Prosinec 2008

Všem veselý Vánoce

21. prosince 2008 v 11:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Přeju všem veselý Vánoce. Tu pravou vánoční atmosféru, vánoční koňak, velkej stromeček, kterej u večerního sledování pohádek září po celým pokoji, cukroví k snídani ( fuj špeky pak ), spousta mandarinek a pomerančů ( a následující nadávání mojí mamky, že je přece nemůžu sníst všechny.. ale omyl můžu.. všechny vitamíny C jsou jenom moje.. ach bože, kdybysme tak měli citróny.. musim si je v úterý koupit.. ), všude svíčky nastrkaný v porcelánových domečkách (kýýýč), na televizi položenej ten santa s padajícím sněhem, co sem ho jednou dostala od babičky. O Štědrým dnu k obědu viná(dvě n? asi jo co) klobása, pouštění lodiček ve vodě a odlejvání vosku místo olova. I tentokrát se schováme se ségrou v pokoji a počkáme na zazvonění "Ježíška". Potom k babičce, kde dostaneme další dárky a potom zpátky domů, promrzlý. Se zabalíme do peřina koukáme na nějakou pohádku. Vzpomínám si, že sem milovala Popelku (jakože né jí, ale tu pohádku) a jednou mi jí někdo zničil (myšleno tu kazetu).
U každýho je to jinak. Ale u všech je to každej rok stejný, stejně kouzelný.

Falling slowly

15. prosince 2008 v 20:48 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Lituju všeho, co jsem řekla, udělala a všeho, co sem si myslela. Už to není sen.
Nelituju toho, žes byl ten, kvůli komu jsem.
+ 11.12. my dad


prosím bez komentářůDalší fotky z věnečku

11. prosince 2008 v 18:32 | Kvítí |  Photos
...


Věneček, dámy a pánové, věneček!

2. prosince 2008 v 11:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Až na pár méně či více nervově vypjatých situací před věnečkem, se všechno povedlo. Na hlavě bych teď měla mít novou barvu, kterou tam moc nevidim, ale možná je to tak, že ta slámová se jenom asimilovala s mýma už tak slámovýma vlasama. Ovšem ten účes, co mi mistra Gába udělala, to bylo.. Fotky dodám, je jich hafo, fotila sem se na náš foťák, na Jarušky foťák, na tety foťák, na Pepy foťák(to teda budou fotky ×D) a na foťák Vencova strejdy, to bude fotek hafo největší s mojí třídou ×D
No, začnu odzačátku.. Ehm, ehm..(teď sem si vzpomněla, že sem se fotila i na Krst foťák ×D).. takže znova ehm, ehm.. Na začátku jsme si měli vyměnit dárky, my s Burem sme si je samozřejmě dali dřív než všichni ostatní takže, když si je zbytek předával, my si jenom podali ruce ×D Dostala sem nádherný naušnice a nádhernou (podotýkám nádhernou) růži. Pak se šlo tancovat. Nejdřív sme ten waltz nedávali, pře Lenka nám na otázku ,,Jakou nohou se začíná?" odpověděla -,,Terka pravou" Takže přesně naopak ×D Po třech tancích s Burem sem šla pro strýčka Bobo ×D To je zabiják největší, takových otoček a tak prudký a jak vedl ×D Pak jsem tancovala s Pepou(ta chacha byla great), Vojtou ( sme mistři jivu! ×D), bráchou Šárky(zapomněla sem, jak se jmenuje×D), s Vencou (greatestní chacha ×D), s Víťou (nám to šlo ×D), s Radimem ( a nesdílim Lenky názor) ×D, s Lenkou ( a už nikdy! buď vymyslíme nový kreace nebo ende, drahá ×D) a jóó taky s Linhartem, Mikiškovou, Gabčou a Fajfího mámou a poslední tanec s Burem, sme to rozjeli ×D Určitě sem na někoho zapomněla, ale nechci vzpomínat, protože bych si v hlavě musela přehrávat svůj grandiózní pád ×D to víte, víno, víno, vodka s džusem, víno, víno, zelená a víno. Začínám si myslet, že moc piju. Myslim si to zatim jenom od soboty, ale je to pravda. A pak si vždycky připadám jak kretén, jak sem se to zase chovala. Ale Lenka a její dostaveníčko s Budínem, který sem mimochodem a mimonenáhodou zapříčinila já (haháhahá, já ho za tebou poslala!! ×D), tak to přebije i moje chování ×D Cpala mu tam ty naše břišní tance a já to v opilosti taky dělávám, ale musim přestat, neni to pěkný.
Jo a sem naštvaná, že Soni Honza tak hnusně zacházel s mojí stužkou.
A bolí mě noha. A lháři forever, sejdeme se v Americe ×D Je mi zima na prsty, jdu si je schovat ×D