Bio-Bio

24. října 2007 v 16:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Né, že bych jako propagovala Plus.. Uno momento, přišla teta, koukala mi přes rameno a oznámila mi, že si koupili "dýví".. Zeptala se mě, co to tu mám na stole a když sem řekla, že vhs, tak se mě zeptala, co je vevnitř..(není analfabet, jenom nevěděla, že je to kazeta do videa, teď sem pokazila vtipnost mého bravůůrního vtipu.. dobře, nebudu si fandit) Přesně tadle teta zavinila to, že se nemenuju Nikolka.. A jak? Jednoduše.. řekla mojí mam "Nikolka tříkolka," a tak se jmenuju Tereza..
Moje sestra mi říká bio-bio[až si to přečte, řekne-,,Ale já ti tak neříkám," a já řeknu-,,Ale myslíš si to,"a čtenář udělá"háhááá"]no nic.. říká mi bio-bio(a mě to nevadí, sem na to pyšná, dokonce víc než, dyž mi říkala Phoebe a Buffy[přiznávám, musela sem jí trochu mlátit, aby to řekla]).. No co.. Tak se upekla domácí pšeničnej chleba(o kterým se ještě neví, jestli bude poživatelnej) a vařim(udělala sem jí vaječnej chleba, úplně mazáckej vaječnej chleba[!dokonce mi ten chleba držel na tom vajíčku.. a i naopak!] a umim ho líp než mudr, pře sem divná a baví mě to.. dospěla sem k závěru, že můj manžel jednou bude tlustej, jak ho budu vykrmovat a že je až nechutný, jak mě to baví, takže si najdu sprotovce a budeme spolu lézt po skalách a já budu vařit převážně lilek.. né.. lilek ne, ten nejim.. budu vařit kedlubny!.. zpátky k sestře) a vykrmuju jí( a ona to jí!!).. ×D(z čiré lásky, žádné postranní úmysly nehledat.."jak jáá bych mohla chtít, abys byla tlustá? jenom si eště dej!").. Úterý byl den, "nejvíc za něj stihla".. Po škole do města, z města do tam tam a z tam tam na hodinu kickboxu míchanou s aerobickem.. Ten předcvičovatel vážně vypadá jako Pršanec, akorát, že Pršanec neni mistr světa v taekwondu..(vim, nepíšu to dobře).. a nemá blonďatou hlavu s černým pruhem.. Ale dyž si teď tak vybavuju Pršance, tak tak ten mistr světa vlastně nevypadá.. Takže řádky nad těmito, jsou lživé, tudíž zbytečné, neříkejte, že ste je četli..
Obrázek je smutná vzpomínka(z léta) na včerejší déšť(můj výhled z okna ×P).. všímáte si dobře, dneska sem nějaká posunutá
Po ždímačce sem dorazila domu, sprcha, doplnila sem tekutiny a koukla sem se na Kriminálku Miami..(píše se to tak..?? ×D).. Nevim jestli to bylo těma mrtvolama, kerýma se to tam hemžilo, ale zdál se mi nechutnej sen.. O tom, že sem kousek od gymplu se svojí matkou našla mrtvolu.. Eklovskou mrtvolu.. A když sem na ní šáhla(já nevim proč sem na ní šahala), tak sem se dusila, a dyž ta mrtvola ožila a procházela kolem nás, tak sem jí podrazila nohu(to bude asi následek toho kickboxu s aerobickem).. A v tom sem se probudila.. V nejživější vzpomínce mám jenom to, jak ta mrtvola letí s nedbalou elegancí a parádním švihem dolu.. Jak já to dělám??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáte mě osobně?

Ano.. 29.3% (39)
Ne.. Jenom z netu.. 70.7% (94)

Komentáře

1 chucky chucky | Web | 24. října 2007 v 18:07 | Reagovat

jako Onga io?hm..wow:D

2 gregorin gregorin | 24. října 2007 v 18:12 | Reagovat

je to mozny ? ja jsem si ted delala taky chleba ve vajicku nu ale dala jsem jk tomu jeste cibili a hortici :-D

3 veverka1991 veverka1991 | 24. října 2007 v 18:12 | Reagovat

jooo jasný, piš všecko anglicky , dyž anglicky neumiiim :oDD hele tak teda v tom mailu bylo něco jako: že já teda na 99% a Lůcu ještě přemluvim a pak jsem se tě tam ptala, jestli si můžu vzít gumovou masku babice???? :oDD aspoň bych nemusela nic vytvářet :P ... odepiš mi sííím na mail ... ať si to 100% přečtu :D díííky :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama