Leden 2008

And I? I want lie

30. ledna 2008 v 20:29 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Ve snu jsem si uvědomila rozdíl mezi barvou zelenou a modrou. Po dlouhém čekání a trpění jsem si konečně rozbalila správný modrá balíček žvýkaček orbit! Zlaté dražé! A né oplzlé, zastaralé plátky zeůených orbitek. Které ač sladké, hořkly mi na jazyku.
To sem napsala o matice, prosím pěkně.. Nevim, dneska sem měla dementní den.. Ve skutečnosti totiž existujou jenom modrý orbitky, který sou plátky.. Protože ty zelený už sou na to, aby existovaly už fakt moc starý.. Chápejte..
Dneska sem se poprvé na gymplu dost zasmála.. Smála sem se tomu, že to žužu, který mám v puse je z vepřový želatiny a tomu, jak nám to Rajče groteskně sdělilo.. Tekly mi slzy..
Už ráno sem sdělila ptákovi(kterej je v seznamu pode mnou), že mě sere a on za mnou lezl pořád, je jako zvířátko ×D No, on vlastně zvířátko je..

I be there

29. ledna 2008 v 10:23 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Zdravim, moji drazí. S novinkama nepřicházim, sedim tu na gymplu u kompu, učitel tu neni už dobrou půl hodinu a mě z nějakých nepochopitelných důvodů popadaj chutě fotit. Moc. A ne jenom zhulenecký pičovinky(ne že bych je neměla ráda ×P).. Takže doufám, že aspoň něco nebude stát za nic ×D Lenko, co říkáááš? Zafotííííme? Ale nějaký stylový a né že né..
Jinak moc velký díky Vojtovi, že nám tu to ivt udělal ×D

Absinth volá, my posloucháme

26. ledna 2008 v 12:41 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nebo spíš Lenka poslouchá.. ×D nechci jí ztrapňovat, takže nebudu vypisovat ty její včerejší nadržené kecy ×D Rajtovaly sme dost, zlomily sme postel ×D.. Byla prdel jí pak podepírat napitý, sme neměly sílu ani tu matraci zvednout, natož chytnout do ruky to prkno.. ×D Udivuje mě, že Lenka je vždycky víc než já, protože ona vždycky vypadá, že toho vydrží víc a mě už pak nebaví, aby na mě padala..(musíš mi ty modřiny pak ukázat ×D) Lituju našich dvou gayů i sbližování s Avril.
Ovšem zakončení akce bylo nejlepší ×D.. Zveřejním jenom.."Vem si tužku!! Fakt věř mi!"
A fotky po vééliké retuši opravdu dodám..
By the way.. jsme jako Amelie.. Měníme lidský osudy.. Zavinily sme rozchod jedný kamarádky s jejím klukem.. Občas mi připadá, že jsme jako skatuska a nikol..

Are you crazy man?!

23. ledna 2008 v 20:33 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Velké. VELKÉ potíže při fyzice.. Usnula sem v sedě.. Kolíbala sem se, abych nespadla.. A nakonec sem našla útěchu na Sonině rameni(Soňo! Nečti to!×D)
Při již zmíněné fyzice sem zpozorovala, že jedna spolužačka nemá normálně malíček na levý noze..(nebo je tu ještě možnost, že ho měla schovanej, když sem se koukala a študovala to přes její růžovou ponožku..) A mojí fyziku hned zbodil nápis"máj mitžákyně has not a malprst"(šifry samozřejmě, co kdyby to někdo čet.. vy se nepočítáte*JOKINGLY*)
Promiň Lenko! Já musela! ×D
A jinak mě zaujaly zprávy na seznamu.cz..
"Policisté jsou na stopě člověku, který poštval psa na opilou kočku,", "Rocker Vojtek přistižen(sto vykřičníků) Při urputném zápasu s deštníkem!" a třešnička na dortu...
"Muže, který si přivedl přítelkyni na vodítku, nepustili do autobusu." taky to tak dělám s Lenkou, nechápu, co proti tomu maj'*ich verstehe nicht* ×D

Today

22. ledna 2008 v 15:56 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dneska! Dámy a pánové! Jsem se znova vžila do svých mladších let ×D
Viděla sem Radima při jeho legendárním běhu.
Viva la běžkaři ×D

