Desire is bigger than taste

11. června 2007 v 12:58 | Kvítí |  Žiju aneb poema
Harm? Joy? Perhaps.. Possibly.. Possibly sure?
Asi mám v tom názvu článku chybu, to neřešit-sem němčinář ´=-I
Kuba-,,Zznovu, repeté." a toč to, no kam to točíš? Ty si úplný debíl, teď si zaexceloval, Kuchař..
Tak mě tu máte zpátky. Bulharsko bylo nádherný. Nádherný moře, velký vlny a hlavně tam tuten rok byli bezvadný lidi. A vůbec to tam bylo takové volnější než minule.

V červených plavkách Cancůrek, vedle asi Eliška, Sítko, ty dva vedle neidentifikuju/i když ten oranžový je asi Mikuláš../pak poznám Pavla v modrých plavkách a ten vysokej-to je Kuba(největší hlásič)..+ jedny z těch nohou, co tam čumí sou asi Lenky(asi to budou ty vpravo a ty vedle bych hádala na Domka, ty jo, jak se člověk zabaví tím, že řeší nohy.. Dobře já..), ona Lenka se moc ráda dotýkala dna bazénu. Vždycky sme ji tam přišláply ´=D
Fotky dodám. Až mi je někdo pošle. Budu je zmenšovat jak koksna, ale co bych pro vás neudělala, že ´=P
Tady poznám jenom sestřičku, doktora, Kouli, Viktora, kousek Nely, Lucky a Elišky, průhovanýho Pavla a na pravým kraji fotky je kousek Kubiska.(před odletem do Burgasu)
No, co bych vám k tomu řekla.. Joo, byla sem 2. miss-první vícemiss. Sem jako nepochopila jak k tomu došli ´=D.. A prý sem hnědá, ale to ti Barka nevěřim. Udělám fotoreport, až bude s čím. Zatím sa majte.
Prosím zznovu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a sem...

tady

Komentáře

1 Lili Lili | Web | 11. června 2007 v 21:37 | Reagovat

och taky bych někam takhle vyrazila....úplně jsem před sebou uviděla krásnou písčitou pláž,horký slunce,tetelící se vzduch a krásný moře.......ach....jo někdo se holt má....:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama