Říjen 2007

Blůůůzr

30. října 2007 v 22:30 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Da da.. Tak to tu neni jako dřív, ale nic neni jako dřív. A nic nemůže bejt jako dřív. Ok. Asi to tu upadá.. Nemám čas na delší články, ale teď si ho teda udělám..
Takže.. dneska sem byla pohoršená.. Já poctivá dívenka sem poctivě četla, poctivě zapisovala svoje poznAtky do čtenářáku.. Poctivě sem se občas koukla na čtenářák na netu a něco (ne)patrně opsala.. A když sem vypsala několik knih(hóódně), rozhodla sem se, že čtenářák odevzdám.. Zjistila sem, že se odevzdávat nemá(a všichni to věděli, ale já ne..).. A s tim přišla rána(střepy, krev, vylámaný zuby, křik.. a ani to nemusí jít takhle posloupně).. Před chemií sem seděla a jenom se dokola ptala Soňi, jestli si nedělá prdel.. Chápejte pro mě jako humana je to rána pod pás.. Timhle mi gympl ukázal svojí pravou tvář! Saň vedle saně!
Po škole sem šla na tadamdam..(opravdu miluju florbalisty, co na vás celou dobu, co se snažíte nevypadat jak debil čumějí a pak na vás pokřikujou, máte štěstí, že sem vám nerozuměla ×D)
Pak na kickbox aerobick..
Všechno sem to "přetrpěla" a uvolněné endorfiny(je to asi blbě napsaný, žee ×D)mi víc než způsobily pocit radosti.. Rozhodla sem se, že si fakt vezmu toho sportovce(všímáte si, že to říkám vždycky v úterý? ×D).. a budu ho krmit zeleninou a libovým masem.. A budu s nim lézt po skalách a tančit latinskoamerický tance, a občas hip hop a valčík a polku a všechnó.. Jenom břišní tance budu tancovat sama a to v naší velké tělocvičně a on bude běhat přespolní běhy a každých pět minut bude dělat kliky..(né, tak maniakální nebude, to si budu jenom představovat.. bude je dělat jenom denně ×D)Myslím, že má fantazie je na dně.. Moc sem nejedla, jenom pila, z pití určitě nelze čerpat energii, víte.. Ale ještě vám povim, že adpotujeme kluka s blonďatýma vlasama a hnědýma očima(nebo naopak)..
A už sem úplně vysátá.. Enerdží na dně.. ×D

Kdo se nebojí, nesmí do lesa

30. října 2007 v 15:00 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Vim, že je to jinak, a já to tak mám schválně, tak mi neříkejte-Máš to špatně.. ×P
Z matiky mám šest bodů ze šesti, lepší než minule tři z dvanácti ×D.. Totálně se začínám bát chemie a fyzika, ta je pro mě mrtvá ×P
Stále bez nápadu.. Díky Lucce za nádhernou modrou sterilní jehlu :-* ×D

Ohne die napade

29. října 2007 v 15:53 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nechám si projít hlavou, kam všechny věci plavou.. Dvojníku, dvojníku.. A už nevim, jak je to dál(ten dvojník tam samozřejmě nepatří).. Sem nějaká bez nápadu.. Nechce se mi do školy..
nee.. svět je docela v pohodě..

My sypem, my jedem

27. října 2007 v 18:45 | Kvítí |  Photos
4ever and ever

Sem ňáká zfetovaná

27. října 2007 v 15:15 | Kvítí |  Žiju aneb poema
a už sem vám říkala, že sem zasnoubená? ×D.. Kašlete na Iana..

Představ si, že jsi chytil(a) zlatou rybku.

26. října 2007 v 11:20 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Když ji pustíš, splní Ti přání. Napiš o tom, co by sis přál(a)...
No, určitě by to byl světovej mír..
Eliškááá ´=-*
Myslím, že jsem nějakým způsobem retardovaná. Nebo že mám nějakou psychickou poruchu, která mě nutí nadměrně rozvíjet moje tvůrčí schopnosti a já to aplikuju ve vaření..(*úplně vážnej obličej a zdvihnutý obočí na důkaz vážnosti*) O to víc se to stupňuje, dyž sem zkouřená.. Upekla sem včera další chleba, štrůdl, udělala sem kapučííno s famózní našlehanou pěnou a kafe se stejným epitetonem, jakej mělo kapučííno.. Udělala sem sestře jednohubky a matce svačinu do Hradce Královýho.. Jako já sem fakt nemocná.. Jo! Ještě sem obalila sejra a udělala extra koření na americký brambory(sama se bojim, jak to bude chutnat, pře sem tam ve stavu naházela všechno.. eště že brambory nejim ×D) No, to už tak bejvá, dyž někdo nejí, tak vaří×D.. Počestně sem umyla všechno nádobí a uklidila..
Svět je, svět je jenom hodinový hotel a můj pokoj je studený a prázdný.. Vracim se pomalu nahoru, cestou potkávám ty, co už padaj' dolů. A vedle v pokoji někdo šeptá, jak ti je. Za oknem prší a déšť stejně nic nesmyje.. Svět je, svět je jenom hodinový hotel a můj pokoj je studený a prázdný..
Normálně mě děsí, jak sem podobná Opovi.. S vlivem sem si načmárala nehty a u lampičky sem si ve vánoční kuchařce(?? tyo.. říká se tak tý knížce, kde sou recepty? ×D já teď fakt nevim..)zaškrtávala, co budu péct za cukroví a eště sem si sušila vlasy.. Ano, udělám radost sestře a udělám jí i něco z anglický kuchyně.. Chápu, taky by mě nudilo číst o tom, jak lidi vaří.. Dole už to neni..
Satan malej

Bio-Bio

24. října 2007 v 16:37 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Né, že bych jako propagovala Plus.. Uno momento, přišla teta, koukala mi přes rameno a oznámila mi, že si koupili "dýví".. Zeptala se mě, co to tu mám na stole a když sem řekla, že vhs, tak se mě zeptala, co je vevnitř..(není analfabet, jenom nevěděla, že je to kazeta do videa, teď sem pokazila vtipnost mého bravůůrního vtipu.. dobře, nebudu si fandit) Přesně tadle teta zavinila to, že se nemenuju Nikolka.. A jak? Jednoduše.. řekla mojí mam "Nikolka tříkolka," a tak se jmenuju Tereza..
Moje sestra mi říká bio-bio[až si to přečte, řekne-,,Ale já ti tak neříkám," a já řeknu-,,Ale myslíš si to,"a čtenář udělá"háhááá"]no nic.. říká mi bio-bio(a mě to nevadí, sem na to pyšná, dokonce víc než, dyž mi říkala Phoebe a Buffy[přiznávám, musela sem jí trochu mlátit, aby to řekla]).. No co.. Tak se upekla domácí pšeničnej chleba(o kterým se ještě neví, jestli bude poživatelnej) a vařim(udělala sem jí vaječnej chleba, úplně mazáckej vaječnej chleba[!dokonce mi ten chleba držel na tom vajíčku.. a i naopak!] a umim ho líp než mudr, pře sem divná a baví mě to.. dospěla sem k závěru, že můj manžel jednou bude tlustej, jak ho budu vykrmovat a že je až nechutný, jak mě to baví, takže si najdu sprotovce a budeme spolu lézt po skalách a já budu vařit převážně lilek.. né.. lilek ne, ten nejim.. budu vařit kedlubny!.. zpátky k sestře) a vykrmuju jí( a ona to jí!!).. ×D(z čiré lásky, žádné postranní úmysly nehledat.."jak jáá bych mohla chtít, abys byla tlustá? jenom si eště dej!").. Úterý byl den, "nejvíc za něj stihla".. Po škole do města, z města do tam tam a z tam tam na hodinu kickboxu míchanou s aerobickem.. Ten předcvičovatel vážně vypadá jako Pršanec, akorát, že Pršanec neni mistr světa v taekwondu..(vim, nepíšu to dobře).. a nemá blonďatou hlavu s černým pruhem.. Ale dyž si teď tak vybavuju Pršance, tak tak ten mistr světa vlastně nevypadá.. Takže řádky nad těmito, jsou lživé, tudíž zbytečné, neříkejte, že ste je četli..
Obrázek je smutná vzpomínka(z léta) na včerejší déšť(můj výhled z okna ×P).. všímáte si dobře, dneska sem nějaká posunutá
Po ždímačce sem dorazila domu, sprcha, doplnila sem tekutiny a koukla sem se na Kriminálku Miami..(píše se to tak..?? ×D).. Nevim jestli to bylo těma mrtvolama, kerýma se to tam hemžilo, ale zdál se mi nechutnej sen.. O tom, že sem kousek od gymplu se svojí matkou našla mrtvolu.. Eklovskou mrtvolu.. A když sem na ní šáhla(já nevim proč sem na ní šahala), tak sem se dusila, a dyž ta mrtvola ožila a procházela kolem nás, tak sem jí podrazila nohu(to bude asi následek toho kickboxu s aerobickem).. A v tom sem se probudila.. V nejživější vzpomínce mám jenom to, jak ta mrtvola letí s nedbalou elegancí a parádním švihem dolu.. Jak já to dělám??

Brendon Urie

23. října 2007 v 10:09 | Kvítí |  ...Boys...
..

Jak jí vidíte?

