Prosinec 2007

Občas

29. prosince 2007 v 14:23 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Mám hoodně divný myšlenky.. Někdy si říkám, že sem asi jedinej debil, kterej takhle přemejšlí.. Před chvílí sem přemejšlela nad tím, že ty lidi ve Tróje museli bejt hrozně psychicky deformovaný z toho násilí všude kolem ×D Někdy uvažuju nad tím, jak můžou moje ruce žít, když sou imr a vere studený jak ledový kafe, který sem pila a když sem ho držela v ruce, tak sem cítila synchronizaci mého více než zpomaleného tepu s nárazy ledové kávy o plechovku a mé myšlenky směřovaly k tomu, že slova studený a chladno ztratila své významy a povznesla se nad úroveň nejvyšší, vyšší než vyší..
Myslím, že jsem dorazila do bodu, kdy jsem duševně vyrovnaná a moje myšlenky už nemá cenu ventilovat, protože jsou tak jedinečné a vzácné, že jim porozumím jen já a moje žena Lenka.
Jójó.. to hulenííí

Milá dítka rozmilá

27. prosince 2007 v 14:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tak teda žiju
Delší dobu sem tu nebyla, ale pochybuju, že se někdo z vás dovalil k počítači, kor na můj blog ×D.. Ale hned jak sem se tu porozhlídla...
nasralo mě tolika věcí, že si je už ani všechny nevybavim ×D Takže sere mě:
  • opice opičivé.. už-až.. já mám oči od toho, abych něco uviděla a vymyslela si z toho vlastní věci, ty asi od toho, abys viděla a použila ctrl+c a ctrl+v
  • sametový krabičky od prstýnků a naušnic ×D
  • blog.cz, původně tady mělo bejt ňáký čupr přání od kvete, ale blog to odmítl vstřebat
  • a taky ty antibiotika.. ale jednu výhodu to má, stačí se napít málo a už sem v limbu ×D
*I'm like a bird*
To mi připomíná, jak nádherně milé bylo, když za ohrožení ptačí chřipkou na mtv pouštěli N. Furtado-I'm like a bird
Jinak pro vás nemám žáádnou důležitější myšlenku.. Snad jenom moje sestra vzkazuje-,,Každý člověk je v jádru zlý,"
Víte, jak pravil Jarda, svět je prolezlej červama a sem tam se v něm objeví nějakej světlej brouček či beruška. Moudrej to klučina.*i'm a big liar*
-,,A já věděl, že tahle dívka nikdy nebude štastná, že její život bude smutně krásný."

Nestíhá to, nestačí

18. prosince 2007 v 14:53 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Připadá ti to taky tak tragických pět té? té-té-té-té-té..
Nikdy se mi o Vánocích nestávalo, že bych v tenhle čas(teď sem se musela podívat na mobil, abych věděla kolikátýho je, až tak zle flegmaticky na tom sem..), tedy 6 dní před Vánocema neměla dárky.. Ani jeden! No, jeden. A to komu je asi i vypovídá o tom, kolem čeho se teď můj svět točí, i když tomu sama nechci věřit.. Čtenáři/čtenářařičko, prosím, jestli taky nemáš dárky, napiš mi o tom, nechci být sama za debila, línýho debila..
Asi to tak vidim, že spacifikuju Jeleninu a skočíme spolu večer do města nebo tak, že tam skočim zejtra, každopádně mě deprimují maminčiny dárky na půdičce..
Zakázala bych volejbal.. Mám takhle modrý ruce a tákhle mě bolí.. Nechápu jakej degent si vymyslel demolovaní rukou pomocí tvrdýho míče.. A "košíkovou" tak tu bych už totálně pohřbila.. Na tu sem se spokojila s tim stát pod našim košem a každýho, kdo tam přišel jsem bacila přes ty všetečný dlouhý ruce..
Jedinou mojí láskou je florbal, jelikož respekt, který při něm zažívám sem v životě nezažila.. Ty se mě tak bojí ×D.. Do nich sekám a masakruju je.. Všichni chcou hrát jen a jen se mnou a né proti mě..(ovšem zaznamenala sem, že už se tvoří skupinky, které se proti mě bouří a chcou odplatu.. Nedaruju vám to, zničim vás, Evženci malý..)
Bože, jak já to píšu.. Ano Soňo.. Kdyby sme byly houbičky na mytí nádobí a oni by nás zmáčkli, tekl by z nás aplikovanej[všimnout si dalšího chytrého slova!×D] intelekt ×D
P.S.:dneska mě ivt moc bavilo*táájreeed* Víte jak udělat novou řádku?=-o napovim vám »
vidíte? =-o normálně takovéto éntér.. bych bez ní nevěděla, děkuji za nový poznatek :-*

Zapalte pod oknama, ať se dostaneme do varu.

15. prosince 2007 v 22:22 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Je nehorázná prdel zahulit si pod oknama sousedky z protidrogovýho ×D
-,,Tak co draku?! Poznáš ten model, co ti foukám do skleněný tabulky?"

Nur für mich

13. prosince 2007 v 17:49 | Kvítí |  Photos
.. nebo spíš jenom moje ×D

Bitté, bittéé

11. prosince 2007 v 17:25 | Kvítí |  Poslouchám
Prosím, prosíííím.. (asi sem se nezmínila, ale rozbila sem mi před měsícem troska a teď mám novoua všechny moje piesničky a všechny moje fotky a prasečiny, co sem tam měla uložený sou jednoduše v loji.. a já sem líná znova stahovat) budu vás milovat a budu vám sloužit(všeho s Mírou), když mi pošlete na icq nějakou pěknou písničku.. (počítám s tim, že mý čtenáři maj' vkus ×D takže Barbie girl nepřijímám, i když k ní mám osobní vztah ×D ) šokujte mě a pošlete..(Bětkó, třeba ty máš určitě nějaký vymlazený.. Darling od fixy by se hodil ×D Vojtoo, nějakou tvojí dobrou akustickou, Lenkó.. no Lenko ne.. ty tvoje neposlouchám ×D, Kmínkůů-plus44 a blink182 ×D, SmuRfe.. ty budeš taky dobrej zdroj na fixu ×D) moje icq 307-699-566
I <3 u (ale jenom ty, co mi pošlou písničku ×D)

Don't be nervous

11. prosince 2007 v 14:56 | Kvítí |  Pics

Áj sý jů!

9. prosince 2007 v 13:10 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Víte, sou lidi a sou lidi ale sou i lidi. A já je všechny vidim!
Včera sem jela opět do budějc.. Cesta tam nic moc.. Až na dvě dámy, které si povídaly o redukčních dietách, o dietách podle skupin krve, o džusových dietách.. O skupinách kam se lidi řadí podle toho, kdy naposledy jí.. Pak si povídaly o jejich excesech za volantem a jak na ně volali, že sou to babky a krávy zasraný.. Tyhle český průměry mě nebaví pozorovat, takže sem to pak už nijak moc neregistrovala.. Ale přišla sem na novej pozorovací fígl.. dyž jedete a je tma, tak se vám celej autobus odráží v oknech autobusu a to ste pak sakra nenápadný!

Úplně vážně

7. prosince 2007 v 15:17 | Kvítí |  Vejšplechty
-,,Neměli ste dole další světnici?"
-,,Měli,"
-,,A nemučili ste tam lidi?"
-,,Jo,"
-,,A jak?"
-,,Namáčeli sme je,"

Většina si podá ruku sama se sebou, a někdo se támhle miluje s lebedou

4. prosince 2007 v 23:19 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Neříkej, že mě znáš, marně si to nalháváš.

Last train home

4. prosince 2007 v 13:00 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nó k Medímu.. to vás nemusí zajímat ×D Spíš vám popíšu cestu, ta byla víc než deprimující.. Kůli Medímu mi ujel autobus, takže sem musela vlakem.. Já a vlak! Já a cesta vlakem! Já a cesta s vlakem s přihlížejícíma lidma! Já a cesta s vlakem s přihlížejícíma lidma, kteří se mi všichni budou smát! Já a cesta s vlakem s přihlížejícíma lidma, kteří se mi všichni budou smát, protože jsem nejapný debil!
Tyhle myšlenky vypluly na povrh ×D.. Ale tak první vlak se dal(ovšem až potom, co mě přešel šok, že sem v blbým vlaku, kerej jede na Prahu..) Ta paní, co sem se jí ptala kam jede(nejsem úchylka, jenom sem pak chtěla doplnit otázku, který by zmiňovala mé nepatrné vetření do její přítomnosti, v tu chvíli sem chtěla, aby byla můj anděl a zatáhla mě pod svý křídla a dovezla mě domůůů!), tak ta paní se na mě vyděšeně podívala, svojí kabelku si přivinula na hruď a vyhrkla-"proč?!".. Pak se uklidnila a řekla mi, že ona neví, že jede do Prahy.. Pak naštěstí přišel průvodčí, kleštičkama zatočil a sdělil mi, že jedu dobře..
Byla sem uklidněna a mohlo začít moje sledování lidí.. Ta paní, co ze mě měla očividně strach.. Noo.. já vám popíšu, co dělala, teprve pak si na ní budete moc udělat obrázek sami.. Ona je to takový typický příklad, myslím, že si jí hned zařadíte.. : Viděla, že mi volá mudr. Tak si vzala mobilní přístroj volala taky mamince, sdělovala jí, jaký si koupila pěkný svetr(mohlo jí být k 50ti) a že si ho zítra vezme k taťádlovi, potom říkala, že koupila oplatky a v puse jí mlaskaly sliny, měla na ně očividně chuť.. Položila telefon, sáhla pro oplatky a začala je požírat(drobila mi na nohy), snědla tři, potom vyndala nějakou speciální vodu, četla si, co je na ní napsaný a napila se.. Tu vodu nepolka, znova četla leták na ní přilepenej a pak teprv polka.. Potom vytáhla leták na kterém se psalo o krásné siluetě, štíhlosti etc.. a pročítala ho a přitom požírala další oplatku.. Potom vytuhla a na prsou si držela kabelku, co kdyby, že jo ×D..
Pak sem se ptala jedné paní, jestli neví, kde teď sme a ona na mě začala chrochtat něměcky.. Chtěla sem zapřést komunikaci, ale v tu chvíli mě napadlo jenom-,,Máte pěknou sukni, kde jste jí koupila?" nebo-,,Docela teplo na to, že je zima,".. Tak sem se na to vykašlala a rozloučila sem se s ní prostým čau po něměcku, tak něco jako čýýýz.. Pak sem doběhla vlak.. Při nástupu sem narazila do nějakýho kluka, kerej zrovna fotil, takže blesk letěl někam jinam, než měl.. Omluvila sem se a chvíli vyjukaně stála, jeden z těch kluků začal vstávat, že mě pustí sednout.. Jenom sem se usmála a šla sem dál do vlaku.. Sedla sem si k jednomu starýmu pánovi.. Pamatuju se, že sem mudr v smsce psala-,,Sedí proti mě nějakej poloplešatej pán, čte si české pohádky dětem a má big bradavici," Pak tento mistr vystoupil a na jeho místo usedl tlustý synek se svojí šedivou matkou.. Při usedání naproti mě, mě tento tlustý synek málem trefil svou mohutnou dlaní do hlavy.. ještě, že mám postřeh, já holka šikovná ×D.. Ten synek měl bílý kroj s červenou mašličkou u krku.. Měl plnvous divně mhouřil oči a vystrkoval jazyk mezi zuby.. Blbě se mu dejchalo.. Začala sem si v hlavě vymejšlet scénáře.. Třeba je po nějakým těžkým zákroku(do toho mi nezapadal ten kroj) nebo je postiženej(do toho mi ten kroj už zapadal).. Noo.. synek mhouřil oči a najednou mu spadla hlava, pak jí zase zvedl a promluvil.. V tu chvíli sem pochopila, že není postižený ani po těžkém zákroku, ale že je na sračky ×D..
Nó.. to je asi tak všechno z mých extra zážitkůů.. Já tak ráda pozoruju lidi ×D

Keep the feet off the seath

2. prosince 2007 v 14:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tak sem dlouho nenapsala..Teda jako na mě je to dlouho, nevim jak na vás, třeba vám tot u ani nechybí.. *uraženej pohled* ×D
Nó.. posledních pár dnů bylo ve znamení cest.. ×D..
Jako nechápu tu Lenku, jak může dojíždet.. Zaprvý autobusy smrdí, je v nich přehnaný teplo a zadruhý ty lidi v nich smrdí ještě víc.. A sou tak celkově divný..(to sem ještě nezačla s tou povídkou z vlaku! vlaky sou pro socky! promiň Soňo ×D) Nó.. prve v pátek do Budějc, že koupim sestře dárek(Lenko, nezmiňuj se tu, co sem koupila, dyby náhodou četla, i dyž to stejně neni převratný×D) Po dlouhééém obcházení new yorkeru, kenvela, bižuterie etc.. etc.. sme usoudily, že ty obchody nemaj' vkus.. Já z toho ale nebyla tak konsternovaná jako Lenka, která to za tu obcházecí cestu zopakovala asi tak tisíckrát(hyperbola vážení, hyberbola)..
Ke konci sme si koupily nescafé.. Byla sem potešená, že i dyž má bejt ledový, že není chlazený jako to v Třeboni.. Ale i tak to bílý kafe prezentovaný na plechovce, byla jenom blbě smíchaná voda a smetana do kafe.. Pak Enin prohlásil, že má už na útratu jen 20káčé(ale kecáá! moc dobře sem viděla ty tisícovky, co se jí nevešly do peněženky!) a do dalších třech vteřin stihla zahlásit, že si půjde vybrat pásek(chuděrka měla jen těch 20kč, takže z toho nic nebylo..) Nechtěla sem to tu rozebírat, ale Lenka je ten typ člověka, co si na všechno šáhne, všechno odzkouší, ke všemu si přivoní, všim se pomaluje, nechá si od všeho najít tu správnou velikost na sebe, pak se na to všechno znalecky podívá, vydá zvuk jakože"hmmm," a jde pryč z obchodu.. Pak sme šly na Lenky školu, pře tam měli zrovna rodičák.. sem víc než přesvedčená, že ta ekl škola byla dřív nemocnice, fakt, tak divná je..(máte pravdu, chtěla sem napsat hnusná ×D).. Tam sem si dala další kafe(taky voda s vodou).. Takovej mega automat ×-o.. My máme hezčí ×D.. No.. a co sme si odvezly z tohoto dne? Otlačenou ruku, pofuněný rameno, tři šoky(když zaokrouhluju), zlomek dárku pro sestru, další sim kartu s dvaceti korunama(kecy, že vám dobijou 200, dyž jim seženete další na tu kartu!.. ale ten kluk co mi jí dával byl hezkeeej.. a tak hezky se smáál, dyž sme ho potom asi 4×potkaly ×D) a pak sme si ještě odvezly žaludky plný nechutnýho kafe a na to grahamovou tyčinku od Lenky mudr..
A v sobotůůů.. Za Medíím :-[ sem dodám příště.. bylo by to mooooc dlouhýýý..