Představ si, že jsi chytil(a) zlatou rybku.

26. října 2007 v 11:20 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Když ji pustíš, splní Ti přání. Napiš o tom, co by sis přál(a)...
No, určitě by to byl světovej mír..
Eliškááá ´=-*
Myslím, že jsem nějakým způsobem retardovaná. Nebo že mám nějakou psychickou poruchu, která mě nutí nadměrně rozvíjet moje tvůrčí schopnosti a já to aplikuju ve vaření..(*úplně vážnej obličej a zdvihnutý obočí na důkaz vážnosti*) O to víc se to stupňuje, dyž sem zkouřená.. Upekla sem včera další chleba, štrůdl, udělala sem kapučííno s famózní našlehanou pěnou a kafe se stejným epitetonem, jakej mělo kapučííno.. Udělala sem sestře jednohubky a matce svačinu do Hradce Královýho.. Jako já sem fakt nemocná.. Jo! Ještě sem obalila sejra a udělala extra koření na americký brambory(sama se bojim, jak to bude chutnat, pře sem tam ve stavu naházela všechno.. eště že brambory nejim ×D) No, to už tak bejvá, dyž někdo nejí, tak vaří×D.. Počestně sem umyla všechno nádobí a uklidila..
Svět je, svět je jenom hodinový hotel a můj pokoj je studený a prázdný.. Vracim se pomalu nahoru, cestou potkávám ty, co už padaj' dolů. A vedle v pokoji někdo šeptá, jak ti je. Za oknem prší a déšť stejně nic nesmyje.. Svět je, svět je jenom hodinový hotel a můj pokoj je studený a prázdný..
Normálně mě děsí, jak sem podobná Opovi.. S vlivem sem si načmárala nehty a u lampičky sem si ve vánoční kuchařce(?? tyo.. říká se tak tý knížce, kde sou recepty? ×D já teď fakt nevim..)zaškrtávala, co budu péct za cukroví a eště sem si sušila vlasy.. Ano, udělám radost sestře a udělám jí i něco z anglický kuchyně.. Chápu, taky by mě nudilo číst o tom, jak lidi vaří.. Dole už to neni..
Satan malej

Blíží se tma a já už zas mám kamenný oči.
Včera sme s Barčou trochu prasily.. Prošly sme Třeboň a zjistily sme, že sou místa, kerý ani nevíme, že vypadaj' jak vypadaj'..(třeba já nevěděla, že tam u toho Roháče je to zahovnovaný ×D).. Já sem kecala něco o tom, že uděláme famózní fotky, fotky dřív neviděný, nezapomenutelný fotky.. No.. Až je sem dám, asi je za chvíli zapomenete.. Nejvíc mě udivilo, jakou maličkou raketku sem ubalila a jakým způsobem ×D.. Já brčko malé.. Jinak už moc nevim..×D Ty děti asi musely mít šoky..
Slova nic nejsou. A duše to vědí. Dál chybí odpovědi. Přestává pršet v zapadákově. Život se valí a duše blednou závistí. Nakonec skončí v bezmocným objetí. Nikdo za nic nemůže a nikdo nic neví. Rebelové vyměkli, Amerika je za rohem, co nemám to si objednám. Tisíce děkovných dopisů, jen jeden chybí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáte mě osobně?

Ano.. 29.3% (39)
Ne.. Jenom z netu.. 70.7% (94)

Komentáře

1 chucky chucky | Web | 26. října 2007 v 15:52 | Reagovat

vcera sme hodne prasili.ten text tim malym pismem je dobrej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama