Listopad 2007

May

27. listopadu 2007 v 21:49 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Když konečně došla na svou vej,
přeletěl přes ní netopejr,
zatvářila se jako vejr
a zpívala si cizí slůvko mej.

Jednou mě napadlo,

27. listopadu 2007 v 21:21 | Kvítí |  Photos
že si postavim letadlo..


Dnes je dnes a zítra je zítra

22. listopadu 2007 v 22:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
a Haboňová do toho zase vlítla.. Né, promiň Lucko, mě se to jenom rýmovalo ×D
Málem sem dneska vytuhla při hudebce.. ×D
Zrubala sem Guliho tužkou(do Vojty sem si taky rubla ×D).. On je normální důkaz toho, jak kluci nemaj postřeh.. Trefil se do mě jenom, protože sem psala poznámky a pře vzal Rajčeti 20ti centimetrový pravítko.. No netref se ×D..
Doma sem se s mudr brutálně, ale úplně moc pohádala.. Úplně mi z ní ujely nervy..
Normálně mi vyšly asi dva(nedej bóže tři) příklady z fyziky.. Noste mi kytice s velkým obsahem pylů, abych je mohla vzápětí předat mistru dé-er fjýýzikááři.. (néé, tak sem mu vděčná, že me nevyvoval.. miluji vás čím dál vííc :-* ... echmm :-× )
Doufejme společně, že má alergie.. Dyž tak krásně tiká vokem..
A teď mě bůh opět potrestá
.. u skřínky sem myslela na zlé věci a bouchla sem se o dvířka.. po hodině matiky sem vyučující nazvala(=dejme tomu, že asi ošklivě.. nevím, jak se na to bůh kouká) a vteřinu milisekundy po tom sem se řízla o sešit z matiky.. Paradox zůstává paradoxem, bůh mě trestá za to, že sem zlá a že na něj nevěřim ×D
a kyselý hrozny nejsou hroznýýý

Tiše hlasitý průsvitný zrcadla

19. listopadu 2007 v 17:30 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera se mi fakt divně usínalo.. Nevim, jestli je to těma ganjovýma dýchánkama, přemírou fantazie nebo prostě jenom mnou.. Každopádně great.. Mám náladu jenom na asociace ×D

Fotky ze soboty

18. listopadu 2007 v 16:23 | Kvítí |  Photos
Jindro, kochej se Lenkou ×D :-× .. naše již obvyklá ganja pááárty ×D


Strašení

17. listopadu 2007 v 20:52 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Já věděla proč sem dala včera nadpis strašení s dvě í.. Protože by mě dneska zase napadlo jen strašení.. nó.. a už se mi nechce tu větu dokončit..
Takže..

Strašeníí

16. listopadu 2007 v 16:34 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dneska budem strašííít... Nemám náladu na mělký(ano, opravdu mělký) myšlenky, takže sem dám jenom básničku, na kterou mi zadala slova Luška a kterou sem sesmolila během špániny spojený s něminou.. ×D..
Ty slova: mraky, nuda, sníh, rukavice, škola
Přes mohutné nebe se vztekle protáhly mosazené mraky,
nuda ve škole si zívla a protáhla se taky.
Za zadýchanými okny se jemně čechral sníh
a sny všech uvnitř do sebe líně lily líh.
Vítr si pomalu natáhl cizí rukavice
a na zem padaly zbytky těch mých,
padaly rychle, padaly přes police,
až dolů, kde už nebyl sníh.

Capu čííno

14. listopadu 2007 v 21:56 Žiju aneb poema
Právě sem si připadala poněkud.. groteskně.. Zkoušela sem si překlady na zejtřejší test z angliny.. Věty typu-Kolikrát za rok chodíš domů? Dvakrát do roka. Máš mě rád? Ne, nemám tě rád, miluji tě. Přestaň křičet! Jóó, tak ty nepřestaneš křičet?! Řekla bych, že je to určitej typ mírné demence ×D
Jinak se toho dneska moc nestalo.. Jenom mě sere Vojta! Ano, Vojto, jááá tě kopnuu, mi nepomáháš, druhá část služby! Nedošáhnu nahoru na tabuli, takže musim poskakovat(což je frustrující ×D) a druhá část služby(Vojtóó!) je lenivější než já, což je jako pozoruhodný ×D.. Capučíno s automatu je the best.. fnov(fakt-nejlepší-obarvená-voda)
V šest sem zjistila, že sem zapomněla, že v šest patnáct mám někde bejt.. Zábava byla dávat sprinty a pak se dozvědět, že dneska to neníí ×D
Hledám motta, sem teď našla větu, která by se určitě líbila naší matikářce.. Jakápak je to implikace? Dobrý začátek, špatný konec... Špatný začátek, ještě horší konec.(domyslete si jestliže a pak ×D)
Verčó->Nejsi člověkem, pokud se alespoň 5krát za den nepochválíš! ×D
Lenkóó->Kostky jsou vrženy... ale my hrajeme karty.
Pláč ? zkapalněná bolest

Tramvaj ? velkovýroba klení

Vanilla peck

13. listopadu 2007 v 14:46 | Kvítí |  Žiju aneb poema
ac075b8d.jpg

A sněží a sněží

11. listopadu 2007 v 16:24 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Vyloženě mě to vybízelo k tomuhle nadpisu.. Pře ho tam má Verča aji Lenka.. A kdo v dnešní době netouží po tom, aby zapad'(do řady nebo sněhem?)? ×D Nikdo..

Blah

10. listopadu 2007 v 11:47 Žiju aneb poema
Průsvitné peřiny
hřejou naše duše,
na srdcích modřiny
snů ukradených z nejklidnější buše.

Sou dny a dny

8. listopadu 2007 v 21:33 Žiju aneb poema
Dny kdy nemáte co dělat a dny naplněný až po vokraj..
Zejtra škola, pak s Dančou(mě se to prostě líbí) pro sprite, jehlu a dva redbully, abych přežila den-"nejvíc si za něj stihla zničit játra".. Pak za Lenkoou a Matesem, jako fakt.. víc než jedno nedám.. no možná jedno a půl.. ale to asi umřu pak ×D.. Myslíte, že je velká nálož dva redbully a kafe?(fakt mě to zajímá, aby to se mnou neseklo.. a to nepočítám ten chlast plánovanej a téhácé.. nechci dopadnout jako ta matka Jareda v Requiemu za sen.. i dyž si tak někdy připadám.. lítám sem, tam..dělání hafo věcí najednou..).. Ale tak těšim se na Darču a na Lenčoňu(akorát to stavování u nás doma asi nebude.. sorry, nestíhám, Leni..)a na Mateséého..
Sestra mi právě řekla, že by mě mohlo z těch redbullů šlehnout.. takže.. asi se spolehnu na vlastní zdroj energie a jen jeden redbull..

Oxidanti

7. listopadu 2007 v 11:29 ! Warning !
Víťoslave, Vojtoslave, Martinoslave, Silvóó.. Vypadněte ×D

Inside your head

6. listopadu 2007 v 14:59 | Kvítí básní |  Žiju aneb poema
Většina lidí pobíhajících po gymplu je ti nahoře ×D
How do you feel?
Tři hodiny na kompech.. Pak mi už jenom slzili oči ×D.. Opět nepotěším příznivce dlouhých článků pře nemám moc času(háá.. zpětně: potěšila).. Zejtra sou tři testy a já sem si ve své polonematematické hlavě vypočítala, že mám kapacitu paměti jenom na ten z bižule..(normálně mě bižule baví.. Asi pak půjdu na nějakou odbornou a vypěstuju úplně prvotřídní model ×D.. Ne, doufám, že tou dobou už nebudu vykuřovat..)
já-,,To je tak votravný se oblíkat,"
Víťa-,,Tak di nahá,"
Sněhu(sněže? sníhu? sníchu?), opovaž se padat! Ó, jak já nesnáším flegmouše..(jako nic proti, ale že vás to baví..)taky nesnáším zimu, kmín, tiky v oku(že Lenko), molitan, sametovou sedačku mojí babičky, částečně svého dědu(teď mě bůh potrestá×-T, dyž už sme u toho, dneska mě už 2×potrestal[nevím, jak je to možný, dyž na něj nevěřim] normálně mi hajzlík odřel prst o sešit z matiky.. negativní energie 4ever), dále nesnáším fyziku, kyselé mokačíno(měla sem to štěstí a už nechci potkat..), sníh v botech, zimu..(háá! nechtejte vědět, co se mi teď ukázalo na icq! ×D..) a dál nesnáším taky kuličky pepře..
How much is real?
Taky vás miluju ×D

Úplně nejlepší vzpomínka

5. listopadu 2007 v 17:14 | Kvítí |  Photos
Ovšem na Okolo to nemá ×D Ta nejlepší je úúplně dole..

Příklad 2

5. listopadu 2007 v 16:19 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dokažte, že šachovnici 8×8, ze které je odstřiženo levé dolní a pravé horné políčko, nelze pokrýt 31 obdelníky 2×1. (Pokrytím přitom rozumíme takový způsob umístění daných obdelníků na tuto šachovnici, že každé políčko šachovnice je zakryto právě jedním ze dvou čtverců, z nichž je složen každý obdelník 2×1.)
Řešení: Dané tvrzení dokážeme sporem. Vyjdeme z jeho negace, takže předpokládáme, že šachovnici se dvěma odstřiženými políčky je možné 31 obdelníky 2×1 pokrýt. Při tomto pokrytí leží pod každým z těchto obdelníků jedno bílé a jedno černé políčko šachovnice. Pod všemi 31 obdelníky, tj. na celé šachovinici, leží tedy 31bílých a 31černých políček. Tento výrok, že na dané šachovnici se dvěma odstřiženými políčky je stejný počet bílých a černých políček, je však nepravdivý, neboť políčka, která byla odstraněna, měla stejnou barvu. Znamená to, že na takto upravené šachovnici není 31 bílých a 31černých políček, ale 30 políček jedné a 32políček druhé barvy. Tím je tvrzení, že tuto šachovnici nelze pokrýt danými obrazci, dokázano.
Nechápete? Přesně v tomto duchu se nesl dnešní den.

A ke konci

4. listopadu 2007 v 14:22 | Kvítí |  Pics
Hééé

S Lenkou

4. listopadu 2007 v 14:18 | Kvítí |  Photos
Promiň Lenko, to nešlo sem tu fotku nedat.. Ale udělala sem k tomu aspoň něco malýho, aby to nevypadalo tak jak to vypadalo.. ×P