Únor 2008

Another night

28. února 2008 v 20:00 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Mám pár svých keců..

Morgen oder gestern?

25. února 2008 v 19:58 | Kvítí |  Žiju aneb poema
A heute už vůbec ne..klikni pro další fotku(toto je Maruška prosím pěkně)
Myslím, že si toho pamatuju málo. Každopádně, to že sem ti Soníku psala, byl fakt úctyhodnej omyl. Spletla sem si mobily ×D
Mám pro vás jen několik vět ×jokingly×

Ladies

23. února 2008 v 9:35 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Dneska se mi zdálo, že sem byla v kašně na městě a najednou mě z mé činnosti vyrušila Kleidinstová a řekla mi, ať jdu do kina Světozor pro tousty nebo se jí připálí.
Doufám, že si dneska neuženu otravu ×D

I do anything(I close my eyes and all I see is you)

21. února 2008 v 21:36 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dneska sem si řekla, že zejtra už napíšu článek. A zase sem to porušila.
No jak doufám(když si to teda napíšu na ruku), dobiju baterky do foťáku(Lenko, ty taky! Ty taky!) a budu fotit na Lenky sobotní šestnáctinový oslavě(jak to hezky divně zní). Ona je totiž skoro velká(ehmehm). No prostě zas čekejte moje rozsáhlý reporty.. Doufám, že zarychtíme ×D×D×D(Ne, to byla ošklivá narážka na Lucku.) Absinth je dooole. Máme vodky, pohorky, vodky a vodky.
Jinak sem dneska přišla na věc s velkým ě. Když sem dneska procházela kolem shnilého pomeranče, uvědomila sem si, že smrdí stejně jako jakejkoliv pomerančovej džus. Takže nepijte džusy. Jenom ty, co si vymačkáte vlastnoručně. A nejlíp z neplesnivých pomerančů.
Tohle je pěkně plesnivá fotka..

Reason is treason

18. února 2008 v 19:16 | Kvítí |  Photos
klikni pro další fotku

Jakože cože

16. února 2008 v 13:20 | Kvítí |  For a while in a dream of madcaps...
Vy jako fakt nevíte, co to znamená čubčit (se)?

Chyť svýho Valentýna za ruku a vysyp na něj všechny svý problémy

14. února 2008 v 16:42 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Jojo, a přesně to já neumim.
co dodat.. ×D.. Asi.. vlasy
Věděli ste, že v želé jsou stopy černé mrkve, špenátu a kopřivy? Já myslim, že je to teď docela jedno. I feel so small, I feel so angry, I feel so lonely. And I cannot listen to me.

Bacha na to, brouček to ví!

10. února 2008 v 12:28 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Takže v rychlosti, protože se mi zas neuvěřitelně dlouhej článek vymazal jen tak.. Nasrat, nasrat, nasrat.. Sem fakt nasraná! Kzpzčzzz! Ani nechtějte vědět, co ta zkratka znamená. Byste padli na kolena prosili o odpuštění..
Rok 2007 byl plnej (jinak to je Barka)
Takže včera bylo něco jako "slučák"třídy, bylo tam jenom pár lidí, ale co.. Matěj, David, Plha(kteří se vypařili brzo.. Ani se jim nedivim, museli si připadat, že nezapadaj'.. když sme požírali[dobře, tak hlavně já sem požírala] zbytky trávy, která Lucce vypadla z pseudo dýleráku..), Líba, Maruška, Lucka, já a Lenka..
Libuška na kašu
Někdy vám dojde, co je vaše priorita.. (Třeba ve čtvrtek při odpoledce sme dostali za úkol napsat na papír deset bodů, který souteď pro nás nejdůležitejší a pak je postupně škrtat, až zbyde poslední-úplně nejnejdůležitejší.. Mě tam zbyla věta-"Útěk od reality je to chci, hledám a nacházím jen na krátké chvíle.".. Načež se mě učitelka zeptala-"Jako fantazie?" a já se jenom zasmála a zamumlala-"Jojo, fantazie,".. Ale žádná fantazie.. ×D) No, zpátky k těch prioritám.. Když Maruška dovolala s Líbou a pravila, že tam balí, hrozně rychle sem se otočila na Lenku a s úplně vážným výrazem sem jí řekla-,,Dem tam!" Jasně z toho vyplývá moje chtěně-nechtěná priorita..
tohel fotím když dělám prasečiny
Vypily sme s Leňušou absintha a už sme začínaly bejt veselý..(málem sme prozradily náš satanaskej čin) Povim vám dávat si na to 2raketky neni nejlepší nápad.. No, vlastně je.. Vím jenom, že sem se hrozně štítala toho, jak Maruška(naše Lady Fuckingham)dávala šluka Lenka.. Poskakovala sem tam po špičkách a křičela na Lenku-,,Ble, ble, ble! Už na tebe nešáhnu!" Celkově sem byla asi dost hlasitá, pořád sem na někoho řvala nebo sem se s Lenkou překřikovala a oni si na nás jenom ukazovali a měli z nás prdel.. Ovšem Marušku sme dostaly do stavu jenom těma našema kecama ×D.. Tam zas padlo tolik hlášek.. A žádný si nepamatuju, budu si asi s sebou nosit diktafon.. ×D
už nemůžu vidět tuty ee
Pak sme šli do herny.. Kde se odehrála scéna jak z blbý grotesky.. Všechny(Maruška, Lenka, Líba a já) sme se naklonily nad stůl, jakože "soukromí" a začaly sme úplně nahlas mluvit o Lady Fuckingham two..(Troufám si říct, že úplně řvaly a ona stála kousek od nás..) Znáte ty chvíle, kdy se tak nějak najednou "probudíte" ze stavu a zjistíte, co se kolem vás děje a koukáte jak ti ostatní sou úplně"zaspaný" ve svým stavu a nic nevnímaj'..(a v těhlech chvílich já vždycky začnu píchat prstem do Lenky a začnu jí vysvětlovat, co dělá..) V tu chvíli sem se nezmohla na nic jinýho než se svíjet v křečích smíchu..
já a Maruška, trochu bez hlav teda vobráceně.. Maruška a já..
Pak k nám přišel "chlapec" s totálně rudýma očima a totálně mimo.. Sednul si vedle Lenky a chytil ji za ramena(Jindro, žárli!) A představil se nám-"Můžeš mi tykat Beatbox!"(bohužel jak mu můžu vykat si nepamatuju.. Maruška na Lenku jakože opět potichu řvala, že se s ní brzo bude chtít líbat a pořád to opakovala(jako tu větu, že si Lenka dá určitě kolu).. No Beatbox byl fakt tejpek..
já-,,Tys chodil s Jířou Palusů?"
(tykáme mu)beatbox-,,Ne, já žadnýho Jířu Palusů neznám! Fakt ne, co je to za borce?"
po tom, co sem se zberchala s minutového výtlemu sem se ptala opět
-,,Né, chodil si s Jiřinou Palusů? Jako s holkou!"
(tykáme mu)beatbox-,,Co? Ne, nikdy!"
Lenka-,,Kecááá! Kecáááá!"
(tykáme mu)beatbox-,,Žádnýho Jířu Palusů neznám. S tim sem nikam nechodil!"
Pak se Lenka pořád dívala na jednoho kluka a pořád mě chytala za rameno a křičela na mě(i když si asi myslela, že mluví potichu)-,,On kouká! On mě zabije! On kouká hrozně zleee! A zase! Hele, hele! Zase!!"potom se za mě schovávala a opakovala pořád dokola, že se na nás ti kluci koukaj' a že ej to trapný.. Potom sme se s Lenkou taky hodně mlátily, jak si teď vzpomínám.. Vzpomínám si na velkou bolest.. ×D
netušim co na ty fotce je ×D..
A ke konci sme si kánonem zpívaly-"Stromy-domy-stromy-domy-stromy-domy-stromy-domy," a bylo nám hej, dokud sme nezpozorovali lidi kolem sebe.. + nemůžu se zbavit pocitu, že těch 6 pejskařů postavených dokola, byli špióni..
Ggarina tu vedle neznam
Lenče a Terče

The pieces of my heart missing you(..and you know it..)

9. února 2008 v 13:07 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Do you know it?
Takže včera maturák. Nakoupila sem vodky a už před tim, než sme tam vešly sme dodržovaly pitnej režim. První koho sme potkaly byl Vašík a Guli. Vlezli sme na jeden balkon, kde sme ztvrdli asi tak hodinu.. Možná dvě.. Pak přišel Vojta, pravil, že má slivovici a blaženě se usmíval.. Víťa tam byl taky.. Pak nevim, co sme dělali ×D Ale asi tanyny s Luckou posléze s Džardou poposléze s Týthem, Vojtou, Hankou a nějakou její kamarádkou, která mě znala dokonce aji přijmením a já totálně netušila, kdo je..×D
Já ala baletka.. rozhazovala sem cukroví slípkám to nic, to sou jenom dojezdy
S Luškou sme zažily opravdové zdešení. A to takové, že Rozhodčí neni jeden ale dva.. Chvíli sme na to čuměly jak puci, ale pak nám opar vodky na chvíli sletěl z hlavy a my si uvědomily, že to sou dvojčata.. Nevim, kterýho z nich znám..
tááákhle byla vysoká
Děkuju Vašíkovi za vodku a Gulimu za propisku ×D A nesnašim toho, kdo mi vlezl do kabelky, když sem tancovala a ukradnul mi kilo.. Vojta mě vždycky moc pobavil.. Třeba když sem mu ukázala prstem, kde sedí Bára a on tam šel. Podíval se na ní a šel jí hledat k jinýmu stolu.. ×D Tohle zopakoval asi 3×.. Nebo když stál u tomboly, přišel za mnou a pravil-,,Hele, jak se dostanu na ten druhej balkon? Já tam nemůžu trefit, je tam Zděnka!"(protože on to tam vůůůbec neznáááá)
Příhody s kvartou raději vynechám, že Soníku..×D Ovšem nechci vidět ty fotky a už vůbec ne ty videa..
Zkopala sem Škulavíka a sem na sebe pyšná! Neměl mě srát.
Potom se většina lidí ztratila, tak sme se ztratili i my.
Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd'. Co oči nečtou, to srdce...
já a moje druhá sestra lampa

*Very, very lonely and happy*

7. února 2008 v 22:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ten nadpis vlastně nevypovídá za vše..
Zaprvé, hádě mělo pravdu.. Pošly, zhebly, gebly, natáhly bačkory, zdekovaly se, chcíply, pomřely, vytuhly, eklovatě mě opustily, die, they die. Moje kytky. Kytičky zlatavé nádherné s maličkými děložními lístečky. Pošly. Ale já mám plán. Nakonec ze mě bude boss všech trávových polí na celým tomhle nespravedlivým světě s nedostatkem CO2 k fotosyntéze a O2 k dýchání. (Anebo sem to přehnojila já, ale to je vedlejší, přiznejme si. Možná. Vielleicht)
Tak vám povim, ta Lenka, to je typka. Ona dokáže chodit, kašlat, šahat si na prdel a ještě nadávat na to, že jí ta prdel bolí ×D(Lenko, já vím, že teď mi do komentářů chceš napsat"Terezoooo, ty si blbáááá, mě to fakt bolelo!!! Jak prase!!! Tobě asi nikdy nepíchali pendepon, co??!!", i když teď to nenapíše, protože sem napsala, že to napíše, ale možná by to mohla napsat, protože sem zas odhalila, že počítám s tím, že to nenapíše, tak to napíše.. Jediné, co teď vím je, že kdybych se při chůzi soudružky sssr zeptala, jestli mi rozumí a ona by řekla ano, věděla bych, že ne(rozumí) )
Projíždim si tak svoje "rajče"(vy z gymplu, kteří znáte Rajče s velkým R, tak tohle Rajče fakt neprojíždim ×P), tak sem se rozhodla, že asi přestanu k článkům vkládát cizí fotky(Už asi rok si kvůli tomu připadám jako zlodějka. Ale abych to zas tak nehrotila, vůbec[až na občasný pocit, že jsem zlázlázlá] mi to nevadí. Ovšem zase nechci, aby někdo do článků vkládal moje fotky[ Nevím jaký jedinec (ne)choré mysli by to dělal, protože moje fotky nestojí ani za něco ×D].. No abych shrnula tůto dlouhou závorku, tak chci fotit, ale tohle odporný počasí mě nebaví, tak asi budu fotit, až začne svítit víc sluníčko a bude hezčejjjjc.. No, to sem z tý závorky teda vymáčkla extrém)
fotky by me.. lééto :-/

Já tu hlínu fakt žeru

6. února 2008 v 20:35 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Mám pro strach uděláno, na řetětu s sebou vleču svého anděla, oči má zelené, vybledlé dlouhým vystavováním po vitrínách.
Co by se mi mohlo stát?
Nikdy bych neřekla, že mi patří všechno,
...a přece je to tak, řekl profesor

Tak je k snědku?

4. února 2008 v 21:30 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Chtěla bych toho dneska napsat tolik, že kdybych měla vypisovat všechno, nad čim sem přemejšlela vyvěšená z okna, nevzpomněla bych si..
V první řadě lituju toho, že nemám na fyziku malej sešit jako Silva, pře bych si ho taky mohla dát na klín a v pohodě si z něj opsat vzorečky, tudíž bych z toho testu měla aspoň čtyřku.. Ale já na tohle nemám sešit ani náturu..
Přišla sem na to, že se asi přerodim z Laury v Ninu.. ×D Protože ať chci nebo ne, tak na mě ta --- Laura zanechala brutální stopy a ať chci nebo ne, jsem trochu ona.. No, myslim, že nemá cenu to ani vypisovat, pře to nikdo nechápete(né, že byste nebyli dostatečně empatičtí a chytří..×P)
..,,Tvoje síla je v tom, že můžeš pořád jít. Po každý cestě, kterou si vybereš. Můžeš za sebou zanechat všechno, co jsi měla a co už nechceš."

Srpen

2. února 2008 v 15:26 | Kvítí |  Photos
Kdo byl v srpnu na slučáku? A víte, že nás v Roháči fotili?

Like you for a while

2. února 2008 v 11:07 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Mám chuť si žít americkej sen ×D
Došly mi žvejkačky, red and white mi smrdí, ganju nemám a nechci Lence upíjet společnej absinth(až tak hodná já sem, Leňušo, oprávněně mě miluješ :-*)
Ale když tohle všechno nemám nebo nemůžu, tak ten sen prostě tvoří eaně..
No co, smířim se se smradem redvajtek.. A asi se ožeru vzduchem..
*Lillix-Every girl