Be fast in the rest

20. ledna 2008 v 0:19 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Asi každej z vás si oddechnul s koncem tohodle tejdne, protože ať už se klasifikace uzavřela s těma horšíma známkama nebo s těma lepšíma, prostě se ta pichna uzavřela. A já(včetně vás) se už nemusim učit na několik testů nebo zkoušení denně.. Bude mi to chybět.. Do tý doby, než se začne v pondělí zkoušet znova..
Sem docela vymletá(vydrbína je na psaní lína a tak se vzpíná), takže z plánovaných chytrých a ještě chytřejších věcí nic nebude..

Diskuze

18. ledna 2008 v 20:40 | Kvítí |  Innocent soul
Fiktivní rozhovor, vyloženě fiktivní..

Muse mob

17. ledna 2008 v 13:14 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Minulou hodinu fyziky jsem strávila v oparu nádherné prózy.. A čí jiná by ta próza měla být než moje.. Kort když je nádherná, tak jak jinak, že×D
Co vám budu povídat. Byly to nenávisti hodné texty, ve kterých tekl hnis a mistra Ká zastupoval omšelý herec ve zvráceném divadle.. No, dneska pro vás nemám snad už nic.. Až na to, že se dneska chci ožrat a zítra školu vůbec nevnímat..
Angličtinu sem sfoukla na jedničku, ale dybych si o to foukání neřekla, tak by mě ani foukat nenechala a já bych si ani neudělala "fuk".. Ano, moje dnešní demence přesahuje meze.. Jenom doufám, že to, že sem dneska nezodpověděla otázku matikářky hned napoprvé, nebude mít následky v tom, že si řekne.. ,,Setru na desetinnou čárku, seru na body, trojku jí dám, čubce,"(ona by to řekla asi nějak takhle-,,Udělala jsem to vtipně a dala jsem vám některým trojku,")
Posledním mým poselstvím směřovaným k vám je.. Nekupujte si jablečný čupačůps.. A netěšte se na tu žvejkačku vevnitř, protože je megálně nechutná..
Viva la normalizačnímu hnoji*nadzvednuté obočí a ukazováček*

Jen a jen pro vás

14. ledna 2008 v 18:12 | Kvítí |  Photos
Sem chytila umpalumpu

Only true

13. ledna 2008 v 0:29 | ..don't know |  Mysl
Láska je schopnost najít kopromis mezi touhou se kurvit a potřebou naslouchat.

Ehm, ehm, dámy a pánové

12. ledna 2008 v 16:53 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Jistě se k vám po větru nebo vlaštovce, která kvůli tomu přiletěla dřív z teplých krajin(lítá tam ta mrcha vůbec?), doneslo, že s Lenkou prostě nehulíme.. Důvody sou přísně secret, ne vážně se neptejte, nemá to cenu.. Odteď už jenom pijeme.. Až do léta..
Mám pro vás novinku. A těm, kteří sou v tomhle lepší než já(valná většino), přikazuju mlčet! ×D
Jednou večer jsem šla spát(překvapivé, že). Měla sem vcelku blbou náladu.. Nebo ne blbou. Ale nijakou. Bolela mě zase hlava, spánky. Umřelo mi moje imaginární zvířátko na klokaní TBC(ještě že mám další dvě stáje imaginárních poníků a vorvaňů). A já? Já jsem si připadala na tomto světě hrozně sama. V tom sem si vzpomněla, že mě před pár dny spasil nápad, zasévat semínka ganji.. A tak sem se šla podívat na místo určené zasetí, které proběhlo před pár dny.. A heleme se.. tráva neroste enem za vodůůů... Ano, ano.. Moje první děti.. Tu největší potvůrku(vedle které teď raší druhá) sem pojmenovala PozoRaz a tu vzádu(už protože je tam samotná) sem pojmenovala MuDr. Fucker.. Musela sem hned napsat svojí ženě(jelikož muž"to nemá rád," on má rád jenom haš:-!), ona byla první s kým sem sdílela radost.. Žena mi poblahopřála a hned, stejně jako já, myslela na to, jak ty kytičky řádně oškubeme a řádně(víme všichni, co má být za tímhle řádně, že)..
Co vám budu povídat, usínala sem s úsměvem na rtech a myšlenkou na lepší časy provoněnné mateřídouškou a oregánem.

