Březen 2008

Do what you like

30. března 2008 v 11:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Posledních pár dní mám v hlavě jenom °°° ° °°°°
Včera, včera to byla pryskyřice.

Pšt, pšt, každý si dělá svá cvičení

28. března 2008 v 12:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nejsem si jistá, jestli se píše pšt nebo pšť..
Každopádně mi rostou kytičkyyy..(nechci to zakřiknout.. třikrát klepu[a připadám si při tom v počítačový učebně obklopená spolužákama jako magor..])
Nikdy, vážně nikdy sem se o nikoho nestarala tak jako o ty kytky.. No možná o toho křečka, co sme ho posmrtně nastříkala lakem na vlasy a v krabičce od walkmana vyhodila z vokna.. nebo o toho jinýho křečka, kterýho sem učila plavat a o to morče, který sem nutila plavat, tak o to taky.. Prostě mám o ně strach jako matka o dítě na drogovým věčírku..(háá naše kapela se seznámila na drogovým večírku, když sme se čerstvě poznali, tak už sem veděl za chvilku, že tohle naše spojení se okamžitě promění v osudové souznění a v nekonečné umění.. ahááá..)

There she goes or lost art of murder?

25. března 2008 v 17:13 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ou, my darling..
Vždycky přijdeš do mojí hlavy a já tě z ní za nic nemůžu vymlátit. :-/ A nemám daleko k tomu zas to pro tebe nechat bejt.. A chci Studenstskou pečeť, bílou.. Dneska sem si jí z nouze největší namalovala a nabízela sem ji Soně. Ona jí ale asi Studentská nejede. Mimochodem, Soně ty nový vlasy(né, že by si je nechala nastřelit ×P) vážně sluší.. Vypadá jako lvíče.. 180ti centimetrový lvíče..
Anebo si koupim žužu.. Kájgón, kájgón..
*The Enemy-Away from here
A sou zelený, né že né..

Bob Dylan

23. března 2008 v 19:48 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Nemůže šťastná být, říkal si bodrý lid, ta holka má svůj svět a nechce zestejnět...

I go back to black

21. března 2008 v 18:14 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera se pilo. Včera se hul..(dokud nám někdo neukradl plnej dýlerák.. Podezírám Dana, podezírám Turiho, podezírám Martina, podezírám Kudliho, podezírám všechny.. A na všechny apeluju->vrátit. Trpíme!) A všichni po právu litujte, že ste tam nebyli, protože to byla akce roku.(Lenko! Lenko! ×D )
Medvědí krev splnila má očekávání.. A to tak, že sme jí vypily(kluci totiž zásadně víno nepijou, že.. Nechápu, ale s klukama víno vždycky hrozně moc udělá a holky sou z něho relativně v pohodě..).. No vypily sme jí a byly sme veselé(les-bou-gou), ovšem ráno hranice "chtění-vyblít-všechen-obsah-nafouklého-břicha-se-zbytky-vína" od jedné do pěti přeskočila sedm(pokus o vtip.. haha).. Kníže Rohan byl velkorysý a tuto hranici posunul na jedinečných 20..(Lenko! Dělej, že kašleš! Já to vyleju z okna.)
Víte, jak je nádherně voňavý, když dáte na lopatku cukr a strčíte to do kamen? Já sem prostě vynalezla karamel..(a co že chybí máslo a trochu vody.."protože jen tak roztavenej cukr by hned ztvrdnul", že Martine.. A taky že ztvrdnul, přilepil se na lopatku, splynul s ní a tvářil se jako lopatka sama[s nádhernými výběžky dále možno definovatelnými jako bobky]) A voňavý to vlastně nebylo..
Pojďte něco dělááááát. To byla moje věta. Často opakovaná. Kvůli časté opakovanosti přeměněná na etwas machen. Ty trivko!
Hra, která se jmenuje Nákup.. Tak ta byla zajímavá, už protože sme neměli hrací desku.. Takže sem byla donucená okolnostmi k vynalezení nové, vytuněné, promakané, grandiózní, nápadité novelizaci hry Nákup.. Spočívalo to v tom, že sem jim rozdala potraviny a všichni museli říct, co z toho uvaří. (Když nad tim teď tak uvažuju, nechápu, jak mě mohli v tomhle poslouchat.. Ale oni poslouchali a všichni mi poslušně diktovali, co uvaří..)
Lenčin big tag nebyl big, ale tak big vlastně byl. Články prstů má dlouhý a když se spojí články prstů, který jsoud louhý, tak vznikne dlouhej prst a to samo o sobě sice neznamená nic, ale nesamo o sobě to znamená víc.
  • zčořený šlapadlo
  • koupání nohou(přesněji 0,5cm z celkové délky nohou)ve studený vodě a běhání ve sněhu za teplem
  • "My dvě! My se líbáme!"
  • Don't wanna be alone

To často uslyšíš

19. března 2008 v 12:39 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tak dneska sem zas hákla školu.. Nevim, ale poslední dobou nemám potřebu tam chodit ×D (kdo by měl..)
Ve čtvrtek je zas plánovaná kalba na chatě.. Oficiálně se tomu říká oslava, jedinej zádrhel je v tom, že nikdo nic neslaví, takže rodičům tvrďte, že slaví Líba.. Mám strach z tý Medvědí krve, co tam mám v plánu pít. Protože z vína mi neni nikdy moc dobře..(obdivuju ty, co testujou ty krabičáky.. Já bych si to potom asi prohlídla podruhý..:-!)
"Kdyby moje levá noha byla Vánoce a pravá Silvestr.... Chtěl by si mě navštívit mezi svátkama?"(viz.poslatsms.cz.. viva la perverznosti)
Mohli by začít dávat Xenu, abych se zasmála.
P.S.: Dneska se mi zdálo o Hitlerovi, jak přišel na chatu a všechny nás tam verboval. A já sem ho zmlátila proutkem z vrby, co roste strejdovi Bohouškovi před chatkou.
A to, co je dole je jen a jen pro šušpíka..

Nějaký fotky z plesu

18. března 2008 v 19:13 | Kvítí |  Photos
Maruška, kousek Lenky, Martínek cení zuby a já zakrejvám Trumana ×D

Berušká

18. března 2008 v 18:54 | Kvítí |  Kyselá a rejpavá
Slečně je 12. Bacha na ní.

Ples

16. března 2008 v 10:38 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nebudou to rozsáhlý reporty. Don't be afraid. ×D
Takže před plesem sme se slezli před školou. Nějací chytří lidé to totiž takhle psali na spolužáky, že tam bude sraz v půl sedmý a od půl sedmý skoro až do 7 sme tam stáli jen já, Lenka, David a Honza. Pak teda přišel i Matěj ×D.. Honza mi zatim chytře protočil víčko od meruňkovice, takže sme ji museli vypít, než smne vešli dovnitř, pře by se mi vylila do kabelky :-! a to by pak nevábně vonělo. Honza ji jenom tak loknul, David si loknul jednou(jedno! a měl dost), pak díky bohu přišel ten Matěj a ten nedokáže odolat tomu, když ho o něco prosím ×D×D Tak jí vypil. Trochu mě mrzelo, že se to tak rozškatulkovalo na jeden stůl holek, druhej kluků, ale tak to už pak bylo jedno ×D Někdo mi musel při tancování musel šlápnout na nohu, jinak to nevidim, pře mi pak silonku promáčela krev z mýho chudáka palce(hádám to buď na Lenku nebo na někoho z toho kroužku, dyž sme tancovali na Šenkýřku ×D).. A Lzucko, za to že se ti zlomil podpatek fakt nemůžu, to byla jenom náhoda, že si zrovna tancovala se mnou, když se to stalo ×D Mimochodem Lucka byla fakt milá ×D
L.-,,Terezo?! Nechodila si náhodou s jeho kamarádem?!(kývám hlavou)(Lucie se podívá na mě a Turislava) No ty si teda svině!"
Jinak byla Jiřa trochu jinde ×D na tu byl fakt zajímavej pohled.. Verču bych taky docela podezírala z toho, že asi něco popila a moje sestra vypila 3flašky vína ve třech lidech, takže na to taky vypadala(né že né).. A celkově v tom Roháči s uplynulým časem bylo víc a víc sjetých lidí ×D Maruškou počínaje, Podolákem konče. Lenko, ten pařil že ×D×D..
Hele, lidi a všimli ste si nějakých vodníků tam?×D já jako vůbec nevim, že tam v deset byli.. ×D
Zu hause:
  • fakt mega pálka ×D(ale tak pak to nějak chytrý ukrajinský dělník s portugalskýma předkama vykoumal ×D)
  • Dirty dancing by Truman
  • Německé předčítání od Martina(pak dyž předčítal básničky, tak sem ani nepoznala, že čte už česky ×D)
  • lepší vrabec na střeše než mikroteňák vedle vokna
  • celej den v posteli(zase rozbitá! Lenko! Už me sereš! A nepiš, že za to může Turi! Hovno! Hovno!:-/×D)
Dneska bez obrázků, jo?

Jaime King

14. března 2008 v 13:24 | Kvítí |  Pics
Právě sem se díky Lizí zamilovala ×D×D

Tak vám povim

13. března 2008 v 12:30 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ten klip Scream, na kterým se podílí Timbaland s tou jednou čubčinou(tušim, že tam psali N. Scherzing) z Pussycat dolls, či jak se to píše, a eště s jednou, je fakt meka všech klipů Hollywoodu.. Jako ty jejich vzdechy "oooch.. óóch.."(zkraťme to na vzdechy se stále se prohlubujícím "och"), tak ty bych eště vstřebala.. Ale to, že se tam pak plazí s fluskou na autě a "provokativně"(velký výsměch) ho tam objíždí, je trochu moc i na mě.. Mám pocit, že tomuhle klipu se nesmějou snad jen ti fetiši, co se při něm honí..
Jinak delší report čekejte asi tak.. hmmm.. po plese(to se nenaučíš tuplem nic, Vrbičko) ×D
Nevíte někdo, jak se jmenuje ta modelka(herečka?) co hrála v klipu Robbieho Williamse-Sexed up?

Deluxe

10. března 2008 v 13:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ani nevíte jak mojí radost živí, že čtete ty moje dlouhý články(ne že by všechny byly dlouhý, ale tak ten minulej například dlouhej byl) ×D A myslim, že ti další taky budou dlouhý, pře jak sou tady teď ty písmenka, dyž píšu článek takový mališkýýý, tak mi to připadá, že sem toho napsala hrozně málo, a moje demence ani velikost textu nezná mezí(jak tak koukám..)×D
Na dnešek sem spala ani ne 3 hodiny. Díky Trumanovi Capote a jeho dílu Chladnokrevně.. Ne dobře, tak jenom kvůli Trumanovi.. Šla sem spát ve tři a ten pošugín s psíma očima mě prozvánel ještě v 3:27 ×D
Ve škole nás šoupli k drukákům. Pocit absolutních znuděných outsiderovských prváků asi nestačil a ještě po nás bylo chtěno, abysme tam s nima byli do půl druhý. Zezačátku se mi to zdálo jakože přijatelný, ale dyž přišla druhá polovina nelyžařů, kteří byli v sextě, a sdělila nám, že jdou po čtvrtý hodině pryč, řekla sem si "a néé". A přemluvila sem zástupce, aby nás pustil domů ×D Tak sme šli taky po čtvrtý hodině. Byl hodneeeej, kluk ušatá.
A za tu rozmatlanou čokoládu nebezpečně blízko rozkroku mých kalhot nemůžůů. Už nikdy nebudu jíst hořkou siestu, která se rozpadá ×D Protože se mi pak Rajče směje.
Teď mi dochází, že v záchvatu prosivosti zástupce o propuštění na kauci, sme si nepovšimli, že tou kaucí je beseda z fyziky o raketách ×D Z bláta do louže.

Take my heart, I take your hands

9. března 2008 v 10:51 | Kvítí |  Žiju aneb poema
It's our time now.(Dneska porušim pravidlo, že sem budu už dávat jenom svý obrázky, pře mám fakt obstojnou obhajobu, nefaká mi éčko ×D )
Fakt jakože jet s Leňušou do budějk je někdy prdel. Ale co s Leňušou, ta to tentokrát(převapivě) tak nepoostřila. Spíš lidi kolem nás udivovali. A to nejen tím, že na nás všichni čuměli jak kdybysme tam chodily v kalhotkách a nahoře bez.
Začalo to v autobuse. Kdy sem řidičovi podala pade a on na mě-"Koruna by nebyla?" a já se na něj usmála s výrazem-'byla, ale nechce se mi ji hledat' a řekla sem-"Hmm, nebyla,". On se na mě usmál úplně stejně a suše pravil-"Kecy!"
Tímhle to začalo. Lenky příhody s cikány to doprovázely po celou dobu. Nejsem rasistka, ale prostě musíte uznat, že někteří cikáni si můžou za to, že existuje rasismus. V New Yorkeru sem Lence dělala věšák a osobu, která jí nosila větší popřípadě menší velikosti toho, co si vybrala ×D Pak sme zabrousili do Alberta, kde sme si vybraly Kinder Maxi King a Poděbradku, a důvodem proč to to všechno jmenuju neni reklama, ale to že sme pak měly problém se nezešavlit. Chvíli sem se fakt bála, že už mám taky mononuklózu jako Lenka ×D
Jóó, a díky tý Poděbradce sme poznaly, jaký lidi sou. Lence totiž nešla otevřít. A stejně jako ona o mě říká, že neumim pít pivo, tak já o ní říkám, že se bojí ptát chlapů na to, jestli jí otevřou poděbradku. A máš to! ×D No, ten první, na kterýho stihla zablekotat jenom-"Prosím vás, můžu se zeptat..." a natahovala k němu ruku s Poděbradkou, tak ten si asi myslel, že je nějaká pipka z reklamy a zas mu bude cpát letáčky, tak mávnul rukou a odešel od ní. Pak trvalo hodně dlouho, než se zas odhodlala. Ten druhý pán jí sdělil, že neví, jestli mu to půjde otevřít, že dneska nepil pivo, ale jenom mlíko. Ale nakonec mu to šlo a Lenka celý zbytek dne žila touhle jeho hláškou ×D

Odložíš chvíli smutek včerejší?

7. března 2008 v 23:14 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Než se den schýlí, budem smutnější.
Někdy se něco stane tak rychle, že to ani nepostřehnete a žijete dál a neberete ohledy na emoce druhých. Mě se to teda stává často. A málokdy docházim do toho bodu, ve kterým bych se měla chytit za bradu, promnout si oči, otevřít je a přiznat si, co všechno se stalo a co všechno se tím změnilo. To sou asi moje malo-veliký chyby odložených smutků.
Někdy se navezete někam, kde jste nikdy nechtěli skončit. A jediný o čem si myslíte, že zbývá-výmluva, že si za to nemůžete sami-je už dávno pryč.
Někdy si uvědomuju spoustu věcí najednou a to, že je nedokážu zformulovat a myslet si je nahlas, se dá přilepit k nástěnce s pískem protékajícím dlaněmi. Ale pár věcí teď myslím nahlas.
Někdy se hranice mezi mojí obrněnou naoko veselou náladou prostě zboří a já nedokážu přebrotit vlny lístosti, o kterých by asi každej řek', že není možný, aby připluly z ničeho nic, jak se stává, a že si je vlastně vymýšlím.
Někdy, třeba jako právě teď, stavím hráze, aby se ty slaný nárazy, který někdy nemusejí ani opravdově být, jen tak vypařily jako Aralský jezero.
A někdy se den schýlí příliš rychle.
A znova si zakazuju být takhle blbě sentimentální.

Vádí

6. března 2008 v 13:17 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Co to nevidí oko mé zelenavé(a je zelenavé a je a je a je!) Smajlíky.. Fakt odvaz :D Nejčastějc budu používat asi tenhle
Dneska sem fakt chytře napsala test z zemáku a fakt chytře převráceně test z angliny..
A všem oznamuju, že 28.3. bude asi zase nějaká kalba na chatě. A tímto slibuji Vojtovi, Martinovi, Tomášovi, Matějovi a všem, který se tam asi moc nebavili a mlj mozek v tu chvíli zrovna neobsahoval nutnou dávku empatie, aby pochopil, že ostatní nejsou natolik z*ulení a zpití, aby se bavili záchvaty smíchu směřovanými na Lenku nebo mě.(Líbilo se mi, že si nikdo nevšim toho, že se tam obě svíjíme v křečích smíchu a že všichni řvali jenom na Lenku, ať toho smíchu nechá. Vážně.)
No nic, takže 28.3. asi určitě na chatě Akorát nevim, co to vlastně budem slavit. Ale to se vymyslí.

You and me

3. března 2008 v 14:42 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Veřejně prohlašovat, že nesnášim školu je už ohraný.