Září 2008

Femme fatale

30. září 2008 v 15:18 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Takže. Co se da posledních pár dní událo. Vcelku, následky sklizně brambor, ani nevím.
Lenka se stihla obravit na blonďato, a vypadala jako míchaný vajíčko. Teď se obarvila na tmavo a je jako žena vamp. Což je lepší. Takový trojtý v-Willy Wonka vamp.
Ve škole nic moc. Snad jen že nám nechali ty kůl vizitky "Pořadatel.....".. Mým novým životním cílem je sbalit učitele zeměpisu, řešit s ním světové problémy a mít tudíž všeobecný přehled a dalším mým cílem je, aby neměl až takovej přehled a našel náhodou můj blog. Pane R., jsme se Soňou vaše fanynky.
Těšim se na ročníkovou práci z češtiny. Pomalu se rozebírala tématata.. S každým, kterej si vzal další sem si říkala, jestli bych už si neměla vybrat.. Kort když si pak pani Jana zapikala Poea, to sem si fakt v duchu nadávala, že nedojdu na nic lepšího. Ale kdo si počká, tomu dojde, že se Rimbaud a Verlaine stačili narodit do 19. století. I když je budem brát až ve třeťáku. Sice ještě nevim, jak tu práci podám, ale moje ranná láska v podobě Prokletých básníků je výzvou, kterou snad nemůžu pokazit ×D
Bože, odstavec nahoře je ovlivněň mojí touhou zapůsobit na můj cíl číslo jedna.
Jinak na tanečních sme s Lenkou válely chachu(píše se to tak, mami) a né že né. Lucie, my za to prostě nemůžeme, že házíme bokama, to máme z těch břišních tanců.
Pověděla bych vám něco vtipného, co se mi stalo, ale nic mě nenapadá. Snad na lenku, která se totálně zbořila a hrála si na mnicha a myslela si, že se jí bojim. Potom taky předváděla ukřižování Ježíše Krista, akorát ruce místo rozpažení dala nad hlavu.
Odcházím, mám žízeň.

Díky Soníkovi

25. září 2008 v 21:40 | Kvítí |  Vejšplechty
sem dám jenom tohle, protože to je největší hláška..

Shit song

23. září 2008 v 15:25 | Kvítí |  For a while in a dream of madcaps...
Nejvíc v pohodě je předstírat, že jsi v pohodě.
Pak bude všechno jak jinak.. než v pohodě.

Fotky z poslední doby

21. září 2008 v 14:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
to jsem já, když jsem si oholila hlavu a měla sem hlad

Taneční

19. září 2008 v 13:04 | Kvítí |  Photos


Nejlepší je ta Silva vepředu ×D a ten lenky výraz

Btw.. já sem ta malá s tim vysokým a fotky by Janička Škrabánků

Mám dotaz na K.R.S.T

19. září 2008 v 8:38 | Kvítí |  Vzkazník(Návštěvní kniha)
A sem líná ptát se jí na to za pár hodin an společný němčině, tak se ptám takhle ×D I když myslim, že se jí stejně zeptám aji na tý němčině, takže ona nemusí ani vědět, že se timhle způsobem ptám podruhý, když sem nepude(takhle poznám návštěvnost! bacha na to a odepiš do komentářů!×D, ne sranda samozřejmě)..
Tak se ptám.. Nevíš, kde jsou fotky z toho výročí školy??
Joo a brzo bude sklizeň.. brambor, že Soňo ×D

Ročník 1988 jedé

14. září 2008 v 14:39 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Já bláhová se přihlásila na oslavy školy. Dobrovolná to akce. Prostě zabijete sobotní odpoledne tím, že jdete v průvodu s důchodci, staršími a postaršími absolventy gymnázia Třeboň. Tak jsme se sešli, my hodní dobrovolníci. Došli jsme si se Soňou a Luckou k mistře dlouhý vlas v podpaždí(a já to tak prostě píšu! a Rusko je v Asii?!) pro honosnou vizitkuz(kvůli které jsem tam mimochodem šla, byla tak honosná, že vidina toho, že si jí nechám mě vylákala i na takovouto akci..) Ovšem, tuto vizitku musíme vrátit, i když nechápu na co jim bude vizitka, na které je moje jméno, aspoň ten papír s nápisem -,,Pořadatel student, Tereza K." mi moli nechat. Když jsme dostali jmenovku, došli sme si pro tyče, na kterých byla data ročníků a dva balónky.
První Máj.
Och.
Já vyfasovala ročník 1988. Přišel jedinej chlap. A tak sme udělali spojené ročníky 1988 a 1989, protože Jaruška za mnou měla zas jednu pani. Ovšem mezi těma staršíma jich bylo moc. ˇDošli sme na město, kde už byl hjtman jihočeského kraje, ředitelka, starosta a někdo další. Já kdybych byla ročník 1937, tak taky nepřijdu, protože bych už nebyla. Což mimochodem ten jeden další několikrát opakovaně netaktně zopakoval.
Mám supr protestnatské fotky se spoustou balónků a musim uznat, že to má svý kouzlo.
Velkou škodou bylo hromadné vypuštění všech heliem napuštěných balónků. To by byl fet.
Jo a zítra taneční, to bude zajumavé.

Jak by řekl Gregor.. ehm

7. září 2008 v 20:28 | Kvítí |  Photos
Kdo najde blondýnu s culíkem na dvou fotkách pokaždý jak se s někym líbá, nikomu ať neříká, že sem to já.

I need you than when I cry

6. září 2008 v 11:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera v Roháči nešla moje bavící metoda moc užívat. Znala sem tam minimálně 3× méně lidí než obvykle. Ale když sem pak vyšla na chvíli ven, zlepšilo se to. Takže sem občas i potkala lidi, co byli tak hodní a roztočili mě na kolotoči, naskočili na něj, mocně odstrkovali nohou a moje vychlastané ručičky měly co dělat, aby se udržely. Taky sem potkala lidi objímací, napřiklad Dejva a ten zbytek semp ro změnu objímala já. Přiznávám se, miluju gymplácké sešlosti. Ne, kecám.
Se Zuzkou jsme se pobavili nad velikostí bývalého. Ale nebyl to můj malíček ale Zuzky. Vtipný bylo, že oboum z nás dal stejnej důvod k rozchodu. Více méně že je to hňup, a že chce být dobrým kamarádem. Nenávist je sladká, ale můžu ho jen litovat.
Jinak osoba stejná zapříčinila důvod k dalšímu politování. To ale nemá cenu tu rozebírat. Není to jím ale jeho životem. Závist je svině co.
Poté sem se bavila pomalým ukousáváním žvýkačky a pliváním malých kousků na osobu stojící provokativně před námi. (Poznamenávám, že sem nebyla vůbec opilá.) Promiň chlapče, ale mojí ségru nikdo srát nebude. Kort ne taková špinavá ekla jak ty :) A ta ludra jen dokazuje, že si fakt hloupej.
Jinak si asi zas většina lidí myslí, že sem socka největší. Od té většiny sem totiž zas socila cíga. Pobavila sem se nad tím, že to Decit nevydržel(a) na wc a zvracel(a) už před nima a když se pak zabouchla na záchodě, pily jsme před wc střik mé sestry a já si prostě nemohla pomoct a vydávala jsem jejím směrem blivné zvuky. Zpětně si uvědomuju, jak to bylo ošklivé. A možná i to škodolibé ptaní se jí u baru, jestli je jí dobře. Což o to ptaní, asi spíš jde u ten můj výraz u toho.
Dalším poznatkem je, že na koncertech takovéhoto typu se o vás neustále otírají špinaví lidi a vzápětí se s vámi s omluvou seznámí. A když se otřou znova, pohladí vás jako to dělává Lenka, když se na ní zlobim. (To mělo naznačit, že se chovají přehnaně familierně.)
Jináááč( Vlasto, Vlasto!) jsem dala tak trochu dohromady, no já ho jen postrčila.. Prostě Lucku a Fanouška(s hnědýma očima! Vyhraju melounovej tic tac!)
Nemám ráda lidi, co všechno moc řeší a odteď to dělat nebudu. (Takže Lenko, až zas začneš ožralá mektat, že to je trapnýýýý, dostaneš!)
Mimochdoem Lenka na téhle akci chyběla, byla opět ochuzena.
A přišla jsem na to, že nevím, co chci.Nejlepší je věci neřešit. Však se vyřeší sami. Doufám. Asi.
A do tanečních jdu s nevyšším klukem od nás ze třídy. Vtipné ×D

Všude dobře, v erotogenním ráji Soni nejlíp.

5. září 2008 v 12:52 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Občas, když vidím ty lidi tady, říkám si co tu vlastně dělám. Třeba taková Lucka co sedí vedle mě a slibuje mi, že si se mnou bude dneska večer v Roháči hrát nebo Soňa, která mi vypráví o svých důvěrnostech(to je jen chvályhodné!).. Odpověď na otázku paní třídní- chcete se mnou někdo něco? Radši vynechávám a její dnešní pobíhání mezi naší třídou s otázkou-,,Kdo umí napodobit podpis Jany Škrabánků?", to taky.. Jinak se dneska ¨plánuju bavit svým obvyklým chozením po lidech a seznamováním. A Lenko, doufám, že nepřijdeš na můj blog ještě dneska, abys nestihla zjistit, že po tom koncertě má afterparty kdo jinej, než náš Jox! A jak se sem sakra vloží obrázek?!