22. října 2007 v 19:03 | Kvítí |  Say anything(of you)
Je ta sklenice poloplná nebo poloprázdná? Aneb jak se na ní díváte vy?

Pan Tau a ta druhá

22. října 2007 v 16:43 | Kvítí |  Photos
Ano.. Ano..

Sestro, miluju tě!

22. října 2007 v 16:17 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Prahnu po jedničce z češtiny, prosííím, já nechci ty dvojky a na trojku se ani neopovaž! ×D
*Nelly Furtado-Try
Barko, doufám, že si na mě s tim čtvrtkem(nebo středou?? já už nevim) nezapomněla a že skočíme pro ten sprite a pak někam pudem.. Nejradši bych si někde založila táborák.. ×D
Mojí sestru nevídaným způsobem rozrušuje, když se na ní delší dobu dívám, proto sem se na ní včera taky tam moc dlouho dívala.. ×D
Mařka, kerá žila za velký francouzký revoluce, to byla svině zhejčkaná! Dneska asi nic objevnýho, du na ty fotky.. ×)

Sen je sklad zatoulaných věcí

21. října 2007 v 18:23 | Kvítí |  Jsem
Takže změna, asi to tu bude ještě šedivější než předtim, ale mě je to jedno ×P.. Na to, že sem to patvořila já je to dobrý, ovšem z vašeho pohledu nevim nevim.. Dobrý to asi nebude, ale mě je to jedno ×D.. Zase nedostojim slibu a nedám sem fotky, jelikož nestíhám.. Ale tak jestli se sem dostanu ještě "víc večer", tak je sem dám..
No, k novýmu záhlaví snad mám už jenom to, že to, co je tam tak málo vidět, sem já..
Pěkný pondělí ×-*
Ve škole ×-/

Paramore-Hallelujah

20. října 2007 v 12:50 | Kvítí |  Poslouchám
..

Proč svět potřebuje více tolerance?

20. října 2007 v 12:12 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Pře sme netolerantní svině.. Tudíž sme svět zaplnili netolerancí, takže (překvapivě)potřebuje toleranci..×P
f3584c74.jpg
Hele, předevšim promiň Matěji.. Jak si nešel, tak sme úplně zapomněly(bude to i něčim jiným, že sme zapomněli..o×-P), že tam na tebe máme čekat.. A já si na to vzpomněla, až dyž sem šla spát.. Promiň..
Nebudu tu rozebírat, jak sme s Lenkou vyklusávaly z města a smály sme se jak debilní.."háá-háá-háá".. V tělocvičně první základky sme si vyfotily historickej unikát(ano, Lucko, bude to tu až stáhnu fotky ×D) a děsně sme se tomu smály.. Pak sme si chvíli stouply do "před herny", rozmrzly nám nohy a šly sme zpátky.. Zase výklus.. ×D.. U nás doma sme fotily a přišly sme na to, že kolem nás v tu chvíli focení byla spousta duchů ×D.. Vypadáme tam jako satanové.. Sehrála sem scénku o panu Tau a Lenka o nějaký činčong..
Ovšem to, že sem začala dělat hysterickou scénu, to sem nehrála, ten stůl fakt hořel! Joo, pak sme se rozhodly, že pudem běhat.. Dala sem Lence svůj zimní kabát a já si taky něco vzala a šly sme běhat.. Musely sme vypadat jako úchylové ×D.. Dyž sme uviděly lidi, dávaly sme sprinty pryč, i dyž sme si říkaly, že na ně budem ječet..
Nevim jak vy ostatní, teda spíš ty Lenko.. Ale pro mě ty stavy teď nejsou, jakože bych se smála jak blbá(i když se při nich pořád směju jak blbá), a jenom čuměla do blba.. Poslední dobou mě to táhne úplně jinam a všechno vnímám totálně jinak.. Sem prostě pryč..Bolí mě noha, při panu Tau sem se vymlela..

Chop se svý šance a prolez budoucí poličku

18. října 2007 v 20:38 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Poslední dobou se moc hodná na svou madr.. Pomáhám jí, nosim jí věci, soukám složený gauče do míst, kam by je nenasoukal(né nenašoukal) ani Casanova a mám z toho vodřený ruce.. A sem celkově nějaká po škole nabitá E(nergií).. Takže se neni čemu divit, že sem využila toho prolejzat železnou konstrukci budoucí poličky a hrát si na takový to, že se nesmíte dotknout země.. Bavilo mě to, dokud sem si nenarazila zadek ×D..
Pojídám citróóny a mám z toho vodřenej jazyk, piju mocca.. A dneska sem udělala osudovou chybu, dala sem si mokačíno bez cukru, kekel..
Děkuji Kruškovi za přání..
Přišla sem domu a zpívala si-"Don't cry for me, Argentina. I have so little time." A teď dělám něco jako pseudo salát, místo kolínek rejže..
Těšim se na něco jako volno, kerý bude dlouhýýý.. Gagarinovo, vnučko, něco móc zlýho provedem..

