Srpen 2007

Já slohová víla esemesková

31. srpna 2007 v 22:52 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Hlasujte pro Robina! To je fakt bore-bore-bore-boreček-jo, ne fakt divnej dost.. egoista..!(dobrřeee, nezvolili ho.. Ten Dominik.. ten je divnej!)
Ano, Don mě miluje. Přiznávám se, že me miluje! A je na mě úplně nadrženej ×-!
Musim to sem prostě napsat.. Dneska sem si hrála na Lenku.. Nebo spíš Lenka si hrála na mě. Ne, spíš sem hrála, že sem Lenka(1. a 3.=stejné).. Všechny esemesky, které přišly jejímu objevu od šestý hodiny, byly ode mě. Jelikož Lenka prostě nevííí, co napsat, pře je to trapnýý.. Takže já sem jí ho prostě nabalila ×D..(mě si musíš, až se budeš vdávat, zavírat do šuplíku pod postel[pře já ti poradim postel s úložným prostorem] ×D ).. Já to prostě umim, no uznej Evžene! Nebo už mu nenapíšu.. ×D.. Evžen potom z mého výkonu vydedukoval, že "Terkoo, ty budeš taková ta holka co nabalí nějakýho bohatýho kluka,"nechápu jak k tomu děvče došlo ×D.. Možná protože sem zrovna držela tlapy jejímu psovi, aby mě neobskakoval(teď mi v hlavě vyjela živá vzpomínka na Košinu na třech sestrách, jak tam Evžena obskakoval jako pes ×D )
...Pretty eyes, dirty mouth...
Musim se taky pochlubit, že moje škodolibá část si zase udělala dobře ×D.. Zrovna včera.. Vzala sem si s sebou čaj ubalený jako joint a dyž sme seděly pod mostem a dobíjely šluknu, napsala sem nebohé dívce ---(jméno si nechám pro sebe, dybyste nepoznali), ať zajde na hu*ení.. ×D.. Byla tam tak rychle, že byste nestihli říct ani pyžamo, měla sem co dělat, abych rychle schovala skelno.. No. Tak sem jí zapálila čaj.. Musela sem samozřejmě taky filmovat.. Enina se z toho vykroutila, že prý má po včerejšku dost..(dodám fotky, jak si při tom "včerejšku"střihala vlasy a dělala provaz)..Ale já jí nakonec ten čaj vnutila! Dívka --- byla opravdu moc ×D ("Jééžiš, já nedojdu domůůů,") Nic proti té dívce nemám. Byla to nevinná sranda ;o)

Řetězák od Verčočky

30. srpna 2007 v 21:10 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Ale jenom protože si to ty ×P.. né, že bych měla malý voči..

*IN LOVE*

30. srpna 2007 v 12:38 | Kvítí |  Pics

Everybody hurts

30. srpna 2007 v 12:06 | Kvítí |  Poslouchám
...Teta Růža

29. srpna 2007 v 12:06 | Kvítí |  Photos
Právě sem volala své šedesátianěcoleté tetě.. a .. to bylo něco..
-,,No víš, Terez, mě se ňák rozmrdal mobil, tak až to bude v cajku, tak jí zavolám maj sa,"
Netušim ze svý rodiny.

Slučák-fotky

29. srpna 2007 v 12:04 | Kvítí |  Photos
celej článek...

Bye sir "i-dunno"

28. srpna 2007 v 22:06 | Kvítí |  Innocent soul
Nějak sem poslední dobou ze všeho přešlá.. Nebo spíš takhle, tenhle den mě docela rozsekal, ačkoli si to odmítám přiznat. Jako většinu věcí. Dlouho sem sem nepsala o tom, jak se cítim, ale spíš o tom, jaký nezákonný látky zrovna požívám..
Moje ideály se mi boří a hroutí. A já se ty jejich pády na studenou zem snažim neslyšet.
--- aby si určití lidé nemysleli, že je to na ně ×D (nemyslim tebe Vojto)

O×)

28. srpna 2007 v 13:53 | Kvítí |  Photos
...

Bu-bu-bu

28. srpna 2007 v 10:48 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Žádnej strach, mistře. Lie...
Bály sme se. Moc sme se báli. Někdo tam chodil, vopravdu chodil a rozepínal nám stan a strach jako dost. Záhada Blair Witch.
Zastydlá Kvítí nastydla.

Pink Pong

27. srpna 2007 v 18:01 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Háá.. teď sem na blog.cz uviděla novej článek- smažení šneci se skořicovým cukrem-.. příště dáme slimáky..
Máme asi tak ccá (aji s tim Lenky) a právě sem od sestry za dvacku koupila meruňkovici(to sou kšefty, co.. dyž jí prej nechutnala..)
A mám novej nádhernej Pink pong.. S nápisy jako jako "in the pink.. smoke pot"
Bude úspěch, když ten stan vůbec postavíme. Jelikož sem dřevo a neumim kotouly dozadu a stavět stany.
Ogáč..

Slučák

26. srpna 2007 v 20:53 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Včera byl slučák.. Tak popořááádku..
Dyž sem na procházce kolem Hradečku ubíjela psa a Lenku, přišla mi smska od Barky, jestli by u nás nemohla přespat.. Zrovna mi odjela matka a sestra a tak sem plánovala orgie ´=D(proto hous of wolves, Davide ´=P ).. Teď doufám, že můj blog nečtou Barky rodiče, kteří si myslí, že tam po celou dobu byla moje mutter.. Díky jí za lhaní.. Ale byly sme hodný..
Barka přijela a šly sme koupit chlast..(holky, bylo vám osmnáct?.. hmm.. dobře tak bylo) Musela chudák Barča vypadat jako notor, měla dvě vodky a piva a pak si tam šla ještě pro další tři piva.. Doma proběhla míchací akce.. Barka si koupila Štepku, jak říkala(teda ona říkala Štěpánka, na mě je to moc dlouhý pomenování) a já měla houbu, kterou sem skoro nepila.. ´=D Svěřila sem ju do rukou ostřílených chlapců ´×D.. Ale to už přeskakuju.. Došly sme na Vápno(ich, sie und Enin).. Většina už tam seděla.. Áčko bylo víc nasekaný k sobě, takže to budilo dojem, že je jich víc, ale nééé.. Nás bylo obvykle nejvíc, Nektarinka a Meruňka přišly pozdě(pozn.redakce Vojta a Míra) ´×P.. Sedla sem si vedle mojí Verčííí, ale jenom do trávy, pře do lavice už to geht nicht ×(.. Verča mi dala nádhernou vovci, kterou Vojta pokřitl na Olivera.. Pak sem se chlubila, že mám novýho kluka Olivera.. ´=D a budu s ním spát, abyste věděli!! Komáři lítali jako dost, ale mě, jakožto hodnou dívku, žádnej nekous'.. Verčočka se mi nakvelbila na to na čem sem seděla(nevim, jak to pomenovat..), ale mě to nevadiló.. Fotily sme se jako kokotky, ale mě to nevadiló.. A fotky sem dám, až mi přijede sestra, pře je dávám do kompu přes její foťák, doufám, že vám to nevadí.. Asi sem byla zlá dcera lidu, pře sem schválně hledala blesky, který by všechny oslepily ´=D.. Všichni mě za to milovali a přáli si, abych je dál fotila*JOKINGLY*.. Líba stále opakovala, že měla vypít maximálně dvě piva, že jí to Kuře nakázal ×P Ale hned v závěsu za v1 řekla v2, která byla s v1 v poměru odporovacím ´=D(ještě sem se neučila=musim aspoň takhle frajeřit) a to řekla, že vypila čtyři piva a má v sobě čtvrtku ne-li, půlku slivovice.. Která mi ovšem extrémně nechutnala.. Napila sem se jenom 2×! *hrozně vykulené oči a zvednutej ukazováček* A Líba taky měla přikázáno-v deset před Roháčem-, takže všechny zvedla ze země, že tam musí.. Tak se šlo.. I když dřív než se nám chtělo.. Líba se nakvelbila k někomu na kolo a tak před Roháčem byla dřív.. Tři lidi z nás si usmysleli, že pudou na plucarku.. blah, blah, blah.. Ani tam nedošli.. Já to říkala anebo sem si to myslela.. Nevim, nevim.. Prostě.. Sem šla pro dárek pro Verču k narozeninám a ona se mnou.. Udělaly sme čůrací akci(je mi jedno, že to zní úchylně) jako za našim mladých let.. A pak sme šly zpááátky k Roháči.. Pak sme šly ai dovnitř, žee..
