Listopad 2008

Hahááá

23. listopadu 2008 v 19:34 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ve vaně sem si složila básničku..

Jsme jen nádoby zpola prázdné a ještě hůř
jsme jen děti, poslouchej blázne, anebo si klidně kuř
jsme jen vzpomínky čerstvě rozedrané od včerejších snů,
jsme jen cáry, dívej se pane, jak rudě žhnu.
Jsme jen loutky, díváme se do nebe,
jsme průhlední, hledáme se bez sebe.
Jsme jen nepatrný prášek na řase motýla
jsme jen důvody proč nás osud dohromady nesmýlá.

Jinak ples oktávy. Byl hvězdný, překvapivě, když měli téma Hollywood. Největší borec je náš učitel zeměpisu. Ten se nějak chudák připletl do dražby oktavánskýho obrazu a nakonec v tý dražbě zůstal sám a ani výkřiky typu-,,Vyvolávám učitelský sbor,", mu nepomohli. Slíbila sem mu, že už se na něj budu jenom smát ×D A tykaní taky dobrý.

První sníh napadl. Jé, vono sněží a hrůzy moc myšlenku překonává.

21. listopadu 2008 v 14:00 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Emanuela, Evangelie, Vitos a Honzos doběhli k oknu učebny ivt. Suchomel mi píše, že si máme jít zabobovat, řekl Honzos a ukázal na velké vločky lehce se snášející na zem. Emanuela a Evangelie jednohlasně spustili-,, Hůůstýýýý," a když se potom otočily dozadu za hlasem paní profesorky Lustigové, srazily se hlavami, rychle zas své oči přikovaly k padajícím vločkám a nemohly nenechat svá mouth neotevřená. První sníh a Emanuela recituje Máchu.

btw.. nemám ráda sníh ×D

You choose, you lose

16. listopadu 2008 v 9:01 | Kvítí |  Žiju aneb poema
V pátek v Roháči zahrály celkem tři skupiny. Silengree, Kick 69 a Jaksi Taksi. Netušim, jestli je název druhý skupiny vůbec správně, protože sem jí nestihla a vůbec netušim, ajk k tomu došlo.. tak dlouho sem snad venku nebyla ×D prostě netušim. Musim pochválůit Krystý a celou kvintu, co pod pódiem na Silengree zastoupili celej gympl ×D my s Lenkou sme se nezmohly na nic lepšího než na tancování latiny na punkrockový songy ×D
Ale nedivte se, když sme každá vypila falšku broskovice a ani si nepamatuju, kolik sme toho zkouřily, ale byla jsem dost málo na to, abych horlivě(haha) oponovala Škulavíkovi, kterej mě obviňoval z toho, že sem zase moc. Upozorňuju, že já nikdy nejsem moc! Já vždycky přiměřeně. Ale nemohla sem z toho jeho předstírání Lenky-,,Jéééé, áuuuuu, já mam pupínky na nohááááááách! Jéééééé! Auuuuuuuuu! To bolíííííííííííí! Já mám pupíííínkyyy, pupínkyyy... a už si byla v posteli u Joxe" ×D×D Jo, pak mě ještě pobavil utíkající Dejv(Konečně sem se jí zbavil) ×D
Potom sme šli teda už nahoru, kde hráli Jaksi Taksi. Ještě předtim sem ale stihla venku odchytit jejich zpěváka a vysvětlovat mu, že dvě třetiny lidí z Třeboně hulíé a ty zbylý hrozěn chlastaj a ten zbytek to dělá všechno najednou. Koukal dost.
Pak sme na ně s Lenkou rozjely opět latinu. Já nevim jakože co, ale s touhle holkou to jde prostě nejlíp. Ale musíme osvěžit repertoár ×D pak netušim a afterparty.. Tam se Lenka chytla nějakýho týpka(teda dvou) ze sportovního gymplu a když to tu teď čte dělá ty její vzlykavý zvuky typu-,,Mňňň", že si na ně nevzala číslo a nic. Ovšem pařila s nima dost, ta krev na tom skle byla toho sportovního gympláka. Z čeho ta krev je a čí je, to si domyslete, lidská fantazie je tak sweet ×D Mezitim sem šla asi zase ven, tam mi byla pujčena Dejvova mikina. Pak sem šla opět nahoru, v té nádherné mikině, která mi byla krapet větší a když sem se pak viděla v odrazu zkrvavenýho skla, vypadala sem jako panda. Jo a pro milovníky drbů z našeho milovaného gymnázia - Dejva měl ten večer červený boxerky a Bříza modrý trenky! (Jen abyste měli zase o čem mluvit:))
Pak sem přišla a po chvíli začali nahoře hrát La Bombu, vyskočila sem a hledala Lenku. Lenka tam už byla a hledala mě. To sme to rozjely nevídaně a stihla sem jí přitom protrhnout kůži na předloktí, popálit cígem a bouchnout jí do stehů ×D Pak se mi Lenka ztratila a já posléze zjistila, že musela na pohotovost do Budějc, museli jí to znova šít. Ale to nebyla moje chyba! To byla chyba toho tejpka, co jí tam nosil omotanou kolem svých boků a tlačil jí tam na sklo v divoké líbací akci ×D
Měla sem chuť jít ke zpěvákovi Jaksi Taksi a říct mu, že ta holka, kterou se zrovna líbá na baru je 14ti letá, ale odpustila sem si to a nechala mu jeho sladkou nevědomost.
Stihla sem taky za ten večer rozdat dvě facky, protože je to prostě debil a říkal si o to, doslova.
A díky všem mým třem půjčačům(×D) mikin, tušim, že to byl Dejv, Iči a ten další Dejva.
A sem taky hrozná píča, jak ta Lenka(mňňňň), potřebovala sem cígo a zeptala sem se jednoho kluka. Opravdu geniální, úplně můj vysněnej, tmavý vlasy, hnědý oči, bradka. Vypadal jako Jared z Bloodhound gang, akorát určitě nebyl takový prase a byl dokonale gentelmenský a všemožně dovedný×D.. Ne, musim přestat nebo fakt začnu dělat mňňň.. No a on na mě, že to cígo jenom za pusu, tak sem mu jí dala a on že ještě za jednu, tak jí zas dostal a já píča, sem si vzala cígo a šla pryč :/ Jestli to čteš, chci si tě vzít!
Dodatek k hypermobilitě, Břízova rozkroku a Václavovi z english college in prague.
O hypermobilitě. Je to ošklivá věc, kterou vlastní Mr Bříza. Chytne si takhle pěkně prstíky a nádherně si je vohne. Mňň. Prý sem na něj řvala, ať toho nechá ×D
O Břízově rozkroku. Při jedné ze svých venkovních návštev venku (eheh) sem narazila na Břízu. Jeho široce reoztažené nohy vypadaly tak vábně ×D Né, prostě sem si řekla, že když mám jenom tílko, že se u něj zahřeju. Nakonec sem skončila s hlavou v jeho rozkroku (bez dvojsmyslů) Až teď si uvědomuju, že sem si zahřála jenom hlavu a ne ty ramena holý ×D
A o Václavovi z english college in prague nic nevim ×D Ale taky neposkytl cígo ×D

Vylušti křížovku, dostaneš vaječnák.

12. listopadu 2008 v 19:36 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Přišla sem na to, že nemá cenu se učit do školy. Poslední dobou to nepraktikuju a normálně v pohodě(i když pochybuju, že kdybych tam dneska byla na tu konverzaci, když mě vyvolal, že by to dopadlo dobře×D).. Po pátku se tu, doufám, objeví report z koncertu Jaksi Taksi. Jo a Katy Perry je mladá rebelka, jí toffu a čte knížky jak být mladou rebelkou. Fakt na to vypadá. A ten Alexander, ten je tak sladkej, až to pěkný neni.
Jóó, nemohla sem z toho, že Pájuša K. dostala za vyluštění křížovky v časopise Patriot vaječnej likér. Přijde mi to hrozně takový.... vtipný neni to spravný slovo, ale to, že píšu, že není správný, neznamená, že to vtipný neni. Chystám se na menší změnu vlasů.. Půjdu na ježka. (Jako tenkrát na hrázi, Janku, Lenko a Vašku ×D)
A další vtipná věc, začínáme řešit náš maturák ×D A nekupujte si nikdy Sladkou Vášeň, zvlášť né tu bílou. Přišla sem domu a sestra na mě s úsměvem, jestli nechci bílou čokoládu. Chvíli sem si říkala, jestli neni nemocná, až pak sem přišla na to, že bílá čokoláda v podání Sladké Vášně prostě neexistuje.
+sem našla pár supr fotek z minulosti ×D

In da gympl

4. listopadu 2008 v 20:40 | Kvítí |  Photos
popisky na fotkách ;o)

Co zdržuje Ninu

3. listopadu 2008 v 16:32 | Kvítí |  Jsem
...
A lesy hořely by nachem,
končil by den,
a slunce pokrylo by prachem
náš velký sen
. . . . . . . . . . . . . . .

A. Rimbaud

Říkala jsem si kam se poděly komentáře, tak jsem se šla podívat, jestli aspoň nepřibyly jinde než u nejnovějšího článku a přibyli. Dostala jsem se na články, které jsem psala, když mi bylo.. hmm.. 13? Brzo 14 a trochu jsem se zastyděla. Co trochu, stydim se dost i teď. Byla jsem tak jiná a líbilo se mi, jaká jsem byla. I když nepochybuju, že v tý době jsem se těšila na dnešek - až mi bude 16 a budu "velká". Naopak dneska nevím na co se těšit. V hlavě mi trochu vibruje hlas mojí mámy, říkávala asi tak v osmičce holkám od nás ze třídy, že jestli na všechno půjdou takhle rychle, budou z nich duševní stařeny. Já se tomu smála a říkala si, že mě se to nestane. O tři roky pozdějc mi našeptává můj vlastní hlas. Jasně, znám lidi, co toho v mým věku stihli víc, ale každej má svojí hranici jinde. A já mimo tý hranice mám ještě občasný návaly zpitování svědomí :)