Září 2007

Sense of fulfilment

30. září 2007 v 16:24 | Kvítí |  Say anything(of you)
Tak mě tak napadlo, že sem dám něco jako "diskuzní kroužek".. Bude se to tu objevovat jednou týdně a budou mě hodně zajímat vaše názory, slibuju, že je všechny pročtu a na většinu budu reagovat.. + Abyste nemuseli novou diskuzi hledat, bude v liště vlevo v "zajímavých odkazech"
Takže moje první otázka na vás tenhle týden..(Pro ty, kteří nevědí, co to seberealizace je, tady se to dozvíte )
Co je pro vás seberealizace? Respektive, čím nebo jak se seberealizujete? Myslíte si, že je to o vůli nebo jde prostě jen o to, co a jak změní čas a ne vy?

Long-distance run

30. září 2007 v 16:21 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Sedím tu v mikině a kapuci, i když venku svítí.. Dá se říct, že souhlasím s Loserem z Losera, který v Loserovi tvrdí, že hlavou uniká 90% tělesného tepla-vážně, když si tu kapucu sundám, je mi zima.. Ven se ohřívat nepůjdu.. Před chvíli sem se tam nařádila dost ×D
Nesnáším ty babí pavučiny.. To člověk de a za chvíli je má fakt všude.. Potom sme se sestrou už zvedaly a střídavě pokládaly ruce, abysme je rozvířily..×D Museli sme vypadat jako hajlující.. Tim to nijak nepropaguju..
Du vkládat fotky..

Slučák II.

29. září 2007 v 12:50 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera slučák číslo dvě..
Sešlo se nás... hm.. devět, když pak přišla Amž, tak deset..(né, vlastně devět, pře Kuře s náma do třídy nechodil ×D )
Nejdřív sem šla s Luckou a Verčou na pizzu.. Opět z nás museli mít ty lidi šoky.. Mě a Verče ta pizza chutnala jako plyn ×D.. Dyž sme potom odcházely, tak ty starý lidi za náma říkali něco o tom, jak je ta naše mládež zkažená drogama.. Asi bych příště měla mluvit potichu..´×-I
Potom sme šli k Roháči, kde už postávala Barča, Líba a Michal..Přibyli ještě-Míra, Martin a Vojta..
V Roháči nám nic nechtěli prodat, tak sme s Barčou šly k nám domů pro ruma, kterýho sme nechtěli pít samotnýho a kola nebyla, tak sem do toho nalila jablečnej džus ×D(rumu tak ze třičtvrtě, takže to bylo jakoby bez toho džusu).. No.. bylo to jako hnusný.. Ale vypily sme to.. Potom nám pomohla Kristýna a její sestřenice(opět sem zapomněla, jak se menuje).. Rum mi neudělal prakticky nic.. Zvenku sem slyšela, jak hrajou borečka začala sem-,,Ty voe.. Verča na mě bude křičet, že tam nejsem.." a asi o pět sekund pozdějc už Verča vylítla ze dveří-,,No Teróó!! Kde si? Hrajou Borečka!" Já tu holku mám fakt ráda ×D
Martin se opil.. Sám, já mu nepomohla, vážně ne Vojto ×D..(možná sem ho trochu naučila kouřit.. ×D) On si pro ty vodky posílal sám.. Vypil čtyři a pak nějaký to pivo.. S oblibou sem mu luskala před očima, protože pak vždycky chytil výtlem.. Domů sme ho museli doprovodit.. Nejdřív sme ho svedli kousek ze schodů(no svedli.. on je rychle seběhl a potom narazil hlavou do zdi-tim se zabrzdil) a protože sme se za něj před těma bouchačema tak trochu styděli, odešli sme zpátky nahoru..×D Tomu se říká kamarádství.. Když sme ale přes ty prosklený stěny viděli, že nevychází a nevychází, museli sme dolů.. On tam seděl na křesle u šaten a zas se smál.. Tak sme ho zvedli a vedli ho směrem domu.. Humorná byla scénka, kdy nám začal utíkat ×D.. ,,Martine, víš kudy domu?".."Jo, jo... Rovně-doleva-rovně-doleva a přímo do Břilic.."(jedno, že šel na Hliník)
Byl tam pyskáč ×D.. Prej.."prvandy tu dou,"
Barča taky odešla..už před Martinem..
Líba odešla též.. Kuře tam hledal toho týpka, co jí šahal na ten přívěšek(nebo nevim.. asi ji i víc ošahával..).. Chtěl po nás jeho popis.. Nejdřív sem ho nechtěla napráskat, ale dyž začal Míra, pomohla sem..*bad, bad girl* Ale mám ten pocit, že ho stejně nenašel..
Pak sme s Verčou(a občasně s Vojtou, Mírou a Luckou[s tou častějc']×P) "pařili" ×D.. Verunka(zní to úchylně co×D) musela taky domů, pře už jí tam stál taxík..
Potom odešla Amž.. a já se snažila sockovat **í od jejího kamaráda.. kterej byl mimochodem solidně mimo.. ×D-,,Kde je Lucka?"..-,,Lucka? Jó, Lucka. S tou sem hu**l.."
Spala sem fakt málo a moje únava se začala projevovat.. Tak sem potom taky vysmahla.. A probudila se až ve dvanáct..
+Je tu nová anketa.. Prosím odpovědi podle pravdy ×D.. Docela by mě to zajímalo..

You don't know nothing.. But hard work...

28. září 2007 v 15:03 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Joo.. ty nevíš nic.. A já taky..
Zelený, voňavý, dva prstýnky z trávy,
copak si holka víc může tak přát,
doznívá menuet, čím dál míň mě baví
na tichou poštu si hrát.
Lucie i druhá Lucie chválí.. A Lusy předesílá, že si jako hustá, pičmundo ×D
Zelený, voňavý, dva prstýnky z trávy,
copak si my dva víc můžeme přát,
dál nám zní menuet a tím míň nás baví
na tichou poštu si hrát.
Nechápala sem o co de ve filmu-Kdo hulí, ten umí- či jak to bylo.. Normálně sem na to koukala a netušim o čem to bylo.. Jenom na ty kytky mám v hlavě žhavou vzpomínkou.. Nechápu proč sem napsala žhavou, ale to opomineme..
Z ráje, my vyhnaní z ráje,
kde není už místa, prej něco se chystá,
z ráje nablýskaných plesů
jdem zpátky do lesů za nějakej čas.
Když sem nechápala hulící komedii, ani mě neudivovalo, že sem nechápala Věčný svit neposkrvěné mysli.. Pamatuju si maximálně ty modrý vlasy..
Vlak nám včera ujel ze stanice do nebe,
málo jsi se snažil, málo šel jsi do sebe,
šel jsi vlastní cestou, a to se zrovna nenosí,
i pes, kterej chce přízeň, napřed svýho pána poprosí.
V jeden moment sem dostala chuť vařit.. Nejdřív sem si řekla, že udělám sušenky.. Čokoládový.. Udělala sem zas to svý pseudo těsto, nastrouhala do něj twix a posypala to taky tim twixem.. No.. Když sem to vyndala z trouby.. Moje pseudo těsto, bylo pseudo gumové těsto.. A ráno z něj byly pseudo tvrdé čokoládovo-kávovo-twixovo-kakaovo-medové keksy pro psa.. A ani ten je už nejí.. Potom si holky řekly o topinky s vajíčkem.. Tak sem udělala prvotřídní volský voko ×D a kolem sem nakladla topinky.. Ty mrchy to nežraly..
Už tě vidím z dálky, jak máváš na mě korunou,
a jestli nám to bude stačit, zatleskáme na druhou,
zabalíme všechny, co si dávaj' rande za branou,
v ráji není místa, možná v pekle se nás zastanou.
Vrcholem(kterej mimochodem přišel před topinkama) bylo kakao, který si Lusy a Lusy přály.. Zaprvé sem nějak neodhadla poměr kakaa : mlíku a zadruhé když sem nalila mlíko do hrnce, zdálo se mi, že v něm plavou nějaký černý věci.. Tak sem si vzala sítko a přelejvala sem to z hrníčku do hrnce.. Asi pět minut.. Doteď nevím, jestli se mi ty tečky zdály nebo ne..
Vrcholem vrcholů byla smska(rááno) od mom, že přijede po desátý.. Popletená svým včerejším domácím uměním, jsem hned vstala, všechno uklidila a šla sestru obeznámit s tím, že mom přijede v kolik psala(v deset? ×D ) a šla sem spát.. =ležet.. Po chvíli sem vstala.. A myslím, že sem mspala.. Ale nevim.. Musim jít asi spát, abych dneska večer fungovala..
Joo, dneska má můj piercing v nose narozeniny ×D.. Akorát nevim kolikátý.. měla sem ho už v osmičce? Nevíte někdo? ×D

You know, i won't say sorry. I say .. hm..třeba ...glory..

26. září 2007 v 22:16 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Předesílám-Mír, Lenko. Nebaví mě se s tebou hádat, né že bys to neuměla..
Dnes sme se úspěšně udusili plynem. Celá škola se cvičně evakuovala do šaten a my seděli v učebně ivt a psali test(o tom jak sem učitelku minule přemlouvala, aby mě nezkoušela až příště a nebuště pěstičkama do stolu, prostě ne! Až příště.. Há, Horáková.. tos neměla, vůbec vámt o neřeknu.. šibe mi).. Mimochodem nechápu, že při úniku plynu se všichni seběhnou do sklepa(šaten).. a jestli je moje domněnka, že když se šíří plyn, šíří se všude, tudíž i dole, pradivá.. tak ybsme asi brzo vytuhli.. a jak tuším zrovna dole je plynovej kotel.. ×D(teď jenom čekám, až někdo vyrukuje(měkký-tvrdý? nevim a je mi to jedno) s tim, že si to myslim blbě)
Nechápu Slintu.. On schválně říká ména lidí, aby mu to zkoušení odvetovali.. No, vlastně chápu, je vychcanej jak.. no.. plitkej(měkký-tvrdý? nevim a je mi to jedno) jak ta jeho slina..
Fyziku sem jenom tupě opisovala..
A musím se pochlubit, že mám sedm ze sedmi z matiky..(už protože se to tak často stávat nebude)
Děkuji mistře Skoupé *really*
Poslouchám Box Car Racer a nevnímám to.. je to jenom zvuková kulisa..
S Luškou sme se na obědě moc pobavily.. Zkoumaly sme lidi.. já od tý doby, co chodim do ústavu celkově móc zkoumám lidi..
Přišla sem ze školy a zas na robotu.., ale tahle robota se mi líbí.. domu sem přišla za tmy a bylo mi sděleno, že tu byl Mates pro nějakou tašku.. Takže sem se opět nemohla jít učit chemii, jelikož moje sestra seděla na křesle(v teple podotýkám) a jak říkala "tunila" si diář, samo sebou odmítala pohyb a to, že se musim učit a že sem teprv teď přišla domu nebyl dost dobrej argument, takže sem se musela vysvléct z černých kraťasů(jí bylo teplo podotýkám) a jít za Matesem.. Půl hodiny sem hledala v tom jejich baráku světlo.. Když sem ho našla, další půl hodiny sem hledala jejich byt(kecám, je to hned, jak vyjdete ty schody, tak pak napravo.. dybyste tam někdy šli).. Ve dveřích se zjevil Matěj-nečekaně.. Ovšem nebyl to obyčejný Matěj, měl přimhouřené oči, blažený úsměv a říkal mi, že sem moc hodná, že by si pro to došel sám.. A i když sem odcházela, stále stál ve dveřích.. stál ve dveřích a koukal.. No, vlastně to nebyl neobyčejný Matěj.. Byl to Matěj v normálním artimeticky zprůměrovaném stavu.
Pak sem se odebrala domů a smskou sem ještě ověřila Matějův stav.. Prý jenom trošku.. ×D
Potom jsem si zopakovala, co to sou soli(jiné než NaCl, protože tyhle už nikdy nechci vidět!!)mimochodem, když se u nich odtrhne vodík(určitý počet vodíků).. musí jeden zůstat.., takže mají oxidační číslo I.. Víte, tohle všechno moc využijete, až budete mít děti a budete je přebalovat(:-!) a krmit(sunarem) a budete jim utírat sliny..(tim nechci říct, že chci bejt ten typ, co má děti ×D )
Včera sem přišla na to, že když žvýkám nemůžu se učit.. Protože mám(stejně jako většina z vás, v to věřim)syndrom, který vás při učení nutí dělat všechno, jenom ne to učení.. Takže sem průběžně vyndavala žvýkačku a učila se..
Taky sem přišla na to, že když se nudím, čas mi běhá hrozně rychle(měl by běhat pomalu) a když se nenudim, běhá hrozně pomalu..(to už běhá dobře, protože kdo víc dělá, víc stihne..)
Zejtra máme volnej byt a díky mistře Skoupé za ***ní děkuji ti, dobrá vílo..
Teď mi ke štěstí chybí jenom spánek.. Myslíte, že budu šťastná? ´×-I
Mimochodem ten nadpis je jenom nadpis..

Pete Wentz

25. září 2007 v 15:17 | Kvítí |  ...Boys...
Je vtipný, že když do googlu zadáte "pete wentz", jako (asi) čtvrtej obrázek tam je jeho **(umíme si domyslet mužský nástroj ×D )

lpmyG

24. září 2007 v 15:41 | Kvítí |  Vejšplechty
Nevim, jestli to přijde vtipný vám, ale já sem se tomu smála jak blbá..(u tý první hlášky)Asi to ani vtipný neni, ale aspoň názorná ukázka a toho, čemu se lidi dokážou po vymytí mozku smát..
mistra třídní předčítala nějakej úryvek z Bundičky či jak-,,Pak je tam rozhovor já-on, já nebudu říkát já-on.. Takže já..."a celou dobu tam to já-on četla..
matikářka-,,Jaký je průnik množiny chlapců a množiny děvčat? Nóóó? Prázdný!!"
-,,Máme množinu prvního ročníku. Potom množinu děvčat včetně mě a chlapců. Co je tam špatně?"
všichni-,,Vy!!"
A to se vždycky všichni bojí říct, co si myslí ×D
Dneska se mi poprvé dvakrát az sebou při matice stalo, že co sem si myslela bylo správně.. Už mi zbejvá jenom to, říkat to nahlas ×D

Dalo by se tomu říct zanedbávání

23. září 2007 v 16:18 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Né, kecám, tak horký to nebude..
Líbí se mi moje disciplína ×D.. Vždycky si na papírek napíšu, co všechno mám jakože udělat a pak ten papírek nalepim na zrcadlo.. Zmohla sem se na to až po dvou tejdnech a udělala sem jenom jednu tu sepsanou věc a to rovnou tu nejzbytečnějsí-přepsala sem si děják od strany 19 do strany 26 ×D(to jenom abyste věděli, jak se činim-ačkoli si to můžu přečíst v učebnici a naučit se to taky z ní..)
Včera sem se dívala na Charles Angels ×D.. Je to kravina kravin, ale mě se to líbí ×D.. Jako né doslova líbí, ale jakože je takový uvolňující koukat na debility.. Za největší kravinu považuju ten začátek a ten střed(tj. jak v tom vrtulníku, či co to bylo, vzlétly[no vlastně vzlétli, pře tam byl i chlap.. ne.. já nevim..] a taky to, jak prolítly tou střechou[ to už byly jenom ženy ×D] a pak si ve vzduchu chytly ty prkýnka sjely s nima po tom laně ×D ).. Zaujal mě ten chlápek s tim "čírem" a gládama, ty kšandy byly stylový ×D..
Vidíte, nejdelší odstavec je o debilitách..
Hele, držte mi palce, ať je moje zemědělské umění odměněno.. *IN LOVE*
Už pozoruju první poznamenání-nezdaj' se mi normální sny.. Mě se zdá o senátu, o sněmovně, o politicích a jak prodávaj' akcie..

Zvláštní=hezký, divný=hnusný

21. září 2007 v 16:25 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Tak to díky Lucko, že sem zvláštní.. ×D
Gympl je určitá deformace mozku, píšu tu jenom o něm.. Všimněte si, kdyby někdo zadal do vyledávání gympl, budu tam.. ×D.. Ale to bude tim, že mi zabírá většinu času..
Dneska sem dostala děsnou chuť na pomeranče.. A nikdo je se mnou nechtěl jít koupit.. To vám Soňo, Lucko a Silvo nezapomenu ×D
Ale mám je.. ×P
Ještě sem něco chtěla, ale já to zapomněla.. ×D
Kujme pikle, kujme pikle, kujme pikle neobvykléé.
Proč si tak smutná? Tak smutná? To sem dneska zpívala celej tělák ×P

Tohle je

19. září 2007 v 12:06 | Kvítí |  For a while in a dream of madcaps...
Gympláckej článek, jelikož píšu z gymplu..
Bojim se i stahovat obrázky ×D
Jana vás určitě zdraví..
Mám totiž respekt,
disciplínu
a zmůžu se jenom na ctrlcé a ctrl vé..
Zatim

Už sem říkala, že chci léto?

18. září 2007 v 20:49 | Kvítí |  Pics
A že gympl totálně vyčerpal mojí tvůrčí část?
Opět vim, že nevim.

Extra Quality

17. září 2007 v 15:55 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Aww..
I když si podám ruce za zádama, nedošáhnu na ten knoflík dobrý nálady, takže ho ani nestisknu.
... No, tak zmáčknu restart a pudu se učit...
Taky vás tak baví škola?
Sem divná, ale mě baví chemie, biologie a čeština mě nějak pouští(ale nepustí doufám ×P), to bude tim, že sme ještě nepsali slohovku ×D
Nic no(No nic obráceně, aby to nebylo "fádní a nydné")..
update.. dyž sem uveřejnila tuten článek, tak mi najednou zmizela celá lišta archivu článků po levý straně.. v první chvíli sem se lekla, že se mi smazal blog.. samotnou mě udivilo za jak krátkou chvíli mi to přestalo vadit, naopak sem cítila takovej dobrej pocit, že můžu začít znova, úplně znova.. a bylo mi jedno, že byste to bez těch prokecaných "Day by day" nečetli.. prostě sem se cítila.. bude to znít divně, ale cítila sem se volná, že mi smazala celá ta historie.. a že to můžu začít jako nová "já"..
Ale ona tu pořád je(tomu bohužel jsem se vyhnula..)..
I když tu lištu tu pořád nevidím .. ×P

Myslím, že Bill má ty vlásky už moc dlouhý..

16. září 2007 v 17:35 | Kvítí |  Photos
Právě sem šla na blog.cz, když tu vidim novej článek.. koukněte..(Bohužel sem zapomněla ten odkaz ×D, lépe řečeno sem ho zapomněla kopírovat..) Úplně mě ten název zaujal, ale ten obrázek se mi nezobrazil.. Nadpis byl-Billa pohyby či jak a anketa-Měl by si Bill ostříhat vlásky?
No nic.. fotka od Lenky..

Já chci léto :-/

16. září 2007 v 10:16 | Kvítí |  Photos
...

-,,Howdy, envious wish!"

14. září 2007 v 17:18 | Kvítí |  Pics

Hrdlička, Dostál, Koch, Fott, Hašek, Hrubý, Mendel, Aristoteles, Redi, Crick+někdo-koho-si-už-nepamatuju.. a tak dále a tak dále

13. září 2007 v 20:16 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Je prakticky víc než vyčerpávající nacpat si to všechno do hlavy.. Organologie.. Histologie.. Dendrologie.. A teoreticky je to na další elemku.. Bože, ty sou fakt hnusný.. Chci redendvajt.. A to hneed..
A chci abyste někdo slepil toho slona, kerýho sem měla slepit už včera, jelikož sem ho rozbila.. Hrála sem si s utěrkou na free style..
Dneska ráno po víc než neprospaný noci sem přišla na to, že blogeři sou všichni vlastně hrozně divní a že stojí o pozornost(ano, vím, sem moc rychlá v uvažování).. Taky sem přišla na to, že vám sem budu dávat něco jako.. hmm.. postřehy z dnů.. pře já si občas všímám takový kravin, že to neni možné.. A dneska ráno sem přišla na to, že sem neviděla panthenol ale jenom pa-t-no, pře zbytek názvu byl zakrytý excipialem.. A to je, uznejte sami, to je dost divný..
Myslím, že s tím budu trapná, ale mě je to jedno(abych to rozvedla je mi jedno, že to píše prakticky každý a že to prakticky každý ví, ale já mám potřebu to říct takhle nahlas.., i když to píšu..) gympl(nepochybně i další školy) je děsně obsáhlý a myslím, že vaše mozkové buňky(pokud jich máte víc než já) to mohou vydržet tak ccá do druhýho ročníku..
(ta holka neleží v kolejícha jestli jo, tak to nevim a případný emo význam nemluví za něco=mluví za nic)
A van. Leeuwen Houen.. nebo jak.. nechciiiiii
Obrázky sem ukradla u janisky.blog.cz, protože sem líná a protože nějakej francouz, jehož jméno sem zapomněla udělal teorii katastrof..