Já, Barka, Vojta a Míra.. A já kráva pak vyběhla ven a vobtiskla sem to razítko Lence a Verče, tudíž utrpěla moje škodolibá část.. Lenko, dlužíš mi panenku Barbie a plážovej domek pro ní! A díky Verče za střik ×D.. Dělalo se tanyny. Šly sme s Veunkou na chvilu ven a tam sme potakli Pepu.. Tejpek dost.. spíš úplnej mentál ´×D.. Sežral nám, že sme v druháku na gymplu ×D a on, že prej vystudoval truhláře¨, že je to už rok, tak že to už může říkat nahlas.. dyž slyšel, že sme na gymplu, tak nám začal říkat, že na gympl moh' taky, že mu říkali-,,Jo, Pepo, di tam!" Ale Pepa si řek' né. A šel na truhláře, že prej měl průměr 1,34.. ×D.. Já si hrozně ráda vymejšlim, tak sem se začala Verči ptát, na jakou vejšku pude, čehož se Pepa chytnul a pravil-,,Hlavně nechoď do Pelhřimova, tam je krematorium, tam je to zlý,".. taky říkal-,,Mě říkaj' hulváte často.. Skoro při všech hodinách mi to říkali, že si prej ty známky, nezasloužim.. Hulváte, ty si to nezasloužíš!".. Pak mi vysvětlogval, že an žurnalistice je jich jako blech a že"mám jít na psychologa a pak si udělat eště psychiatr" jedno, že sem mu vysvětlovala, že nechci ×D.. Chytala sem tam z něho děsný výtlemy..-,,Holky, čemu se pořád smějete?"..
já na Verču-,,Ty voe, kolikrát eště řekne normálně?"
Pepa(to slyšel a přiblížil se ke mě :-!)-,,Cože? Říkala si něco?"
já-,,Ne, neříkala,"
Pepa-,,Co si říkala?"
já-,,Kolikrát eště zopakuješ normálně. 'Normálně ti tu vobčanku vzít nemůžou, když jí držíš takhle normálně, normálně prostě nemůžou normálně'."
Pepa-,,Ale chápeš, já to myslel jakože.."
já-,,Jo, supr, běž to říkat třeba támhle Barce,"
Pak už sme mu pracovně říkaly Apep, aby neslyšel svý méno a nechodil k nám.. ´=D
A Barka dělala nemravné věci..(né s Pepou) -,,A do prdele!".. -,,Přímo do prdele?!"...-,,Do prdele,".. Vtipné bylo, dyž si lehla na zem a přemýšlela nad svým činem.. ´=D.. Pak sme čekaly, až Verče přijede taxi(do skoro-tří) a pak sem Barku uhnala domu na to, že si uděláme pizzu(vidíš Davide, mohlo to bejt hous of wolves s pizzou!)..Dokoukaly sme Nenávist.. kosternuje mě, že se nebála.. Chápu, byli tam Japonci, ale já si zakrejvala oči i popátý, co sem to viděla.. Já se totiž všeho hrozně bojim.. *takovej ten nevinnej pohled* Pak sem tam pustila From the hell.. ale to sme nedokoukaly, pře sme snědly pizzu a už sme byly ospalý, takže sme šly vytuhnout.. Bára je třetí člověk, co se mnou spal na mým novým letišti.. Zatim teda samý holky.. příště zvu kluky ´=D
Verča brečela a já pořád opakovala, jaká je to prdel *ale nebyla, já to vííím*
Vojto, nemám tě ráda, zlomil si mi moje proctivě vyškemrané cígo! Nemám tě ráda! A ne a ne a ne!
A asi sem při svém dlouhém spaní
(od jedný až do čtvrt na sedm)spolka žvejkačku.. Na dalších deset let, kamarádko ´=D
+Lenka má konečně icq.. takže když nás nemůžete slyšet haluzačit živě.. aspoň tady to máte... dejte celej článek..

Mix

25. srpna 2007 v 15:11 | Kvítí |  Photos
...

Whoa.. Talk about it!

25. srpna 2007 v 12:28 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Povim vám, že nevim.. Asi to nechám udusit se.
Moc se těšim na Verču, ópravdů moc..
A přidala sem si fotky na rajce.. kdo má mozek, umí si domyslet přezdívku, tak mě najde..
+ nemám ráda toho živočicha, co mě k jedenáctej vzbudil ´=-/
Už si na vás nabíjim baterky.. ´=P

Ty sny

24. srpna 2007 v 10:15 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Dvě skoro leklý koťata, divná silnice před školou, divnej čas a Vojta, kterej všechno zachránil, utrhnul lístek z modrý kopretiny.
Už nebudu pít.
No, kecám.
Jaká nápověda k reklamě? Moc mě nese*te

Já ho to naučim ;o)

22. srpna 2007 v 20:41 | Kvítí |  Zfetovaná svým snem
Ta Terka sem já, dyby ste nevěděli ;o)
Tomas (8:34 odp.):
hele neco mi slib
Terka (8:34 odp.):
a to co?
Tomas (8:35 odp.):
ze me nebudes ucit kourit
Tomas (08:35 odp.) :
nebo ti to tipnu :-D
Terka (08:31 PM) :
bych ti urazila ruku
Terka (08:32 PM) :
se vsi laskou samo sebou :-D

Zdravim

21. srpna 2007 v 21:17 | Kvítí |  Vejšplechty
hysterickou dámu se psem, kterou Lenka prudce utřela.
(jenom sem nechtěla, aby tam děsná fotka byla úplně nahoře)

I can't take my eyes

20. srpna 2007 v 21:13 | Kvítí |  Photos
Keep me safe inside
...
It's not faith if, if you use your eyes
I'm not going
Cause I've been waiting for a miracle
With my wide eyes
(nejlepší sou ty vospalý oči... z čeho asi)

Hey, hey you

20. srpna 2007 v 14:31 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Teď sem chtěla tenhle den pomenovat, ale fakt sem si nebyla jistá kolikátýho je a jakej je den. Přišla sem na to, že je pondělí 20., takže to nám začíná dobrej tejden(slučák a slučák[ na tom druhým piju jen nealko, že]) ´=P.. Zejtra familiární nakupování(výhodou je, že mi to platí maminka, že´=P) a že a že a že.. štrůůůdl, tůůůůdle
Vrr.. nejde mi sem z*urveně vložit pic, takže až se blog uráčí vzpomenout si na mě, možná tu bude.
Včera brutální(nebo drastickej, jak chcete) tělák na houpačkách, Emil je fakt hroznej (staš)pytel.. stačí říct slova jako mrtvola, mrtvý, duch, bílý, chladný a děti a uteče ´=D
Zdál se mi sen(o5 Terey) o gymplu.. Masakr, akorát nevim o čem byl ´=D.. Ale byl tam ten Adam z toho Řecka, jak byl Emil (moc mi rozumíte, já vim ´=P )
Sem právě nesla krutě těžkou tašku do schodů, a ta taška me brutálně řezala do rukou.. a přišla sem na to, co je láska.. Držíte režné poutko tašky a řeže vás do dlaně-láska je, když vám s tou taškou někdo pomůže a řeže vás to voba ´=D
+ cigarety mi nechutnaj', sem asi nemocná.. Máš radost, že Vojto? ´=D