Leden 2009

Far, far away

26. ledna 2009 v 14:50 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Chyby jsou chyby a za ty se platí.

I have no drop of alcohol in my mouth

23. ledna 2009 v 13:01 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dnes mě maximálně vytočila učitelka na angličtinu. My si se Soňou připravily mega dlouhej rozhovor a vůbec, snažily jsme se o složitý věty a aby to mělo hlavu a patu. Jenže naše angličtinářka, se zbrojákem na devítku a věčně lítající po třídě nám řekla, že je to nudný. Ano, kdybysme si to dělali rovnou při hodině jako každej a pak tam třikrát udělaly salto a zahrály na bongo, to by byla jednička a možná dvě. Což o to, ona ještě přihodila, že prý jsme to opsali od druhý skupiny. To mě tak nas*alo, že jsem na ní začala řvát. Pak jsem se na chvíli uklidnila a když zas něco mektla, už jsem začala být i sprostá, ona sklapla a už radši mlčela. Ale od tý doby jsem měla chuť na všechny vyjet a nějak je fyzicky poškodit
Teď už jsem uklidněná a možná už ani dnes neplánuju a někoho křičet, možná Lence zas stčim ten zapalovač na místa, kde na něj dokáže zapomenout(na ten zapalovač), ale jináč nic.. Jack Sprat tě bude strašit ve snech a Jill tě sní jako eggs a bacon. A lidi, nepije fizzy drinks, absinth je lepší*JOKINGLY*

Šest padesáááát?

20. ledna 2009 v 18:41 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Právě jsem dostala výtlem, když mi máma vyprávěla, jak žák z jejich základky zlomil učitelovi nohu ×D Při florbale ho ten kluk trefil hokejkou, učitel jenom vyjekl a pak dělal celých pět hodin jakože nic ×D všichni si jistě vzpomínáme na našeho partizána z dějepisu ;) zdravim ×D
Dneska jsem se pobavila, když jsme řešili, že pojedeme na vodu..
já-,,Všichni si vemte kluky a já budu jenom koukat.."
Hanka a Lucka-,,Ale prosim tě, ty budeš mít jeden extra raft pro sebe a svý kluky a ani se tam nevejdete"
Nechápu jak na to přišli ×D (zdravím Honzo, Marku, Vojto, Pepo, Ondro, Evžene, Emile a Hynku..)
Jinak se mi taky stalo mírný trapas. Psala jsem Lence smsku a přepsala jsem se o 4 a napsala jsem osobě, která mi začala odepisovat ×D Podepisovala se jako H. a nakonec mis tačila smska "H jako Honza, jsem z Třeboně, mládí už mám dávno za sebou a jsem motorkář" Blbá náhoda, ještě stejný město jak já ×D.. Ale byl něčim zvláštní.. Místo "co" psal "cože" ×D
A ty, cože? A ty jsi Tereza D., cože? ×D
Jinak jsem dost mrtvě unavená a už se těšim, až Lence odeberu krev *IN LOVE*

Přežiju zimu v DC nebo přežije zima je?

13. ledna 2009 v 20:31 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ano, já chytrá chodim v týhle klendře v botaskách DC ×D Ne, že by mi byla zima, ale když sem musela půl hodiny čekat v mrazu na Jarku v omylu, že se možná objeví mi nejenže zmrzl zadek, ale i ty DC s nohou.
Ještě že přišla s hodinovým zpožděním, má přání byla vyplněna. Aspoň, že jsme pak mohly jít konečně do tý posilovny. Opět sme tam byly úplně samy, opět jsem si naběhala čtyři kiláky a ani po nich mi zadek nechtěl rozmrznout ×D Jarka s mým milým mikro donucením vlezla na ten stroj hrůzy, na kterým sem se minule málem vymlela ( ale předtím sem se stihla protočit o 360° ).. Bohužel, ona se neprotočila :(
Jinak test z fyziky.. Hmmmm, na co mi bylo vyrušovat sestru při hríátkách a ptát se Honzi, co znamená dokonale pružná srážka dyž tam byla nějaká ta Boy.... konstanta a zážehový motory a vůbec všechno, co já sem nevěděla..
Teď furt poslouchám písničku Kiss me, kterou sem si morgen poslala od Lušky ( která je teď mimochodem doma a zvrací, takže jí teď všichni zamáváme [ tento smajlík se mimochodem jmenuje "noha v puse" ]).
A poslední informace.. Každej sval na břiše mám jinej! A to mě jebe víc než Václav.

Everybody is...

11. ledna 2009 v 21:46 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ponaučení z uběhlých dní.
Nebudu pít vaječnák, francouzské blond pivo, co vypadá jako prvotřídní moč a na to sklepmistra. Nebudu se dívat na televizi z pěti centimetrů. A už nikdy opilá neusnu na gauči. Ona mě pak budí sestra a něco po mě chce a já jí odpovídám a přitom spim a když se probudim nevim, co chtěla. Až když se v koupelně srazim s jejím klukem, ani se na něj nepodívám a monotónně řeknu-,,To je moc tohleto," a odstrčim ho stranou, tak až potom si uvědomim, co po mě chtěla. Složitá věta. Přečtěte si jí aspoň třikrát. Ale stejně nikdo nevíte, co chtěla, takže nevim proč ste to četli třikrát. [Tak polovina z vás není jako Lenka a neposlouchá mě, což me mrzí a tak ste to třikrát nečetli..] výýýmaz..
A mám na vás takovou otázku.. Nemyslíte si, že všichni v Midsomeru sou už mrtvý, když se tam pravidelně vraždí několik let?

Take me the way I am.

7. ledna 2009 v 20:44 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Žádný chtěla bych, budu! Aneb jsem zpátky.

Tak snad povedenej rok 2009

4. ledna 2009 v 13:01 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nějak sem teď nebyla moc na kompu, tak proto je tu naposled přání šťastných a veselých. Vánoce hrozně rychle uběhli a já díky nic dospěla k odzbrojujícímu poznatku.
Jídlo. Přežírání na Vánoce ( u mě teda bylo tyhle Vánoce fakt masivní ×D ) je prostě daný tim, že všichni kolem vás jenom jí, pak taky jí a občas taky zase jí. Určitě je to spjatý s tim reflexem, jehož jméno jsem teď zapomněla, ale je to ten, že při pohledu na jídlo se vám začnou víc tvořit sliny ×D.. Prostě, na příští Vánoce se nebudu dívat na lidi okolo sebe.

O Silvestru se rozepíšu jindy, jestliít náladu. Každopádně Vojta je nejvíc. -,,Čí jsou ty rukavice?"..,,Moje, podej mi je!" a ten zmetek je tak ladně upustí zpátky na zem ×D nebo moje jetí načerno v buse nebó na tu starou paní, co hledala svoje rukavice-,,Ale tyhle rukavice sou moje!!"

Byla sem nucena za tři dny přečíst povinnou četbu, no spíš sem byla nucena ji zapsat do čtenářáku, kdo by to četl ( já, samozřejmě ). A dkyž sem ut oho tak byla, tak sem narazila na takovej pěknej úryvek od Lustiga, co tam mám.

Venku svítily hvězdy. Svět se podobal studené májové noci plné hvězd a větru s příchutí bezu, který vymaže a odnese všecko, co bylo, sny i zločiny, hodiny života, hodiny smrti, jednotlivé osudy, osudy všech.

Tak zatim :)