Mašle Avril-tu bych taky chtěla! ×D

12. září 2007 v 21:31 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Mám asi takovou tu blbou vlastnost, že se směju, když mi do smíchu neni.. Já vlastně nikdy moc nedávám najevo, že mi do smíchu neni.. Jenom čekám, kdy se Papinůůův hrnec projeví jakó..
písk..
Ve škole to začíná být zajumavé.. myslim, že sem se do školy takto eště nikdy neučila(a to to teprv začíná).. no.. já se nikdy moc neučila.. jen nárazově a po nárazu sem to zapomněla..(to mi připomíná dnešní ráno.. já prý na sestru-"hele, já nikdy nezapomenu jak"[udělala sem dva kroky k ní]-"ježiš, já to zapomněla"..[ale je zvláštní, že si pamatuju ty dva kroky] to nebyl chytře mířený/míněný blbý vtip, to je krutá pravda, já to fakt už nevim!].. Ale tak děkuji mistře ředitelce, že mi dala z infantilního testu z matiky 4,5/6; což je 75% a 75% je na dvojku..
Hele.. Přišla sem na jednu věc, kterou ste nedělali, když jste byli malý(myslela sem si, že sem jako s tou hospodou ve vaně vyjímečná(výjmečná? nevim a je mi to jedno), ale nejsem.. ste mě jako zdrtili).. Ale teď k té věci.. Vy ste jako malý nemumifikovali svýho křečka(nebojte.. nevysávala sem mu mozek brčkem ×D a opravdu už byl mrtvej..)
To se stalo tak.. Byla zrovna zima.. A mě umřel křeček a asi sem ho nějak extra milovala(to si už nepamatuju ×P), a tak sem chtěla, aby žil věčně(nejen v mých vzpomínkách, ale i to jeho tuhý tělíčko).. tak sem vzala krabici od walkmana(k čemu mi teď ten walkam je? a k čemu diskman?).. vycpala ji vatou, šoupla sem do ní křečka, postříkala ho lakem na vlasy(chápejte, aby ještě víc extra ztuhnul a aby jeho srst byla extra supr ×D.. né snad, že bych na ní šahala, tak pošahaná sem nebyla).. a krabici sem zavřela, ovázala sem jí bavlnkou(to sem zrovna měla éru pletení náramků, každýho to jednou chytne(jako sbírání kindervajíček.. pamatuju se, že sem se v tej době vždycky divila, že co dělám já, dělá i většian lidí a dětí v mým věku..×D už tenkrát sem měla divný myšlenky).. neříkej SmuRfe, žes ty náramky taky neplet ×P) a vyhodila sem tu krabici ze svého, v té době pidi střešního okna, a jelikož byla ta zima, tak zatuh ×D.. po krátko-dlouhé úvaze sem se ho zbavila jinou cestou..
Příště vám budu vyprávět o tom, jak sem učila dalšího ze svých křečků plavat(i se potápět) a jak sem měla kočku(1 den[né, já ji nezabila]).. Nevim kde Lenka bere, že trápim zvířata.. Já?? Tsss..
Já akorát nepiju mlíko..
+ ten nadpis.. to sem viděla jeden nejnovější článek na blog.cz.. teda jakože ten název-mašle avril-.. mě to nevídaně zaujalo ×D

Tady máte důkaz

11. září 2007 v 18:20 | Kvítí |  Photos
Že sem slušná..

V momentě

11. září 2007 v 17:41 | Kvítí |  Innocent soul
kdy to vyslovíte-vyslovíte nahlas, tak až teprve potom to je pravda.
Že já se za ten čas mlčení nenaučila bejt zticha.

Pískáá to pískáá

10. září 2007 v 15:03 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Vymyslela sem anketu... Je hodně nápaditá, fakt že jo ×D
Chvílema mi píská počítač..
Taky bych to chtěla umět na dva prsty ×D
Mám se jít učit.. Říká povinnost..
Sem asi divná, ale hrozně si zakládám na obrázkách, kerý sem vkládám, když se mi jenom trochu nelíbí, prostě je sem nedám..
×D
Červenec je měsíc, kdy je nemožné v tramvaji otevřít okno, které v prosinci nebylo možno zavřít. (Julian Tuwin)
Proto mám červenec ráda ×P