ×D divná věta a nechce se mi jí opravovat.. pak jsem zajela na koncert Inside Pain a Left to face do Velblouda.. Obě skupiny už jsem slyšela, takže to spíš bylo vyplnění času.. Ale nebyl promarněnej', s Lusy jsme chytly takovej výtlem, že chudinka málem dostala astmatickej záchvat.. A pak jsme ten výtlem opakovaně chytaly znova a znova anikdo, kdo byl kolem nás ( sestra a Hoňák ) nechápal a nejlíp, jak si to všichni brali osobně, že se tlemíme jim.. Po delší době jsem pokecala s bývalým panem bubeníkem a překvapila jsem sama sebe. Dřív bezchybnej, a teď kolik chyb jsem na něm viděla a hlavně jak jsem ho viděla úplně jinak a cizíma očima, změnil mě a ta holka, co se s nim bavila jsem nebyla já taková, jakou mě znal. Ale celkově mě to dovedlo k takovýmu pocitu, že všechno, co se týče jeho, už jede v jedný lajně a mě to už nemusí trápit.. Akorát mě nemusel popálit cígem ×D
A hrozně chci na vypsanou fixu, která teď bude ve Veselí 14.3., kdo jedete?×D