Srpen 2008

I letos na podzim mi buší,

31. srpna 2008 v 21:57 | Kvítí |  Žiju aneb poema
však o trochu pomaleji, než se sluší ^v^v^v^v^v^~--------------------------------------
Tak je to tu. Všichni vstaneme cca za 8-9 hodin a po dvou měsících, který nevim jak vám, ale mě utekly hrozně rychle, půjdeme do školy. Jako bych byla doma jenom 14 dní.
Je tu podzim!
Doufám, že jsem vás dostatečně zprudila ×D

Trixie

29. srpna 2008 v 19:36 | Kvítí |  Jsem
Jistě vám neušlo, že se mi 30. 5. narodilo miminko. Osm týdnů na mě čekalo. Potom ke mě čile přiběhlo a natahovalo se ke mě. A mě bylo jasné, že je to Trixie. Je závislá na mě a já na ní.
úpně úžasnej hafík
Má úplně stejnou povahu jako já. Když se jí něco nevede, tak fňuká a čeká na pomoc a když jí nikdo nepomůže, přestane a pomůže si sama.

Sedíme spolu, my dvě, sedíme spolu u jednoho stolu.

29. srpna 2008 v 13:55 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Od neděle do dneška jsem s Lenkou pobývala na chatě. Nemůžu tu nic popisovat, protože nemám paměť a ani chuť vzpomínat, bylo toho moc. Obvzlášť těch *** to ví jen Lenka a já toto. Každopádně sme si nejblíž a blíž už to nejde ×D
Nakoupily sme si žrádlo za tři kila a hned první den sme snědly víc než půlku. Solidně sme se přejedly a pak sme se pohybovaly takovým zvláštně houpavým krokem a vydávaly sme různý úlevný vzkřeky. Taky sme si fotily nafouklý břicha. Druhej den jsme šly běhat. I s Trixie. Bylo mi jhí hrozně líto, když sem se otočila a ona tak pomalu cupitala za náma a kňučela. Protože je hrozně líná, je po mě.
Třetí den sme vynechaly běh a nahradily ho posilovaním. V tom sem měla navrh ×D hahaháá.. Já udělala 300 takovéto, jak máte nohy nahoře, záda zvledlý a rychle kmitáte rukama.. Lenka napoprvý udělala jen dvacet, to mě potešilo ×D Pak sme si řekly, že dáme sklapovačky, těch sem dala 50, Lenka seděla, pozorovala mě a tak škodolibě mi těch padesát počítala a já v tom jejím hlase úplně slyšela, jak čeká, že se před padesátkou svalim a řeknu, že nemůžu. Nesvalila sem se a Lenka pak těch sklapovaček dala jen 16 ×D
Čtvrtej den sme šly pro vodu a měli tam koblihy za 9 korun! Odírání!
A taky sme měly brambory s boloňskou omáčkou. A teplej tuňákovej salát. A Trixie kousla vosa do tlamy a já měla o to svý miminko fakt strach.
Jináč vám všem oznamuju, že jsem tenistkku DVAKRÁT porazila v badmintonu. Byla tak naštvaná, že mě pak honila s pálkou v ruce a chtěla mě mlátit. Navrhla, že si to zahrajem jako tenis-spodem. A dyž se ani napotřetí netrefila do míčku, přestala snášet můj hlasitý smích a zas mě začala honit s pálkou v ruce. H-so!(=huso)
Noo a teď pozice plodu vedle fleku na silnici. Byl větší než já!!
Jo a taky vám povim, že reklama je svině vtíravá. Nikdy sme nekupovaly Activii, ale teď-jak neustále mění reklamy a všichni kolem jí žerou, tak jí i maminka kupuje. Je to hnus. Ale baví mě ovlivňovat lidi, jelikož sem hodně autoritativní člověk(že Lenko), asi půjdu po gymplu na nějakou školu, kde ze mě vychovaj podobně ovlivňovacího člověka. Budu vymýšlet reklamy!

Tch? Č?

23. srpna 2008 v 16:12 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dnes mi došlo, že věta -,,Počkej až tě chytím!" sama o sobě, když jí nevnímáte jako tu zaběhlou větu, tak prostě nedává smysl. Kdo by čekal až ho chytí?
Jo, mám dotaz pro ty, kteří chodí na můj blog a se mnou do třídy. My jako máme mít ve čtenářáku 28 knížek?? Že Lucka lže, že jo?!
Jo, jinak mě dneska pobavila Lenka. ,,Terko, myslíš, že je po spermatu průjem?" Jenom sem se na ní tak podívala a vyprskla smíchy přes jabko, který jsem měla v puse a hned vzápětí jsem řekla, že ona ten průjem asi měla, když se ptá. Lenka zakroutila hlavou a protože to pořád dokola rozebírala, zeptala sem se jí proč si jako myslí, že by po sperma měl být průjem. Načež
Lenka-,,No když sníš zkaženou věc, tak máš průjem."
já-,,A sperma je zkažený?"
Lenka-,,No právěže je čerstvý!"
Sice tvrdila, že průjem neměla, ale mě nešlo do hlavy proč nad tim furt přemejšlí, tak sem jí z toho furt obviňovala. Načež řekla nezapomenutelnou větu-,,Kdybych měla průjem, tak ti to řeknu." Už vím proč sem nešla na zdrávku a proč mě neláká představa starých babiček s břidkou stolicí.
Ok, dost o hovnech.

Orange girl

20. srpna 2008 v 19:48 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Zítra budu šestý den vkuse pracovat. Budu nabírat jahodu a na to borůvku, ale nééé jahodu na jeden a borůvku na druhej. A mám silný pocit, že zítra na omluvu té paní, co to popletla neřeknu zdvořilé-,,To je v pohodě," a usměju se. Ale hodim na ní vražednej výraz a řeknu-,,To ale musíte říkat!!!!" A budu nepříjemná. Moc, moc, moc!
Budu se snažit myslet na tento nádherný mobil, který mi díky těm mukám v práci bude patřit.
*toto má být obrázek Sony Ericsson W350i
Mám pocit, že sem musela za ten skoro tejden přijít o hrozně důležitejch věcí. Ráno sem se vzbudila, v šest sem přišla domů, šla sem spát. A tak dokola-dokola.

Momentálně

15. srpna 2008 v 11:50 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Sedím u vysokorychlostního počítače mojí babičky(nedělám si srandu, moje babička je dopředu oproti té Chiquitky, nebrat osobně) a sem v jejich bytě úplně sama. Když jsem sem šla, připadala sem si jakože jdu do vlastního bytu(tož uvažte, kdo to asi zdědí) Odemkla sem si, přidržela dveře starému pánovi a připadala jsem si ještě víc důležitější(když už mám ten vlastní byt).. A teď tu tak sedím a přemýšlím co to v mým bytě v tříminutových intervalech zatraceně pípá?! Asi moje inzulínové pero nebo ten starej budík. Nemá to žádnej kloudnej konec, jelikož na to nepřijdu.
Jinak sem si koupila dvoje playboyovskkraťasy. Sestra o nich říká, že je to značka pro děvky, ale tak víte co. Jak mi před chvíli napsal Janek, když už tak pořádně. Další jinak, mám pěkně odřený takovýto nad patou, zapomněla ssem jak se tomu řiká. A to už sem prosím pěkně dlouho nepila. Kdo mě přístě zve? ×D
Z minulýho večera sem se dozvěděla spoustu věcí. Například, že jsme heldala pomoc u všech známých, který sem potkala, protože pan učitel zpěvu(kterej teď dělá v tý base) mě prej balil a já furt říkala, že ho nechci, ať me ho zbaví, že je tlustej. Nikdy sem si nemyslela, že budu opilá takhle rasistická.
Jo a žádný Německo, ani Slovensko, na nějakej zatuchlej kemp s Lenky kámoškou pojedem a ožerem se do..
Tento článek nemá žádný význam, který by byl důležitější než to, že Čínským gymnastkám je 13.

Every day at night.. I'm so, I'm so...

11. srpna 2008 v 23:39 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Uvědomuju si, že tu vesměs nepíšu o ničem jiným než o prochlastaných nebo jinak "bohulibě" strávených dnech a nocích. Taky si uvědomuju, že si neumím představit jiné zábavy. Lépe řečeno zábavy bez pití. Ale tak s určitými lidma to jde i bez pití. Já a děvuča produkujem a vstřebáváme zhulivzduch i bez hulení.
Tak abych tu nepsala jen o pití, tak Honzí přivezl včera Šušukaně.
Normální ideál. Má to rádo děti(rozuměj mého psa[ale taky rozuměj, že štěně má rád každej]), hraje si to s ním. Umí to řídit líp než moje sestra, což o to, to asi většina(ne, promiň, Lucko, hlavně mi nedávej úroky na ty dvě kila, co ti visim ×D). Má to roztomilý brejličky na dálku jako moje slepoučká Lenička. Má to tricáky ×D A hlavně je to on a je můůj *JOKINGLY*
Taky si uvědomuju, že status na líbímseti je na pěkné..... nic.. Nevyplňovat ho se mi nechce, protože pak mě nehorázným způsobem deptá, že tam mám jak degen psáno "můj status" a takový ten blbě se tlemící smajl, tak sem si tak pročítala, co sem měla za statusy a zjistíte, že ty nejstarší mě ještě bavily ×D Btw, nevím proč LLL nebo lll ×D
LLL11.08. 23:46:22

Standing next to me

8. srpna 2008 v 11:45 | Kvítí |  Žiju aneb poema
K.R.S.T (09:42 dop.) :
ty chdíš na zpěv? ke komu? :-D
Qítí (09:42 dop.) :
jé, promin, ze ti pisu vole
Qítí (09:42 dop.) :
chodila sem
Qítí (09:42 dop.) :
dlóuho je to
K.R.S.T (09:43 dop.) :
ahá :-D
K.R.S.T (09:43 dop.) :
dobrý :-D dokaď nepíšeš "tyyy pičó"
K.R.S.T (09:43 dop.) :
:D
Qítí (09:43 dop.) :
tos nemela napsat
Qítí (09:43 dop.) :
hele, malem sem lezla na balkon
Qítí (09:43 dop.) :
a ztratila sem dvoje klice
Qítí (09:43 dop.) :
a kdes byla ty?
K.R.S.T (09:44 dop.) :
tyve co ste tam vyváděli?
K.R.S.T (09:44 dop.) :
já byla po venku :-D lezli sme a kecali :-D
Qítí (09:44 dop.) :
doufam zes me nevidela, docela se mi motaly nohy
K.R.S.T (09:44 dop.) :
nene :-D
Qítí (09:44 dop.) :
jááá vuuuubec nevííííím
K.R.S.T (09:45 dop.) :
a co toník? :-D ten byl s tebou?
Qítí (09:48 dop.) :
tyo.. asi jo?
K.R.S.T (09:49 dop.) :
:-D:-D aha D: kolk si toho měla?
Qítí (09:50 dop.) :
nevííííím
Qítí (09:50 dop.) :
6 piv a asi hodne rumu
K.R.S.T (09:50 dop.) :
:-Djuj :-D
Qítí (09:51 dop.) :
zval me ucitel zpevu
K.R.S.T (09:53 dop.) :
*ROFL*
K.R.S.T (09:53 dop.) :
takýho učitele chcu taky :-(
:-D
Jenom dodám, že jsem rozbila skleničku(z donucení)a pak sem cvrnkla do střepu(to byl můj nápad, heč) a pak ze mě tekla krev jako docela fest. Prej sem volala Lence a Járovi, ale já to nevím. Napsala sem sms milému, to vím. Pak sem šla s učitelem zpěvu a Pankým a ještě s Terym k Roháči. Lenka je ouplně odvařená z toho, že jí 10(!!!) minut volal(pře já jí volala z jeho mobilu).. Pak sem si zula boty a běžela sem domu, nevim proč a je mi ouplněš jedno, že z toho měl někdo prdel. Násrát.
Jo, díky Toníkovi, Míšovi, Járovi, učiteli zpěvu a dál už nevim. Bylo jich moc. Každopádně je prdel udělat si jinej účes ×D -,,Já si říkal, kdo to jde s Tondou za kočku a pak ty vole, to je Kuky! Dneska ti to sluší!!!!!!!"byla sem věčně věků jediná holka u stolu ×D Osvobozující pocit. A vůbec pak není psát milému, že se líbám jen kamarádsky. No já, končim. Čárka je špatně, já vím.

Hast du meine Jacke?

5. srpna 2008 v 17:06 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Řekla sem si proč o tom psát, ale pak sem si taky řekla, že bych to měla zapsat. Ano, to byla věta jak víno.
Před pivovarem, který byl v nějaký osudný den, jehož název neznám a nijak mě to mrzí. (Nicméně vyvolává to ve mě pocit ztracenost a dezorientovanosti. A to možná trochu mrzí. Ale ne mě.) No prostě to byl den jako každej jinej, začal probuzením a skončil taky tak.

Přindu, okážu vám nohe, ruke a budu to cela je

3. srpna 2008 v 20:09 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Budo jahode a meruňke. Jseš naše nota, ráda se bavíš, seš naša.
Ehm, ehm.
Já se choulila na zadní sedačce tikajícího auta a poslouchala babičku, jak při každémmíjení benzínky nezapomněla porovnat ceny s těmi předchozími. ,,Natural 30korun 80haléřů, ..... natural 31 korun 20 haléřů..... natural 30 korun 80 haléřů. Pepku, to je levnější než to předtím!!!" Poslouchala sem taky dědovo-,,Terezo! Lehni si na záda takhle a to a dej si ty nohy nahoru takhle a to! Terezo! SPI, takhle a to!" vlastněsem to neposlouchala, ale usnula sem, pře sem po prokaleném večeru, po pro...povídané noci a ránu, po 6 ti hodinách v práci a 5ti hodinách spánku, prostě sem spánek zvolila jako zbraň proti benzínu.
Jinak Morava je samej kopeček, vínečko, višnička, samá nohe a ruke, to jsou sume toto, a žé? Taky je to samé žrádlo.
Ale jen jediná true love×D
you haven't mistake. I'll be your mistake withnout mistake ׸D
Jo, ještě libovka. Tímto se baví 12ti leté děti v ZUničově ×D -Netlem(nečum). Máš v prdeli Betlém, narodil se v něm Ježíšek(teď byste měli koukat s otevřenou pusou prý)