Červenec 2008

Už zejtra *JOKINGLY*

25. července 2008 v 19:23 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
si jedu pro Trixie ×P

Houmles

22. července 2008 v 11:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera sem prožila opravdu zajímavou noc.
Začala večerem, jak se to už občas stává. S Lenkou jsme šly k italovi a potom neplánovaně na jedno na ostende. Nebrala sem si klíče, prachy, prostě nic a moje sestra, která seděla na gauči s notebookem a vytahaným tričkem s Frankem z mcr se zrovna netvářila, že někam půjde, a tak sem si ty klíče prostě nebralůa. Vrátila sem se asi v deset. Slezla sem složitě z toho Honzy kola(klučičí kola sou vynalezený tak, aby z nich bolely ruce=>co bolí to sílí=>proto maj kluci na rukou větší svaly než my holky), koukám, že se doma svítí, tak si říkám, jó pohoda. Vyšla sem schody a zjistila sem, že je to pohoda možná tak pro psa, sestra rozsvítila psovi a šla zas někam pít. Moje máma byla zrovna 13 kilometrů ode mně a mobil mám zablokovanej až do zejtřka(děkuji bohu, že vynalezl něco tak chytrého jako jsou omezené paušály, které se po určitém počtu smsek nebo minut seknou).. Chvíli sem seděla na zemi a šeptala sem si pro sebe vyhružné-,,Píča! Píča! To je píčá!"

Radim po 20ti letech

20. července 2008 v 16:36 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera fakt netušim ×D
Děkuju za panáka Lucce a Radimovi.
Omlouvám se Martinovi. Opět! Příště si zalepim držku.
Díky všem, které jsem opět okradla o cigarety.
Díky Honzovi šatnářovi(Lenko! ten můj modrej zapík mi dáš!!!! vrrr) On nám totiž pan šatnář dal zapíky, co si v tej šatně nasbíral a mohly sme si i vybrat barvu a taky nám dal papírek s pořadovým číslem 43 na filtr. Ovšem ten papírek byl na hovno. Asi nechápete, že z toho mám takovej zážitek, ale on je ten pan šatník asi tak šedesátiletej.-,,Přijdu domů, udělám mmmm*přejede si dlaní přes obličej jako Vondráčková v šíleně smutný princezně* a nic nevim! Protože já co tu vidim za věci!"
A teď už k nadpisu. S Lenkou sme tancovaly. Když v tom se Lenka zastavila a začala se hrozně smát. -,,Ten kluk tancuje jako Radim po dvaceti letech! Terko!! My sme se zastavily a nestárneme a všichni zestárli a tohle je Radim!!" Začala sem se fakt tlemit, nemohla sem se přitom smíchu a fyzickém vyčerpání(z práce, z práce) udržet na nohou, tak sem se pohupovala a odrážela od takovýho mini sloupu, co tam byl. No, zpátky k Radimovi po 20ti letech. Vymyslela sem si, že budeme opakovat jeho taneční kroky (rozuměj pohupování se ze strany na stranu a když ta hudba byla fakt dunivá, tak se vždycky tak zvláštně zaklepal) Byla to hrozná prdel v našem stavu, ale vyžadovalo to stálé sledování jeho kreací a to způsobilo to, že si Radim po dvaceti letech začal myslet, že se o něj zajímáme. Tož my se zajímaly, ale jinak než si myslel. A tak se stalo, že k nám Radim přišel, zeptal se co pijem, já řekla vodku a on pro ní šel. Poté přišla noční můra. Hrozně dlouho mu to trvalo a my dvě s Lenkou sme začaly být paranoidní(!! hááděě) a podezíraly sme ho. Nakonec přišel, podal nám vodku a já na dně skleničky jenom hledala zbytky r(h)ohypnolu(nevim jak sa to píše čéče).. No vypily sme to a on si pak sednul kousíček od nás a koukal na nás. Usoudily jsme, že v tom byl znásilňovací prášíček a Lenka pravila-,,Pojď musíme mu utéct!" Chytla sem jí za ruku a odtáhla na záchod. Tam sme se zamknuly v jedný kabince a Lenka se pomalu sunula k zemi a přitom jekala-,,Všude na zemi tu je moč!!" Přišlo na řadu zvracení, které se neuskutečnilo a my potom ze záchodu vylezly jako nejvíc husté lesby, co si to dělají na záchodech a ještě se přitom dáví.
Pak Lenka utekla, tak sem pokecávala nějak střídavě se všema(Štipl, Ismail, Míra; Lukáš, nějakej kluk, kterýmu sem mačkala na nos, jestli nelže, a Mužík už mě srát nebude, jinak o ty koule prostě přijde) a na Lenky sestřenici Janu sem pořvávala Janó. A ploužila sem s Ismailem a Lukášem.
A Radime! Už se nevracej ty kůže líná uploužená.

Postřehy

19. července 2008 v 11:27 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
To sem takhle jednou přišla domů více než méně a zapnula sem si televizi. Dívala sem se a dívala a v tom sem si začala zapisovat. A teď jsem našla ten papír v hlavičce nadepsanej "postřehy", tak to sem dám. Stejně už moje zfetovaná rubrika zmírá.

Kjærlighet

18. července 2008 v 16:30 | Kvítí |  Jsem
Budu mít štěnátko zlatýho kokršpaněla.. Heč ×D
Poradíte mi se jménem? Už sem samolibě vybrala jména na T. Na vás je už jenom to, abyste odhlasovali jaký je nejlepší. Asi určitě se pak rozhodnu sama a možná úplně jinak, než vaše valná většina, ale zajímá mě váš názor ;)
Mimochodem pro "Thia" nehlasujte, jak byste na ní chtěli asi volat? ×D Tyjo!

I'm ready for a good times

17. července 2008 v 11:24 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Mé narozeniny pro mě byly zpočátku velmi zaostřené, měly ostré tvary, černou vodku pro všechny na začátek, potom ferneta, 6litrů vína, broskev, amundsena, jelzina, šáňo a tak dále. Potom, s každým dalším přípitkem s příchodvšími(??), se mi začalo mlžit..
Začnu od začátku.
První přišly pusinky a pusiňák. Lucka, Soňa, Honza. Připili sme si vodkou(tou černou samozřejmě), potom fernetem, pak zas fernetem, pak sem míchala střiky.. Poté přijel Vašek a Vojta. Opět fernet a černá vodka, střiky a tak dále. Potom sme s Luckou jeli naproti Hance, Peťovi a Martinovi. Po cestě sme si stihnuly típnout cíga a tak sme je potřebovaly zapálit. Sedly sme si v hrobce, teda v tom parku tam a mě napadl spásný nápad. Jdem si zapálit na hřbitov. Tak sme se zvedly a házely sprinty na hřbitov. Běhaly sme od hrobu k hrobu. A nemůžu si to odta dnešní stářež je zkažená a laxní. Nikde zapálená svíčka! Najednou vidíme světéélko, tak k němu běžíme, a vona to svíčka na baterky. Nakonec Lucka našla. Doběhly jsme nazpátek a čekaly dál. V tom vidíme tři osoby, jak se k nám blíží na kole. Byl to Honza, Vojta a sakra, kdo byl ten třetí? Potom přijela Hanka, Peťa a Martin a mohlo se jet. My je měly vést. Ale já ani skoro neudržela řidítka ×D
Pak přišla Barča a Petr. Potom Janek, Vašek, Lucka(??), Líba, Kuře. Pepa, Linhart a tyo už nevim ×D
Se všema sem si připila, nejvíc teda s Martinem a Peťou a Hanou. Pokoušeli sme se postavit stan, ale nějakt o neklaplo, pře Honza M.(na toho sem zapomněla!) neměl středovou tyč. A tímto se mu omlouvám, že se mu díky mě ztratil ten grandiózní klobouk. Fakt promiň.
Pak už jsou vzpomínky mlhavé. Asi sem lezla přes plot. Nevím proč. Skákala jsem na lidi. Seděla ve stanu s Martinem a Luckou, akorát ten stan byl skoro nepostavenej. Pak sem seděla s Honzou K. a mlela hrozně hlubokomyslné kecy. Pak sme se s Bárou ocitly u ohně s našima skoro strýčkama a já jim tam jak nějaká bojovnice za práva zvířat hustila, že by tu dál měla bejt Žába(maškarní), že si to ty děti zaslouží, pak sem ty děti začala jmenovat a prostě to byl konec. Potom odešla Soňa a Honza a Bára a Peťa šli spát.
Joo, kdo ví od koho mám toho plyšovýho medvěda??
Pak vím, že sem Pepovi řekla, že Ko*** je pěkná píča. Trhala sem od sebe Lucku a Honzu P.(Jo!! na ty sem zapomněla! Byl tam David, Petr V. a Honza P.) Sere mě, že mi někdo sežral tu mojí čokoládu, co sem dostala. A taky to, že někdo vypil ten 80%tní chlast tomu pánovi.
Jo a prej sem na lidi svítila baterkou a dělala sem vzducholoď.

Zapomněla sém

13. července 2008 v 23:01 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Toho 15. s sebou nějaké to pitivo. Ale tak vy ste s tim určitě počítali, což ×D

! Děcka pozorte !

10. července 2008 v 20:53 | Kvítí |  ! Warning !
Všichni, kdož mě znají osobně. Všichni, které jsem už stihla pozvat. Všichni, na které jsem zajisté nedopatřením zapomněla. Teda všem. Vám všem připomínám, že...
15. 7. 2008 se stane nevídané. Před 16 lety se narodím (narodila?) a to se musí oslavit. 16 mi bude jenom jednou, další šestka v mým věku bude až za deset let. Když nepočítám 19 jako obrácenou šestku.
Takže slavit se bude kousek od Ostende, bližší informace bych tu nerada ventilovala, dyžtak mi zavolejte nebo napište. A vy, kteří nemáte moje číslo, vás odkazuju na icq - 307699566.
A začne se konzumovati asi tak od 20:00 do nevidim.
Jestli přijdete, tak si vás nejdřív důkladně prohmátnu
pak vás lehnounce oblíznu
samozřejmě vám dám pusu nemam slov, degenerace
zajisté vás opiji ..
a probudíte se takto uz nikdy flasku vodky, do toho absintha a dalsi vodku
čekám na vás, Vaše

Do you remember?(Píše se to tak? Píše se to tak?) No. You don't

6. července 2008 v 23:28 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Předesílám-Bááárkooo, máma s tebou prej včera dobře pokecala ×D a povídala, že máš v červenci volno, tak co takhle teď někdy popííít? *JOKINGLY*
Včera. Včera to bylo. Řezaný pivo je to nejlepší pití na světě. No, když neberu v úvahu, co potom zas střecha dostala za litry spršek.
Začalo to na terase pivovaru. Byla sem donucena dojet domů pro peníze, cestou sem se mile pozdravila s partou kluků..(-,,Ahoj slečno,"..,,Ahoj pane,"..'projedu na kole'-,,Týýýý krááávoooo!!" ×D Radši sem nezkoumala jak to mysleli, ještě bych došla k ee závěru..), peníze sem nastrkala do podprsenky(neměla sem ani jednu kapsu), rozsvítila psovi(ano, Gina se potmě bojí..), dala sem jí nažrat(ten guláš jí určitě chutnal), poslední tři cíga sem si nastrkala za uši(ale po cestě padaly, tak sem si je nacpala do rukou a do pusy)
to je, dámy a pánové, svíčka
Dojela sem, koupila sestře hranolky(čtyři pětky!!! čtyři pětkýýý!!), koupila sem si redendvajt a pila a pila.. Pařila sem s Janou, Luciankou a Lenkou(nemyslim Lenku jako tamtu, co tu o ní většinou píšu, myslim jinou ×D).. Došel k nám jeden prej metalovej bubeník a prej jestli nepůjdu tancovat.. Nevim, poslední dobou se mi většina kluků hnusí( Janek a pan Ondřej samozřejmě né).. Anebot o spíš bylo tím, že tenhle v tý červený(!!) mikině s límečkem vypadal dost luxusně teple.. -,,Nepůjdeš třeba tancovat?"..,,Hele, třeba potom, jo.."..-"Co když potom už bude třeba konec?!"..,,Já myslim, že třeba konec nebude...".. Kdyby přišel znova, byla sem připravená přesvědčovat ho o tom, že by se to mojí přítelkyni asi nelíbilo.. Po třech nebo čtyrech velkých řezaných(mě stačí málo, opravdu, opravdu málo.. asi to taky bude tim, že jsem od dvou do devítí nejedla).. No po těch pivech sme se rozhodly, že si zahrajem kulečník.. Všechno: sem-levá, neumim-to, netrefim-se-do-koule, aspoň-se-zasměju.. To sem všechno řekla.. No.. Do díry sem trefila maximalně tři koule, z čehož aspoň jedna byla černá ×D pak přišel Ondřej(jinej Ondřej než pan Ondřej), tohle byl Ondřej pani Áji.. A přidal se ve hře k mojí sestře. Ondřej mě neskutečným způsobem stíral a já to neskutečně nepochopitelným způsobem brala, jenom sem ho asi bila, nevim. Potom přišel na řadu fotbálek. No hallellujah. To už ani nepotřebuje komentář. Tak Ondřej vyhrál ruma. Velkýho. A moje tři kila ukrytá v podprsence nebyla.
já a Barka
Pak sem si sedla k panu Ondřejovi(to už neni Áji Ondřej) a Jankovi.. Vím jenom, že sem vyprávěla o Kate Nash a že je to skákačka a taky, že sme s panem Ondřejem(já jen abych mu furt neříkala Herda.. -,,Hele Herda.. Herdo..".. -,,Neříkej mi tak,"na to sem pravila dobře, ale za chvíli sem do něj zas hustila Herdo..) s p. Ondrou sme šli zahrát něco..(fixu? pamatuju si dobře? nee,.. visací zámek..) a zasekali sme džůůůůbóx..
A teď kam moje paměť šahá.. Tak sem dokonce jela mírně kinklavě na kole a těsně před našim barákem(štěstí, fakt) vysekala jak svině.. Smála sem se tomu jak debil, ale i teď mě to koleno bolí ×D.. Pak už sme jenom před barákem tečnuli taky napitýho souseda odspoda.. Líbí se mi opilecká telepatie, začala sem se smát načež opilej soused se společnicí taky výtlem..
Na líbku už mám psáno 16 let ×D Líbko mi přidalo o tejden a něco, líbko je ták hodné.
lepší už to nebude

Malá, chytrá, elegantní. Jedním pohybem odhalíte vše.

4. července 2008 v 11:23 | Kvítí |  Žiju aneb poema
  • elegantně malá s hladkým otvíráním
  • buletooth
  • fotoaparát s rozlišením 1MPix
Řekla sem si, že sem opíšu ty tři slova, co jsou z nadpisu(opsala sem to ze zadní stránky jednoho časopisu, co mi tu leží) a když sem to sem tak napsala, tak sem si řekla, že napíšu ještě to, co je podtim, ale tam bylo to hladký otvírání a to tomu taky nijak moc nepřidalo, tak sem to nakonec završila luxusní reklamou..
klikni pro další fotku
Co se tak v posledních dnech děje...? Koupeme se ve dvě ráno v rybníku, tancujeme nahatý, vyměňujem si šajzky, spíme na posteli s gumovým panákem(hahá), ráno nemůžeme mluvit, plahočíme se na kánoji, jíme sojový špalíky(mňam, mňam, Ismaile) a horalky a dneska budeme vařit. Jo, a fotíme porno, že.
klikni pro další fotku
Já z náhodně nastalé nudy(ke třem N přidávám-,,Byla to náhoda, i když vlastně nevěřím, že se něco děje náhodně.") sem si vytunila jedny svoje kalhotky. Přišila sem si na ně dvě srdíčka z modrý látky(tušim, že to měla máma na sukni) a svítivě žlutou nití sem si tam nečitelně vyšila "Login"(z nepochopitelných důvodů. A jako třešničku sem si tam přišila rolničku. Napadlo nmě, že by ta rolnička byla dobrej podklad pro nějakou scénu z thrilleru nebo hororu.. Že jdu takhle po chodbě, je tma(sem dcera nějakých rodičů[ehmehm], je to samozřejmě americkej film a já si jdu pro sklenici mlíka[jak už to tak v úesej v noci takový ty slečinky dělávaj'..), no jdu si pro to pití do americký stříbrný ledničky a mám na sobě ty kalhotky s rolničkou(cinkám do ticha) najednou přijde rána a rolnička už necinká.. No.. řikám, je to jenom podklad.. Ale fááákt dobrej, co člověk nevymyslí v půl třetí ráno. I když pochybuju, že to nevymyslel už někdo přede mnou..
klikni pro další fotku
Dalším zjištěním je, že bych zabila lidi, co nejsou z Třeboně a řikají mi, co mám kde dělat. Respektive - zabila bych turisty, co mi řikají, co je kde zakázáno. Já sem přece z Třeboně a vim, co je kde zakázanýho. Že se na hrobce nesmí jezdit na kole a že pes musí bejt na vodítku. Tak na mě ty z*íčená lázeňačko příště nekřič-,,Tady se na kole nesmí.... madam!".. Jako to, že se na kole nesmí, to bych ješt+ě přenesla, ale tu madam ×D Naaa*rááát
klikni pro další fotku
Posledním zjištěním je, že lidi milují peníze. Lidi milují peníze v jakékoli podobě. Milují je zmačkané, polité kafem, roztržené. Lidé si s oblibou vezmou jakoukoli bankovku, protože má cenu(škoda, že to tak neni i s lidma), vezmou si ji, i když je poškozená, ale v tom zas bude určitá škodolibost, že za pár momentů někomu zaplatí a tim jí pošlou dál..)
Joo, zdál se mi sen ve kterým byla Edit ( http://edzz.blog.cz ), Lanna( http://alanie.sblog.cz ) a Ondrash( hmm, tvoji adresu nevim ) .. A Lanna a ten Ondrash se k sobě v tom snu docela měli, nechápu, že se mi zdá o lidem, který neznám..

But you make this

1. července 2008 v 22:40 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Takže prázdniny už jsou ×D No, nějak to ještě nevstřebávám.. Poslouchám opět Love song od Sááry a uvědomuju si, že z posledních dnů nevím skoro nic, protože ty dny mě míjej' a já v nich buď zírám do prázdna nebo se koupu anebo nezírám a snažím se nemít špinavý tričko(Lenka pochopí.. Lenko.. pochopíš?) a taky se už ani nesnažím nekouřit, protože to ani nemá cenu..
Zejtra jdu do práce, mám parádně spálenej zadek a taky si pěstuju touhu kamarádit se s lidma, který pečou borůvkový koláče(ty kde je víc borůvek než těsta).. a těma lidma teď nemyslim mojí sestru, protože to co upekla nebyl koláč, ale hňoustačka.. ale tak cení se snaha..
A tady máte pár mých spících spolužáků, když najedete na fotku, máte tam komentáře(ale nemá cenu je číst, vám řikám)..