Grrrr

9. ledna 2008 v 22:18 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Blogu a lidé na něm.. Měla sem článek, který sršel vtipem a ja v něm skvostně zářila.. Ale na co je automatické ukládání, když se nic automaticky neukládá? Och, že by na hovno?

This is not junkie! This is freedom..

7. ledna 2008 v 16:09 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Když sem se ptala na to, kdo se za mě chce naučit všechny ty kraviny, zapomněla sem na fyziku.. Na gymplu zjišťuju, že existuje jeden předmět, ve kterým sem průměrná, ani se ho nemusim učit(ano, přeberte si to sami.. ×D) a ani se ho učit nechci, protože je už od pohledu odpornej.. Ano, odtušili ste správně.. Je to fyzika..
Už to slovo.. f jako .. no ja nevim jak u vás, ale mě navodí f pocit nějaký "fílie"(zoofilie, nekrofilie, klaustro.. ne, to klaustro je fobie..), pak y.. y je mi nepříjemný kvůli procvičování i/y za mých mladších jahrů, z... z.. nó z snesu, připomíná mi Zora, ale to že snesu z neznamená, že to ubralo slovu fyzika na jeho odpornosti!.. i.. i mi taky nevadí.. k.. taky ne.. a taky ne.. Takže když to shrnu, psala sem v tomto dlouhém odstavci o tom, jak mi vadí slovo fyzika a na konci zjišťuju, že mi vadí jenom začátek toho slova a pak už mi přijde přijatelný..(třeba to tak bude i v reálu.. a nebudu průměrná..) och, sním o tom být fyzik a vynalézt nějakou další soustavu.. Třeba neoirencální..
Gympl je jako ta holka na fotce.. Zpočátku se vám zdá krásnej a když vám nastaví tvář ×D.. ehm.. je ještě hezčí.. ×D
*Paola-Above the candystore
Doufám, že jste si z naší dnešní komunikace odnesli mohutné poznatky prošpikováné(to mi připomnělo špízy..) něčím chytrým(chtěla sem napsat intelektem, ale to bych se opakovala, prokoukli ste mě..)..
[Lenko, chybííí mi tooo ×D musíme se o víkendu ožrat, prosííííím.. Nakoupíme si takhle moc vodek, prosím, ženo. Umírám. Jo, Lenko teď mě napadlo, že na sebe máme bejt pyšný, pře si myslim, že sme jediný z holek ze základky, který chodí do škol v jiných městech a i tak se furt aktivně baví. Sme si souzený ×D]

Takovéto mumlání

5. ledna 2008 v 19:48 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Prznitelka se usmívá navzdory své podprůměrnosti.
Posílám všem úsměvy, co přeletí přes břehy všech smutných happyendů.(Já do toho lítání teda nejdu.)
Kdo se naučí tu bižuli, matiku, děják, chemii, ájinu a něminu za mě? ×D

Sněhuláci

1. ledna 2008 v 20:14 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Sněhuláci! Krejte si svý ledový koule!
Je nádherné, jak se vám uleví, když vší silou kopete do sněhuláka, který je větší než vy. A vy v tu chvíli, kdy do něj kopete víte, že i když je větší než vy, že ho porazíte, protože on proti vám nemá šanci.. A vy do něj kopete a kopete a sprostě mu nadáváte a vůbec vám nevadí, že předtím někdo mrznul kvůli tomu, aby tu dvou metrovou kopu postavil(naopak, mě to dělá o to větší radost, že můžu tu práci zničit).. Berete kousky sněhu, který ste nerozbili, tisknete je v rukách a s výkřiky jako ""tohle je mozek toho a tamtoho(nebo tohle je ta její červená prdel), s nima hážete o led.. A když je už úplně zničen, lehnete si na tu hordu sněhu a koukáte na hvězdy a
-,,To je divný. Slyšíš jak to bouchá?..... Bum... bum..."
-,,Život,"
-,,Ten život je hovno,"
Odteď uvidím každýho sněhuláka moc ráda ×D