Zlodějka blonďatá

17. října 2007 v 18:57 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Mám citróóny.. Taky je máte tak rádi? *IN LOVE* úplně bezvadně nejlepší hodně dobrý a nehorázně závislácký nádherně kyselý citróóny(ať je to epiteton jakejkoli, čárky tam nebudou!).. Slyšíte, jak to libozvučně(eufonicky) zní?? C-I-T-R-Ó-Ó-N-Y!! Budu si vést citróónovej kalendář.. Neboj, citróónová vodo, nezapomenu na tebe, bigamie žije.. Jó, tak já je miluju..
Taky miluju svý tři body z matiky a trojku z dějáku o půl bodu.. A to si myslim, že teda dost neoprávněně, pře sem mu popsala půlku druhý stránky a on si toho ani nevšim'.. Připomínat se mu nebudu, eště by se přiblížil..
Mimo citróónů sem si koupila spóóustu žvejkaček, výtečný vynikající svěží žvýkací(fakt jo?) žvýkačky(to je druhý *IN LOVE*)a ňáký prášky na mozek.. ×D.. A vůbec sem si udělala radost, teď mám jí svojí učící zónu.. Ale tak dneska to posunu o hodinu.. ×P..
Vojto! Já nejsem malý pivo! Začnu tě za to kousat a štípat ×D
*Plus 44-Make You Smile
made by Kveetee ×D

Sto zvířat

16. října 2007 v 18:17 | Kvítí |  Poslouchám
-,,Nejkratší cesta do srdce chlapa vede mezi žebrama. "
vždycky sem si ráda usnadňovala věci ×D

We have the party

15. října 2007 v 17:04 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Díky všem, co mi popřáli k svátku. A těm, co ne-,,Taky si nevzpomenu," ×D.. Kecám, já sem totiž hodnáá ×P
Dnešek je moje historicky první vymletost ve škole.. Na zsv sem už jenom mlátila s Luckou.. A mám pocit, že sem Soně na zadní stranu té ohavné mapy čr, která byla natištěná na eště odpornějším nažloutlým papíře.. Tak tam sem jí napsala něco jako-Je nudná? Zeptal se pan Potměchuť. Ano. Usoudil. Myslíte, že usnete? Zeptal se pan Světlon. Ano. Mrkl. Myslím, že usnu.- Napsala bych sem, že se ta ženská prostě minula povoláním, ale obávám se, že bych si tim zničila karmu. Takže jakože sem to nenapsala. A v tomhle duchu se nes' celej tenhle den ve škole.. Při fyzice sem klimbala a dyž sem si položila hlavu na lavici, měla sem víc než problém se zvednout.. Byla sem v pokušení to zalomit.. Asi začnu pít černej čaj.. A vím, že většinu vět začínám "a" a vím, že už budu vědět, co je to implikace a jak to sakra udělat z výroku á a výroku bé implikuje bé.. A kdybych dělávala ty "zaječí smajlíky"budu vědět, i jak to zapsat odborně. Slibuju. Anebo ne. Každopádně, to co nevim, je proč sem do toho tučnýho textu místo pan, psala pak 2× za sebou. Divná interpunkce.

Víkend v čoudu

14. října 2007 v 20:22 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Nebo čudu? Nevim. Každopádně vim, že chvílí, kdy se mi zdálo(a taky nezdálo), že kolem mě je spousta kouře, bylo hodně. A to i dyž nikdo v okolí nekouřil. Adámková je prej macatá štetka, co má velkou hlavu, protože jí vzduch. Byly chvíle, kdy sem nevěděla, co se mi zdá a co ne.. A věřte nebo ne, ale je to hrozně moc hodně matoucí..
Pobavila mě vymletá chvilka v Plusu, kdy Lucka na celej obchod říkala, že má dobrý skéro a plnou palestinu t*ávy a jak to Báře došlo až po pěti minutách, obávám se, že tý známý její matky to došlo dřív..
*sleep with Oliver*

Literární soutěž

13. října 2007 v 15:35 | Kvítí |  Kyselá a rejpavá
To mě takhle jednou napadlo, že se přihlásim do literární soutěže..
Ale nikdy by mě nenapadlo, že budu ráda, že se neumístim.. Protože, kdybych věděla, že píšu do takový zaujatý soutěže, která dá jenom na to, jestli sem nebo nejsem v děcáku, tak se na to vážně zvysoka vyse*u.. Vy, povahy sebelitující(anebo ty druhý), čtěte.. Já si du vystát frontu na ovoce, jako za komoušů..