Červen 2008

Veget

28. června 2008 v 17:25 | Kvítí |  Photos
dolee

Have some fun

26. června 2008 v 21:22 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dnes dělám všem lidem, který mám ráda, co jim na očích vidim ×D
Lence sem koupila halvů, kolu a sypanej rohlík. Opečovávám jí, ukazuju jí svojí plnou peněženku, nosim s ní borůvky, fotim jí zavěšenou na kládě(háháá), dovoluju jí, aby se koukala do mých nových pilotek a aby se v jejich odrazu upravovala a zejtra jí pudu naproti, protože sem hodná.
Lucce sem dala napít(to je obět!), Soně sem zjistila s kym hrajou(i když hrály pak úplně se všem a a já zjistila jenom kvartu×D)
Vyvenčila sem Ginu, politicky a mile sem jí vysvětlila, ať neštěká.
Maminečce sem natrhala třešně, pak sem jí udělala jídlo a chleba sem nakrájela na drobný kousky(jak to dělávala ona mě, když sem byla malá) a poházela sem jí to nakrájeným rajčetem, aby byla zdravá. Pití sem jí dala pod křeslo, aby se nemusela zvedat.
Gině sem házela po zemi čokoládu a pokyny typu-doleva, doprava, víc ke gauči(né k druhýmu), sem jí navigovala.
A taky sem neřekla o pár starých lidech, že smrdí.
Akorát pár-,,Nečum," k postarším pánům sem si neodpustila. Jsem dokonale šťastná z toho, jak sem hodná.
to bylo tenkrát, když sme
Tomu se říká prázdninová euforie. Protože já už zejtra nejdu do školy, máme volno. Heč na vás.

Libo handicapovaného krkavce?

24. června 2008 v 21:50 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Né? Vždyť krkavci jsou velmi inteligentí ptáci. (Nezdá se, ale souvisí to s naší exkurzí v botanické zahradě)
Dodám fotky spících spolužáků, to si nemůžu odpustit ×D
Bojím se, že mě potrestá nějaká vyšší moc za to, že sem vyfotila učitelku na biologii, vzápětí sem to ukázala Soně s komentářem-,,Hele, to je zrůda. Dáme jí na plakáty jako odstrašující případ," a potom sem k tomu, již zmiňovanému, odstrašujícímu příkladu zvedla oči a on(=bižulářka) na mě koukal s vražedným pohledem. No, přiznávám si, že se spíš bojim, že ta vyšší moc, co mě potrestá, bude právě bižulářka ×D Pak sem taky omylem netaktně naznačila profesorovi, že je žena, ale to sem fakt neměla v úmyslu..
No, viva vodce s jusem ×D Mářó, Mářo

Ty vole! Já to zejtra neudejchám!

22. června 2008 v 22:38 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dovoluji si použít Lenky často používanou větu, když kouří nebo když.. když kouří.. A doufám, že mě kvůli autorským právům nepřetáhne svou masitou a svalem velmi obdařenou pravačkou(i levačkou!!).. Doufám, že mě zítra nezadupou fanoušci AntiFlag(Jíťo! Opovaž se ×D)
Nějak v poslední době hraju hodně badminton(a nevim jestli se to tak píše, ale prostě tot ak píšu, prostě zlý minton).. Za chvíli si kp
upím vytuněný míček a bude ×D
Paradoxně se víc těším na úterní koupi míčku než na koncert, ale to se snad zejtra vstřebá ×D
Viděl ste někdo ten japonskej "horor" Nenávist? Z tohodle dítěte určitě ta ekl ženská vyrostla. Ne to je ode mně ošklivé, samozřejmě je to velmi krásné dítko.(Bála bych se, bejt váma)

This is the end. For you, my friend aneb krásný ztráty

19. června 2008 v 22:31 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Zdravim Vochozku ×D ( a musim se ti přiznat, že tě znám z dětství od Blanky[sestřenice, ne?] a že sem vždycky měla spojený tvoje jméno s voskovkou, no nic, to bylo jenom ponoření do dětství..) Hej, slečno, a v jaký kapele ty kytaruješ?×D
Poslední dobou se dny táhnout jako lžíce, kterou drží dalajláma támhle někde v činézským hotelu. To nebyl vtip.
Lenko! nesměj se!
A kvůli tomu, že se to tak táhne, kvůli tomu uvažuju nad debilotama(debilatama? debilostma? debilitama!!!) Třeba sem nikdy nevěděla, co vyplnit do dotazníku na otázku-Co nejvíc nesnášíš?.. Teď už to vím, je to lidská blbost. Hrozně mě vytáčí, když sou lidi sobecký a blbý a egoistický. Vytáčí mě třeba(triviální příklad), když chvátáte, abyste stihli vlak domů(kam s emimochodem těšíte po 12ti hodinový šichtě v práci[představte si například, že ste horník, ale pochybuju, že maj'12ti hodinovou pracovní dobu.. maj' jí vůbec?] no chvátáte, přijde debilní člověk, ví, že chvátáte a debilní člověk vás začne brzdit.. Nejsem debilní člověk(nevychvaluju se, toto je prostá pravda[ no možná teď posledních pár hodin matiky vypadám debilní, protože neposlouchám ředitelku a ona mě pak totálně potopí.. jako například dneska-,,Terezo, co uděláme?"..ukazuje na tabuli, kde je kružnice s bodem T.. tak sem vydedukovala, že kolmici na T a pravila sem-,,No, spojíme vlastně poloměr s tím T..".. načež ředitelka-,,Takhle se to neříká!!!" a následovala asi 3minutová přednáška o tom, že se to říká, že udělám spojnici bodů ST a na to udělám kolmici.. 5ti minutovou přednášku o tom, že kolmice na bod prostě neexistuje ani nepočítám×D..)
No to sem odbočila..
Pak sem zjistila, že sem chodila s Moulou, Debilem a Egoistou×D(použiju větu Gabriel z ZM-,,Jedinej, kdo je víc sebestřednej než já je ---, nepozná ani jak sebestředná jsem já,"P)
Opět se mi záhadně odformátovalo éčko, takže sem zas bez všech písniček! Těším se na poslední reklamaci(už čtvrtou) a vrácení peněz, šitky jedny.

By the way

17. června 2008 v 10:44 | Kvítí |  Vzkazník(Návštěvní kniha)
Kdo z vás jede na Billy Talent a AntiFlag do Prahy?

That's not my name

16. června 2008 v 19:11 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tento víkend, ten byl zabit. Jediný alkoholický nápoj, který jsem požila byl grog, na kterej mě pozval Izmael a Lenku pozval jeho bratranec Vati.. Grog.. Bože, směju se, předkláním se a plácám se do kolen v záchvatu tesknícího smíchu.. Jako dneska, když jsem se vysmála Lusy do tváře kvůli tomu, že nemohla mluvit a přeskakoval jí hlas.. Vydržela sem se nesmát dvě dlouhé řady schodů.. A když sem sešla dolů, musela sem se prostě začít vysmívat.. Ale to nebyl tesknivej smích, takže to valstně s minulou větou nijak nesouvisí..
Poslední dobou si víc než vážně pohrávám s myšlenkou, že začínám být mírně schíza.. Buď se neznám nebo jsme dvě ×D ne, ona to vlastně není sranda.. Začínám se bát svých skrytých duševních chorob.. Ono to vyzní divně, že se nad sebou přemýšlíte a nevíte, nad kým to vlastně dumáte.. Je to takovej zatraceně ztracenej pocit(třeba jako když jste v páře a nemůžete dejchat, jako včera s Lenkou v bazénu.. Nebo když sníte rychle snickers a pak je vám z toho blivno nebo když vyskakujete k větvi vaší třešně a nemůžete na ní došáhnout, to je taky pěkně prudérní, v těchto chvílích si říkám, že by se hodil dvoumetrovej chalan(třeba jako ten dneska ve městě, umřu s pocitem, že sem hoa spoň viděla×D).. Sem též paranodidní, pře jak sem teď vyslovila to, že umřu, mám strach, že se to stane ×D ne, ja tu dneska už končim radši ×D
So.. Would you be my little cat?×D

Hraju vám na přání

11. června 2008 v 21:07 | Kvítí |  Photos
Kvůli pravidelný čtenářce Petě ×D A taky kvůli tomu, že takhle hezky ten pierc vypadal jen pár hodin po píchnutí.. Teď už bolí ×D
Takhle vypadal ten předtim:

Sedni si!! To už píchnem!

10. června 2008 v 22:22 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Moje lenost sehnat si do brady něco jiného než decentní kuličku nebo ještě decentnější hrot dosáhla výšin, ze kterých se mohla dostat jedine novým piercingem. A vy piercingový, to znáte. Je v tom určitý dobrodružství, adrenalin a no prostě něco, co vás k nový ozdobě láká. A vy ten magnet prostě nemůžete přinutit k tomu, aby vás přestal přitahovat..
A tak sem začala vymejšlet, že si vyndám bradu a Škrabka mi to píchne trošku vejš, aby mi dásně nelezly tak moc dolu.. Nakonec sem skončila u myšlenky labretu v kraji úst. Nehledejte v tom žádný emo, podotýkám předem. Akce píchací byla hustá. Nakonec sme skončily na záchodkách ve škole. Kde sem si zdlouhavě vybírala místo novýho piercu(Sušena mi pak sdělila, že ještě neviděla člověka, kterej by to měl takhle ×D Ale tak ona s lipem viděla jenom Barku, takže doufám, že až zas tak exotický nebude.. I dyž mi to vrtá hlavou, pak prohlásila, že je to madonka naruby ×D)
No vybrala sem si místo, sedla si, a prosila Janu, aby mi to nejdýl držela stiský kleštěma, protože v tu chvíli sem úpěnlivě věřila tomu, že to zmenší mou bolest a na rovinu sem to prostě chtěla oddálit.. Nevyhnula sem se tomu.. Nastalo ticho, Jana to nabodla a do ticha pravila-,,A kurva,", přidala sílu a už to bylo.. (to pích-ticho-kurva-už to bylo=Jana pak prohlásila, že mám tvrdou pusu×D) Tož, tak jako dneska mi po žádným mým piercingu nebylo.. Zalehly mi uši, motala se mi hlava a varovala sem Radku i Janu, že jim možná pobleju nohy, do toho všeho se jim ještě ztratila kulička od piercu( v tom největším stavu blivnosti), takže já sem seděla na těch nádherně chladivějch dlaždičkách a oni se koukaly po zemi ×D No, ta nevolnost asi byla (jak praví Janka) psychická, pře komu by přidalo, kdyby vás dva dny před tim člověk, kterej vám to bude píchat, děsil, že se možná zasekne na druhý straně o kleště, takže tam bude asi chvíli šmátrat, než to propíchne..

6.6.'08

8. června 2008 v 17:58 | Kvítí |  Photos
Hrmmmmm... džžžžžž(to byla simulace bouřky, která mi tu buší za hlavou) by the way.. Lenko, tyhle fotky sem našla u hádej koho na webu ×D(poradim ti-,,Ty se mě stydííííš?")

Marně hledám vtipný nadpis v českém jazyce.

7. června 2008 v 13:12 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nějak nemám choutky popisovat tu všechno, jak se stává obvykle. Povím vám jen, že fernet citrus, kníže Rohan a Petry(žel bohu jim) to jistily.. Náš specifický styl požívání to jistil též. My jsme ti, co se ožerou vždycky na začátku a potom dlouho vydrží čilí. My tvoříme novou skupinu. Poznala sem Terku, Šárku, Katku, Kristýnu, Ivu(?.. jojo, to byla Iva), Markétu, Báru, Kozla, Magdu, Zuzku(opět), Ivanku(nádherná slečna, a zná ToiToi, která zná Lanu, už to mám kousek k hvězdnýmu nebi)a pak sem poznala další lidi, ale jejich jména po mě chtít nemůžete..
Teď se zmůžu jen na asociace nebo krátké věty, které toho řeknou míň než víc. Ošetřovala sem Lucce kolena odřený od lavičky(Vašek-,,Od čeho to máš?".. Lucka-,,Nooo,".. já-,,Jela na lanovce a dřela si kolena".. Vašek-,,Hahaha.. vůbec se ti nesměju, Lucko,".. já-,,Vašku, si nikdy nebyl vožralej nebo co?!?!?!.. a Vašek byl už zticha :D ) Matěj neupil rohana, což byl prohřešek prvního stupně. Pili-Janek, Vašek, David(o kterého sem nezaslouženě dostala pusu do vlasů za to, že sem mu dala rohana napít.. chápejte, nezaslouženě protože je to hroznej ekl ×D)a pak přišel Chlapec, Škulavík(který mi chytře Rohanem polil cígo a za to sem pak byla na něj už jenom zlá.. kort když mi típnul ještě jedno cígo potom..).. Perverzní pánové, mladíci a kluci, co se na nás lepili, když jsme tancovaly.. No bleble.. Byla prdel do nich strkat a bouchat, ať jdou pryč ×D akorát mě štve, že sme k sobě do soukromýho kružku nevzali tamtoho vlasatýho týpka, kterej se mi líbil už, když mi bylo 13 ×D a on s náma tak chtěl tancovat Lenko ×D×D schade ×D Radek má brutus tetování, fakt pěkný.
A teď sem se dostala na bod mrazu s nápadama a vzpomínkama ×D
Nejely sme domu na kole??

Každej hledáme svůj kout, kde se dá v klidu zalehnout.

2. června 2008 v 21:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Vzpomněla sem si na ty dva žalostný výklenky.. To bylo taky dost jetý..
Opět můj nápad.. když jsme šly z pivovaru, vzaly jsme to s Lenkou bránou.. V tom jsem si všimla výklenků po obou stranách brány, které by se daly dobře zužitkovat ke strašení lidí..
Každá sme se do něj schovala(y?) a čekaly jsme až pujdou lidi. Na první jsme nechtěli vydávat zvuky, myslely jsme totiž, že si nás všimnou sami od sebe. Nevšimli. Lidi se koukaj' jenom po tom svým(důležitý filosofický odnož tohoto článku, který zatím není odnožený, ale ja do odnožim, takže se ze slova odnož stane odkaz..[ale nepočítejte s tim, já zapomenu]).. První člověk, který si nás takto všiml jen prošel a otáčel se za Lenky roztaženejma nohama a bílou sukní.. Druhá osoba-dívka-uskočila, s údivem(který nás mimochodem velmi potěšil, díky fanynko!) pronesla"hůstýýý" a šla dál..
Potom jsme si řekly, že čekání, jestli si všimnou nebo ne je na nic, tak jsme se rozhodly z výklenků vylézt pokaždé, když kolem něj půjdou lidé.. Ano, to bylo ono.. Dočkaly jsme se.. Přišla pochvala od chlapce-,,Hezkyyyyy!".. Pak jela skupinka cyklistů, pochopte, přece jim nevlítnem pod kola, tak jsme nevylezly.. Čekaly jsme, že když nás osvítí jejich blikavá věc na svícení, tak že nás třeba uvidí.. Osvítila. Jednou. Dvakrát. Třikrát. Šestkrát.. A když projela poslední paní, Lenk azatleskala. Pani prudce zabrzdila, my se začaly bát a ona do ticha pronesla-,,Mě něco spadlo,".. Nechápu, že si nevšimla naše dušenýho smíchu v tom tichu(tomu se říká rým, hnidopichu).. Nakonec jsme se ani ne šepotem s Lenkou na těch pět metrů(nebo kolik) mezi náma dohodly, že vylezeme.. Opilý chlapec, co té paní šmátrající očima po zemi říkal něco ve smyslu-,,Estli máte peněženku, mobil a klíče, tak je to v pohodě," (otázka do ticha.. na co sou cyklistům klíče?)
No, odešly jsme s Lenkou s pocitem zadostiučinění.

-,,Jakej debil založí vesnici na pos*aným mega kopci?!"

1. června 2008 v 22:23 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tyto události se vpíšou do dějin mých a Lenky..