Slučák II.

29. září 2007 v 12:50 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera slučák číslo dvě..
Sešlo se nás... hm.. devět, když pak přišla Amž, tak deset..(né, vlastně devět, pře Kuře s náma do třídy nechodil ×D )
Nejdřív sem šla s Luckou a Verčou na pizzu.. Opět z nás museli mít ty lidi šoky.. Mě a Verče ta pizza chutnala jako plyn ×D.. Dyž sme potom odcházely, tak ty starý lidi za náma říkali něco o tom, jak je ta naše mládež zkažená drogama.. Asi bych příště měla mluvit potichu..´×-I
Potom sme šli k Roháči, kde už postávala Barča, Líba a Michal..Přibyli ještě-Míra, Martin a Vojta..
V Roháči nám nic nechtěli prodat, tak sme s Barčou šly k nám domů pro ruma, kterýho sme nechtěli pít samotnýho a kola nebyla, tak sem do toho nalila jablečnej džus ×D(rumu tak ze třičtvrtě, takže to bylo jakoby bez toho džusu).. No.. bylo to jako hnusný.. Ale vypily sme to.. Potom nám pomohla Kristýna a její sestřenice(opět sem zapomněla, jak se menuje).. Rum mi neudělal prakticky nic.. Zvenku sem slyšela, jak hrajou borečka začala sem-,,Ty voe.. Verča na mě bude křičet, že tam nejsem.." a asi o pět sekund pozdějc už Verča vylítla ze dveří-,,No Teróó!! Kde si? Hrajou Borečka!" Já tu holku mám fakt ráda ×D
Martin se opil.. Sám, já mu nepomohla, vážně ne Vojto ×D..(možná sem ho trochu naučila kouřit.. ×D) On si pro ty vodky posílal sám.. Vypil čtyři a pak nějaký to pivo.. S oblibou sem mu luskala před očima, protože pak vždycky chytil výtlem.. Domů sme ho museli doprovodit.. Nejdřív sme ho svedli kousek ze schodů(no svedli.. on je rychle seběhl a potom narazil hlavou do zdi-tim se zabrzdil) a protože sme se za něj před těma bouchačema tak trochu styděli, odešli sme zpátky nahoru..×D Tomu se říká kamarádství.. Když sme ale přes ty prosklený stěny viděli, že nevychází a nevychází, museli sme dolů.. On tam seděl na křesle u šaten a zas se smál.. Tak sme ho zvedli a vedli ho směrem domu.. Humorná byla scénka, kdy nám začal utíkat ×D.. ,,Martine, víš kudy domu?".."Jo, jo... Rovně-doleva-rovně-doleva a přímo do Břilic.."(jedno, že šel na Hliník)
Byl tam pyskáč ×D.. Prej.."prvandy tu dou,"
Barča taky odešla..už před Martinem..
Líba odešla též.. Kuře tam hledal toho týpka, co jí šahal na ten přívěšek(nebo nevim.. asi ji i víc ošahával..).. Chtěl po nás jeho popis.. Nejdřív sem ho nechtěla napráskat, ale dyž začal Míra, pomohla sem..*bad, bad girl* Ale mám ten pocit, že ho stejně nenašel..
Pak sme s Verčou(a občasně s Vojtou, Mírou a Luckou[s tou častějc']×P) "pařili" ×D.. Verunka(zní to úchylně co×D) musela taky domů, pře už jí tam stál taxík..
Potom odešla Amž.. a já se snažila sockovat **í od jejího kamaráda.. kterej byl mimochodem solidně mimo.. ×D-,,Kde je Lucka?"..-,,Lucka? Jó, Lucka. S tou sem hu**l.."
Spala sem fakt málo a moje únava se začala projevovat.. Tak sem potom taky vysmahla.. A probudila se až ve dvanáct..
+Je tu nová anketa.. Prosím odpovědi podle pravdy ×D.. Docela by mě to zajímalo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáte mě osobně?

Ano.. 29.3% (39)
Ne.. Jenom z netu.. 70.7% (94)

Komentáře

1 Vojta Vojta | 29. září 2007 v 13:14 | Reagovat

von ten matlak narazil hlavou do zdi? :D:D

2 Kvítí Kvítí | Web | 29. září 2007 v 14:12 | Reagovat

jj.. sebeh' ty schody a pak to neubrzdil a zastavil se vo zed ×D

3 veverka1991 veverka1991 | 29. září 2007 v 16:44 | Reagovat

Tero, máš to hezky napsaný ... no hlavou do zdi - taky dobrý !!! :o)) njn Boreček, hele mám na blogu odkaz na něj tak přijď, klikni a stahuuuuj :oD tak papa jdu číst Bibli :o)

4 katka katka | Web | 30. září 2007 v 10:43 | Reagovat

ahoj jestli chceš můžeš se účastnit v mé soutěži o nej blog více na www.kettyes.blog.cz

5 denisa denisa | Web | 1. října 2007 v 16:27 | Reagovat

no neznam,ale urcite  nekdy v budoucnu rada

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama